Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ivana Apartmani-Marusici !!!!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 07.08.2016 13:00

dzięki za odpowiedz martii
Gentleman
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 22.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gentleman » 07.08.2016 18:00

Ponoć dopiero od 14 ma być pieknie
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 08.08.2016 12:02

Masakra z taką pogodą :O
To co dopiero we wrześniu będzie :(
Gentleman
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 22.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gentleman » 11.08.2016 11:08

I już jutro i ja startuje :) oby pogoda przez 10 dni sprzyjała :)
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 11.08.2016 11:21

Gentleman napisał(a):I już jutro i ja startuje :) oby pogoda przez 10 dni sprzyjała :)

No właśnie.
Udanej trasy, pięknych wrażeń i daj znać po przyjeździe do Marusici.
Ja się obawiam o pogodę za 3 tygodnie :(
Gentleman
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 22.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gentleman » 11.08.2016 21:37

z tego co obserwuje pogode na kilku stronach akurat nasz pobyt moze byc bardzo sloneczny :) i mam nadzieje bo to pierwszy wyjazd dziecka mojego do chorwacji :) .. relacja bedzie , postaram si byc online caly czas.

Ps. Ktos korzystal w Marusici z neta t-mobile ew. tele2 ? Ktory prepaid lepiej tam lapie ? Widze ze t-mobile ladnie lte powinien smigac bo to okolica makarskiej wiec nadajniki sa
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 11.08.2016 21:40

Gentleman napisał(a):z tego co obserwuje pogode na kilku stronach akurat nasz pobyt moze byc bardzo sloneczny :) i mam nadzieje bo to pierwszy wyjazd dziecka mojego do chorwacji :) .. relacja bedzie , postaram si byc online caly czas.

Ps. Ktos korzystal w Marusici z neta t-mobile ew. tele2 ? Ktory prepaid lepiej tam lapie ? Widze ze t-mobile ladnie lte powinien smigac bo to okolica makarskiej wiec nadajniki sa


W Marusici, w apartamentach u Zorro- korzysta się z Wi-Fi :)
Gentleman
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 22.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gentleman » 11.08.2016 23:00

Niestety mam taka prace ze i na plazy potrzebuje dostepu do maila :) stad router lte ze mna zawsze podrozuje :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107993
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.08.2016 23:05

Gentleman napisał(a):Niestety mam taka prace ze i na plazy potrzebuje dostepu do maila :) stad router lte ze mna zawsze podrozuje :)

mobilny-internet-prepaid-t23380-810.html
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 11.08.2016 23:07

Gentleman napisał(a):Niestety mam taka prace ze i na plazy potrzebuje dostepu do maila :) stad router lte ze mna zawsze podrozuje :)

Aj si- na plaży to tylko mobilnie :)
Gentleman
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 22.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gentleman » 13.08.2016 21:43

Jestem w Maurisici i powiem szczerze ze do d... , nie dosc ze zlazi sie po schodach , stromo strasznie , to na plazy smierdzi zdechlymi rybami .. to nie miejsce wg mnie dla dzieci :( ... zna ktos jakies plaze w poblizu godne odwiedzenia ? takie d 20-30 km
marti115
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marti115 » 13.08.2016 22:29

hmmm od czego by tu zacząć...
może od samego początku...
apartament Ivana: słabo sprzatają,wszędzie były pająki i pełno pajęczyn,apartament A4 jeszcze był ok ale A8 nie polecam(zarówka zamiast lampy)... my bylismy w 3 rodziny i zajęlismy całe piętro. Na kolację z grilowaną rybą o której tak wszyscy piszą...to jakoś sie nie doczekaliśmy ...ani my ani lokatorzy z innych apartamentów którzy byli w tym samym czasie co my...zdjęcie grila za chwilkę...to co jest na ich stronie to chyba sprzed 20 lat (jakbym miała za pół ceny albo za free jak niektórzy co tu się wypowiadają to też bym "hacjendę" wychwalała)...świat jest bardzo mały :)
plaża nawet ok...ale jak był tłok to nawet nie było gdzie się rozłożyć,strome zejście...ale to normalne w tym regionie...
właściciel jak dla mnie ....słabo uprzejmy i raczej go goście nie obchodzą...syn Leo zajmuje się wszystkim...i o nim nie mogę złogo słowa powiedzieć...bardzo pomocny i uprzejmy :)
Zoran naszym mężom przyniósł w szklance do herbaty trochę rakiji i nalał po pół kieliszka...żenada...
basen owszem sprzątany codziennie...ale już bardzo stary i trochę się sypie...syn rozciął nogę i koleżanka rękę...
zdjęcia nie oddają tego co tam jest...na foto mikrofala,ekspres,pralka...niestety nic nie było...
ja cudów nie oczekiwałam ale byłam juz 4 razy na cro i tu słabo trafiłam...
to moja opinia...każdy niech robi co uważa ;)
w tym wszystkim to tylko wifi działało bez problemu
Ostatnio edytowano 23.08.2016 16:35 przez marti115, łącznie edytowano 2 razy
marti115
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marti115 » 13.08.2016 22:33

20160812_094208.JPG
a co do grila to potwierdzam...brudny i wkoło grila tez brudno...ja bym tam nie chciała ryb nawet postawić obok
suru
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 13.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) suru » 14.08.2016 16:37

Zoran to super gość , zorganizował nam już na 2 dzień pobytu pyszną grillowaną rybkę.
O ilości wspólnie wypitej z gospodarzem rakiji z rogacza i proszku nie wspomnę.
Jesteśmy już umówieni na 2 kolację we czwartek.
Plaża hmmm, byliśmy na plażach Hvaru Rab Peljesaca ta jest jedną z ładniejszych.
Może mieszkamy u innego Zorana 8O :D :D
Gentleman
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 22.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gentleman » 14.08.2016 18:58

A ja zmieniłem marusici na makarsa i nie żałuję
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ivana Apartmani-Marusici !!!! - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone