Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka karta Pre paid do telefonu kom do odczytu maili?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
macmar
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 07.07.2004
Jaka karta Pre paid do telefonu kom do odczytu maili?

Nieprzeczytany postnapisał(a) macmar » 26.06.2008 23:39

Pytanie jak w temacie (nie mam laptopa)

tzn chodzi mi tylko o laczenie sie z netem w Cro przez tel komorkowy tylko po to aby sciagnac maile i je przejzec i ewentualnie odpisac

jaki operator
jaka karta
i jakich ustawien w telefonie trzeba dokonac zeby moc sie laczyc przez gprs albo wap? (preferowany jednak gprs)

jade za miesiac do Duce (okolice Omis) i chcialbym wiedziec co i jak powinienem zrobic

(telefon N95)
paszczak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 17.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) paszczak » 28.06.2008 17:04

Cześć,
zakupiłem i właśnie użytkuję zestaw pre-paid co się zowie "Vipme Broadband SIM CD box" (nazwa podana na nalepce) w sieci Vip.
Ów zestaw kosztuje 200HRK i zawierać ma 250MB do wykorzystania, zostaje się też posiadaczem @-konta w domenie vip.hr ;)
Karta z powodzeniem działa z N6230i w roli modemu.
Działają też aplikacje bezpośrednio z komórki - używam np. ssh
APN: data.vip.hr
user: 38591
pass:38591
W ustawieniach windzianych dial-up czy linuksowych ppp trza wybierać numer *99***1#
Informacje u operatora: http://www.vipnet.hr
PS.
Z zasięgiem chyba nie ma problemu skoro działa to nawet na otoku Vis :)
pozdrowienia ;)
tomsg
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 15.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomsg » 05.07.2008 22:19

paszczak napisał(a):zakupiłem i właśnie użytkuję zestaw pre-paid co się zowie "Vipme Broadband SIM CD box" (nazwa podana na nalepce) w sieci Vip.
Ów zestaw kosztuje 200HRK i zawierać ma 250MB do wykorzystania, zostaje się też posiadaczem @-konta w domenie vip.hr ;)

Wie ktoś może jaki pre-paid w HR jest najtanszy. Nie chodzi mi o koszty połączeń, a o sama kartę SIM.
Mazur
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 04.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mazur » 05.07.2008 22:43

Może wiecie, gdzie w Cekowcu kupić te karty. Jak je szybko uaktywnić, żeby dzwonić do Polski lub do znajomych którzy już będą w Chorwacji. Nie chcę nabijać kabzy naszym operatorom komórkowym. 5 zł za min. w roamingu w Chorwacji to rozbój. Ceny na terenie Unii jeszcze przeżyję.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Jaka karta Pre paid do telefonu kom do odczytu maili?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone