Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jaka jest teraz pogoda ?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkalka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 31.07.2008
jaka jest teraz pogoda ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkalka » 16.08.2008 10:20

witam
Mam pytanie: 18-tego sierpnia (do 26-tego) wybieramy się z mężem po raz pierwszy w okolice Makarskiej lub Splitu (zdecydujemy gdzie będzie ładniej i gdzie będzie można wieczorami pobawić się w klubach). Czy ktoś może nam podpowiedzieć jakie są prognozy pogody na najbliższe dni?
A może ktoś zna fajny nocleg w pobliżu z "imprezownią" :) ?
i jeszcze jedno- mamy nadzieję że nie będzie problemu jeździć na polskich tablicach próbnych....
Pozdrawiam wszystkich
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 16.08.2008 11:04

mkalka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 31.07.2008
normalnie się zawstydziłam...

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkalka » 16.08.2008 14:07

przecież to normalne... trzeba tylko trochę poczytać...
Dzięki bardzo !
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006
Re: normalnie się zawstydziłam...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 16.08.2008 14:45

[quote="mkalka"]przecież to normalne... trzeba tylko trochę poczytać...
Dzięki bardzo ![/quote]

A czego oczekujesz wiecej, ze ktos przewidzi jaka bedziesz mial-a pogode? A moze mamy ci poszukac na forum tematow zwiazanych z prognoza pogody w Chorwacji?
Tutaj watki poruszane o pogodzie w Cro.
http://cro.pl/forum/viewforum.php?f=7
Tutaj podane sa strony z prognoza pogody w Cro.
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=20644
A tutaj czytaj i pytaj o Makarska.
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=200 ... t=makarska
Idzik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 08.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idzik » 11.09.2008 02:32

byłem ostatnio na makarskiej ... Pogoda zarąbista, poprostu miodzio (do 4.09 tam byłem) - niby przez 2dni byly prognozy i deszcz ... nawet chmurki nie zobaczylem przez 5dni, a upał sie nie kończył.

4-8.09 Trogir- gorąc ,upał jak wczesniej. Też widać było że dawno deszczu nie było.

2.09- Dubrownik - tu chyba najlepsza wtedy była pogoda jesli chodzi o temperaturę.

NIE MA CO gdybać!!! Pogoda nie zależy od nas ... to jest prawdopodobieństwo - btw te góry też pewnie troche odsłaniają od chmur :lol: 8)

Pozdrav

Powrót do Chorwackie ABC



cron
jaka jest teraz pogoda ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone