Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Grecji - dyskusja i komentarze

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 16054
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.07.2024 10:09

W każdym greckim miasteczku znajdzie się knajpka, nawet w małej rybackiej wiosce, przynajmniej ja tak trafiam.

A co do Rodos - rzeczywiście większość kojarzy tylko z all :lol: a przecież wszędzie można ominąć all...

Rodos odwiedziłam w X.2022 - wyjazd z bp, bo z południa Polski nie było wtedy lotów bezpośrednich poza czarterami, a czasowo i kosztowo nie kalkulowało mi się jechać do Warszawy. Cena ok 1500 zł (lot, transfer, budżetowy hotelik z aneksem - dokładnie to co potrzebowałam) + samochód z full ubez za 120 EUR za 6 dni. Miejscowość Faliraki - pewnie w sezonie huk i głośno, w październiku idealnie - jest życie, ale nie tłum.
Kilka razy już korzystałam z takiej opcji z bp, głównie za sprawą bezpośrednich lotów (Kos, Lesbos) i jest to fajne rozwiązanie.

A Rodos ma kilka miejsc wartych odwiedzenia,choć bardziej mi Kos pasował, bo ma więcej fajnych plaż i jest taki bardziej kompaktowy....
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 22.07.2024 10:10

jest tam mnóstwo restauracji, a miasteczko było super, chociaż ja myślę, że w każdym z miasteczek na Rodos znajdzie się taki hotel, jak nasz

jak czytałam opinie o miejscowości, to to co inni uważali za minus, dla mnie działało na plus, np., dużo komentarzy negatywnych dotyczyło plaży, że kamienista, a nie piaszczysta, a ja zdecydowanie wolę kamienistą

oraz to, że w tej miejscowości wieje wiatr, dla mnie to również plus, bo przy 40 stopniach, ten wiatr był wybawieniem

ale wiadomo co kto lubi :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 16054
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.07.2024 10:12

Po opisie zagaduję, że byłaś w Ixia lub Ialysos?
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 22.07.2024 10:13

piekara114 napisał(a):Po opisie zagaduję, że byłaś w Ixia lub Ialysos?



Iaysos :D
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα

cron
Ile kosztuje urlop w Grecji - dyskusja i komentarze - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone