Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Internet dla niewtajemniczonych w Cro

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janos
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) janos » 04.09.2009 10:44

czy może ktoś z Forumowiczów miał okazję szukać sieci na Pagu albo na Cresie? jeśłi tak to gdzie można skorzystać z internetu na tych wyspach?
pawel284
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel284 » 19.09.2009 16:58

Witam
Czy może ktoś z Was udzielić wskazówek z jakiej sieci zakupić prepaida i jakie są koszty korzystania z netu u lokalnych operatorów? Planujemy małą wycieczkę na jachty na początku października, ale niestety charakter pracy zawodowej nie pozwala na rezygnację z netu. Będę bardzo wdzięczny.
Pozdrowienia Paweł
P.S
Jest to pierwszy wyjazd do Chorwacji i mam nadzieję że wszystko będzie super.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 19.09.2009 18:34

janos napisał(a):czy może ktoś z Forumowiczów miał okazję szukać sieci na Pagu albo na Cresie? jeśłi tak to gdzie można skorzystać z internetu na tych wyspach?

Jeśli to jeszcze aktualne, to w Mandre na Pagu jest (była jeszcze tydzień temu ;) ) przy morzu knajpka Ko-Ma i tam mieli internet, bo widziałam tabliczkę.
janos
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) janos » 22.09.2009 22:21

witam, ostatecznie na Cres nie dotarliśmy ale dzięki wielkie za namiary na sieć - może przyda się następnym razem - pozdrawiam
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 28.05.2010 11:31

odświeżę trochę wątek :)
Jeśli zakupię internet na usb pre-paid w cro, to sam mi się zainstaluje tak, jak np. play w PL?

Wcześniej myślałam o pre-paid z PL, ale to chyba nie ma sensu.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Internet dla niewtajemniczonych w Cro - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone