Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Internet dla niewtajemniczonych w Cro

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 13.07.2009 00:55

Czy ktoś z Was drodzy Cromaniacy orientowałby się w sprawie najlepiej darmowych hot spotów wi-fi w Makarskiej? Jakie knajpy mają takie hot spoty? Czy są one dostępne może na promendzie, etc? Ewentualnie prosiłbym o adresy jakichś kafejek internetowych, sprawa jest jak dla mnie pilna bo wyjeżdżam 26 lipca do Makarskiej i przez kilka dni dostęp do internetu będzie dla mnie niezbędny. Pozdrav;)
szkodnikPL
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szkodnikPL » 24.07.2009 19:03

Jako iż polecono mi tutaj napisać moje pytanie, to tak robię ;)

Czy w Orebiču są jakieś hot-spoty? Jeżeli nie ma to czy w tamtejszych sieciach komórkowych są jakieś pakiety danych? Jeżeli tak, to za ile i ile?

Z góry dziękuję za pomoc, Kuba Szkodziński
andykan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 07.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andykan » 24.07.2009 22:58

Witam
jestem w Gradac i mam dostepne chyba 3 sieci wifi, w tym jedna moich gospodarzy
pozdrawiam
Kali
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.04.2004
Kafejki internetowe w Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kali » 24.07.2009 23:22

Bez problemu znajdziesz ich kilka
KrystekX
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 25.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrystekX » 25.07.2009 11:45

W Makarskiej z darmowym netem nie ma problemu! najwygodniejszy według mnie punkt to miejsce na plaży koło Disco Plaza. Można leżeć na plaży w jednej ręce Karlovacko a w drugiej laptop czy telefonik z WiFi..
Nie jestem zwolennikiem leżenia przez 5-6h jak wieloryb na słońcu więc ten necik był fajną rozrywką:)) Sieć nazywała się "Tropic" byla niezabezpieczona - prędkość w miarę - filmiki na Youtubie szły bez przycięć.
ubidigi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2009
Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) ubidigi » 27.07.2009 11:38

A jak wygląda dostęp do netu w Vodicach ??
Prosiłbym o empiryczne doznania, bo szukać WiFi potrafię.
trybko
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.07.2009
namiary

Nieprzeczytany postnapisał(a) trybko » 29.07.2009 07:50

hellraider napisał(a):A ja jestem akurat w KRKU na wyspie i siedze sobie na tarasie naszego apartamentu i piszę ten post :-)))))

Po przyjeżdzie uruchomiłem laptopa i stwierdziłem , ze dostępna jest sieć DIJANA ( od nazwy apartamentu i imienia właścicielki ) . Zapytałem ... Pani DIJANA zaraz przysłała męża , który podał mi hasło i tak śmigam sobie swobodnie z prędkością ok. 1 Mb/sek . Rozmawiam z rodzicami w Polsce przez SKYPE i surfuje do woli jak tylko mam ochotę . Pytałem się jak z opłata za używanie NET-u ... ne ma problema usłyszałem w odpowiedzi ( dałem Panu mężowi dwa polskie piwa i very good :-)))) )
A tak w ogóle to fajny apartament nam sie trafił ... spokojnie ... na 4 osoby 2 sypialnie i salon z kuchnią , TV -SAT za 58 Euro/dzień . Do centrum KRKU spacerkiem 4-5 min , cicha strefa ... super . Jak ktoś chce to dam namiary . Pozdrawiam z KRKU .

Możesz podrzucić namiary na skrzynkę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl?
sylwia79
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwia79 » 29.07.2009 13:44

Czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa internetu w Puli? Czy są jakieś kawiarenki internetowe itp. Bardzo to dla mnie ważne.....
fotograf123
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 534
Dołączył(a): 16.03.2009
Re: namiary

Nieprzeczytany postnapisał(a) fotograf123 » 29.07.2009 15:22

trybko napisał(a):
hellraider napisał(a):A ja jestem akurat w KRKU na wyspie i siedze sobie na tarasie naszego apartamentu i piszę ten post :-)))))

Po przyjeżdzie uruchomiłem laptopa i stwierdziłem , ze dostępna jest sieć DIJANA ( od nazwy apartamentu i imienia właścicielki ) . Zapytałem ... Pani DIJANA zaraz przysłała męża , który podał mi hasło i tak śmigam sobie swobodnie z prędkością ok. 1 Mb/sek . Rozmawiam z rodzicami w Polsce przez SKYPE i surfuje do woli jak tylko mam ochotę . Pytałem się jak z opłata za używanie NET-u ... ne ma problema usłyszałem w odpowiedzi ( dałem Panu mężowi dwa polskie piwa i very good :-)))) )
A tak w ogóle to fajny apartament nam sie trafił ... spokojnie ... na 4 osoby 2 sypialnie i salon z kuchnią , TV -SAT za 58 Euro/dzień . Do centrum KRKU spacerkiem 4-5 min , cicha strefa ... super . Jak ktoś chce to dam namiary . Pozdrawiam z KRKU .

Możesz podrzucić namiary na skrzynkę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl?


Ja też poproszę na przyszły rok jak znalazł.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam...
ubidigi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ubidigi » 18.08.2009 22:48

Co prawda w mojej miejscowości w której aktualnie przebywam poza Hot Spotem komercyjnym sieci "innych" dostępnych nie ma, ale za to w Vodicach znalazłem bez problemu.
Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków, po raz kolejny przekonuję się, że warto tu przyjeżdżać. I chyba mi się to nie znudzi.
robinfen
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.08.2009
Internet w Omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) robinfen » 23.08.2009 14:55

Witam i pozdrawiam ze słonecznego Omisza. Internet (wifi) zauważalny w prawie całym Omiszu, ale bepłatny znalazłem tylko w pobliżu portu (blisko kina letniego). Sieć identyfikuje się jako ConnectionPoint, jest niezabezpieczona i całkiem szybka. Własnie siedzę w cieniu w pobliżu fontanyy przy nabrzeżu (taka fontanna - pomnik pamięci weteranów wojennych) i internecik śmiga całkiem fajnie.

Raz jeszcze pozdrawiam

Robertr
ewa juśkiewicz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa juśkiewicz » 28.08.2009 12:15

sylwia79 napisał(a):Czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa internetu w Puli? Czy są jakieś kawiarenki internetowe itp. Bardzo to dla mnie ważne.....

Dołą czam się do tego pytania oraz Rabac. :?:
emiro
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 16.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) emiro » 29.08.2009 23:26

Witam.
Proponuję nabyć pakiecik T-mobile za 100 kun i usiąść sobie ze sprzętem na tarasie app. przy lampce winka co niniejszym czynię.

Pozdrowienia z Riwiery Makarskiej
ubidigi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ubidigi » 30.08.2009 22:35

emiro napisał(a):Proponuję nabyć pakiecik T-mobile za 100 kun i usiąść sobie ze sprzętem na tarasie app. przy lampce winka co niniejszym czynię.j

Znudziło mi się "chodzenie" za "sieciami" z netbook'iem - zakupiłem w/w pakiecik z modemem usb za 198 Kn i potwierdzam - śmigało (bo jestem już w kraju). Te 100 Mb całkowicie wystarcza na oglądanie wakacyjne stron www. (po uprzednim wyłączeniu w przeglądarce pobierania zdjęć i Javy), pogaduszek głosowych via Skype i sprawdzanie e-mail przez 2 tygodnie. Polecam, niema to jak wieczorne lenistwo na tarasie.
janos
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) janos » 03.09.2009 12:30

witam, tak właściwie to już sam nie wiem czy brać ze sobą lapka, jedziemy z żoną już jutro i wszystko mamy spakowane tylko cały czas się zastanawiamy nad tym lapkiem, w sumie chcemy wyladować na Pagu albo w jakiejś małej mieścinie w okolicach Zadaru, a potem przenieść się na Istrię albo Cres, a i tam w czymś mniejszym i się tak zastanawiam czy w małych miejscowościach jest w ogóle szansa na net typu hot spot albo wylapanie przez wifi jakiejś sieci w apartmanie? może ktoś mógłby rozwiać moje wąty :)
nie wiem chyba będę się tylko niepotrzebnie denerwował że mi lapek zginie albo ktoś się do niego przyzwyczai ale z drugiej strony nie powiem od netu to jestem uzależniony ;)
pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Internet dla niewtajemniczonych w Cro - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone