Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11277
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 08.09.2024 08:04

599 napisał(a):tak sobie szedłem dziś promenada
i poraz "enty" się zastanawiałem,
po co ludzie rezerwują sobie "spanie" we wrześniu?
od ciula wywieszek typu
"apartman/sobie free"
pierwsza (10 kroków do plaży) druga linia brzegowa,
jakie ceny nie wiem ,
ale mysle że taniej jak useży tutaj piszą,


Teres napisał(a):Czasem ktoś chce przyjechać od razu do apartamentu, a nie tracić czas na szukanie i porównywanie :roll: Ale zgadzam się, że na miejscu gospodarze mają większą skłonność do negocjacji cenowych 8)


Moja Pani od kilku lat lubi mieć zarezerwowane wcześniej, nawet nie tylko we wrześniu i nie tylko w Cro, a ja chce mieć spokój po drodze.

Jeszcze winieneś poznać sporo więcej ludzi, wtedy nie będziesz sobie zaprzątał tym głowy :D

---

W kwestii kosztów urlopu w Cro, moja Pani chciałaby pojechać do miejscówki z wyżywieniem HB - co by na gotowo, nie pichcić i nie szukać; nawet grubo po sezonie wygląda to finansowo pokaźnie, ale nadal nieco taniej niż w PL (wybrane miejscówki; tak biorę pod uwagę, że "przygotowanie i obsługa" przez kogoś kosztuje więcej); niestety porównać jakość posiłków i obsługi będzie można dopiero na miejscu.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3049
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 08.09.2024 11:08

599 napisał(a):
kaeres napisał(a):,,,,,,,,,,,,,,
Wówczas otworzę swoją skarbnicę wiedzy i zaszokuje polecajkami z życia wziętymi.


tak na serio?
przed" chwilą " drwiles z talerza mięsa na dwoje za
30 eurasow a teraz chcesz
otwierać swoją wiedzę z życia wzięta?,
daleko od takich doradców,
z taką skarbnica wiedzy,

Nie miałem wówczas nic złego na myśli.
Nie wiedziałem, że tak Cię to dotknie.
Wybacz.
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 918
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone