Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Internet dla niewtajemniczonych w Cro

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Graf
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Graf » 15.08.2008 09:14

Jestem wlasnie w Orebic, korzystam z karty simpa internet z tmobile, prepaid 100kn za 100mb, szybkosc 64k, bez mozliwosci rozmow, podobno vip jest tanszy, ale kupowalem w niedziele z ruchomej budki I vip byl nieczynny. Za to obsluga w tmobile tragiczna, przez 5 dni usilowalem sie dowiedziec jaka jest konfiguracja sieci dla pda I nic, nawet uciekli (ci z budki) przede mna na Korcule - dopadlem ich tam. W stacjonarnym punkcie uslyszalem - ze tylko sprzedaja, pomimo iz mial analogiczny telefon na polce. Podaje dla innych - nazwa acces point www.htgprs.hr (nigdy bym tego nie wymyslil), proxy 10.12.0.3 , co do proxy to chyba dziela to grupami w zaleznosci od rodzaju I szybkosci dostepu, wiec moga byc inne. Obsluga twierdzi, ze przychodza sms, ale otrzymalem to dopiero po prosbie o podanie konfiguracji na stronie tmobile.hr. Pozdrawiam z Chorwacji I sorry za brak polskich liter - nie zainstalowalem polskiej klawiatury.
wales71
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wales71 » 15.08.2008 12:24

hellraider napisał(a):A ja jestem akurat w KRKU na wyspie i siedze sobie na tarasie naszego apartamentu i piszę ten post :-)))))

Po przyjeżdzie uruchomiłem laptopa i stwierdziłem , ze dostępna jest sieć DIJANA ( od nazwy apartamentu i imienia właścicielki ) . Zapytałem ... Pani DIJANA zaraz przysłała męża , który podał mi hasło i tak śmigam sobie swobodnie z prędkością ok. 1 Mb/sek . Rozmawiam z rodzicami w Polsce przez SKYPE i surfuje do woli jak tylko mam ochotę . Pytałem się jak z opłata za używanie NET-u ... ne ma problema usłyszałem w odpowiedzi ( dałem Panu mężowi dwa polskie piwa i very good :-)))) )
A tak w ogóle to fajny apartament nam sie trafił ... spokojnie ... na 4 osoby 2 sypialnie i salon z kuchnią , TV -SAT za 58 Euro/dzień . Do centrum KRKU spacerkiem 4-5 min , cicha strefa ... super . Jak ktoś chce to dam namiary . Pozdrawiam z KRKU .

a ja właśnie w poniedziałek chcę z rodzinkę się na wyspę wybrać i z miłą chęcią bym poprosił o namiar na KRk
walczy
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 23.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walczy » 16.08.2008 07:27

a ja siedząc sobie na tarasie złapałem sieć bezprzewodową o ustawieniach:
uwierzytelnianie sieci - otwarte
szyfrowanie danych - żadne
typ uwierzytelnienia 802.1x - żadne
obowiązkowy punkt dostępu - żadne
:) :) podobno tutaj to luzacki standard :)
hellraider
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 19.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) hellraider » 24.08.2008 15:03

Przepraszam za tak długie zwlekanie z odpowiedzią ale dopadły mnie kłopoty natury życiowo-zdrowotnej więc wszystko inne w tym momencie poszło w odstawkę .
Wracając do informacji o apartamencie w KRK-u z dostępem do WiFi ... . Właścicielka nazywa się Dijana Stolfa . Domek ma na ulicy Ivana Zajca w Krku . Ja ten apartament rezerwowałem przez biuro , którego nazwę mogę podać na maila ( podobnie jak telefon , mail itp do Pani Dijany )

Miejsce dobre , spokojne ... zresztą pisałem już o tym .

Pozdrawiam potencjalnie zainteresowanych i z góry wyjaśniam , że nie mam w tym żadnego interesu poza satysfakcją , że ktoś tak jak ja bedzie zadowolony z wakacji w Chorwacji ( a ja internet na wakacjach wykorzystuję wyłącznie do śledzenia prognozy pogody i kontaktów z rodziną via SKYPE :-) )
pawlo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlo » 30.08.2008 16:54

Sibenik pod plodine na parkingu od strony ulic, prz drodze okolo 600 m przed kempingiem Jasenevo obok domu z niebieskimi okiennicami.
mazurzanka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mazurzanka » 02.09.2008 19:24

W tym roku po raz pierwszy zabrałam laptopa do Chorwacji i miło się zdziwiłam jak go odpaliłam, bo okazało się że w kwaterze (Marina), w której obecnie przebywam i piszę do Was tego posta, jest darmowe łaczę WIFI. Łącze należy do właścicieli kwatery, ale bez problemu można z niego korzystać. Wiem też, że darmowe łącze jest w porcie w Trogirze.
Pozdrawiam wszystkich :D
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 02.09.2008 19:56

Wracając do informacji o apartamencie w KRK-u z dostępem do WiFi ... . Właścicielka nazywa się Dijana Stolfa . Domek ma na ulicy Ivana Zajca w Krku . Ja ten apartament rezerwowałem przez biuro , którego nazwę mogę podać na maila ( podobnie jak telefon , mail itp do Pani Dijany )


Prosze o namiary - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
obecna
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) obecna » 09.06.2009 19:12

Może wiecie jaka jest sytaucja z wifi w Rogoznicy?
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 09.06.2009 22:30

obecna:
próbuj w Marina Frapa
obecna
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) obecna » 09.06.2009 22:50

Bardzo dziękuję za wskazówki i pozdrawiam serdecznie
miro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 17.06.2009 13:09

Ma ktoś rozeznanie czy w Breli jest gdzies dostęp do Wifi? Dokładnie Brela Scit.
MJ87
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MJ87 » 17.06.2009 23:01

Witam, to mój pierwszy post. Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem ilości informacji na forum 8O


Mam nadzieję, że celnie trafiłem w wątek do zadania pytania - chodzi mi bowiem o dostęp do internetu bezprzewodowego w Neum w Bośni :?: Co radzicie :?:
horas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) horas » 19.06.2009 15:24

miro napisał(a):Ma ktoś rozeznanie czy w Breli jest gdzies dostęp do Wifi? Dokładnie Brela Scit.


a ja podepnę się pod post i zapytam o dostęp do WiFi w dzielnicy Jardula ;) oczywiście w Breli :)
Adax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adax » 23.06.2009 14:45

Ja też poproszę o info o WiFi w VODICACH i obok w TRIBUNJ.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 11.07.2009 23:28

Darmowy Connecting Point jest w Bolu w promieniu 20 m - 30 m od recepcji w hotelu Elaphusa.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Internet dla niewtajemniczonych w Cro - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone