Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje prom?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
allanka11
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 29.06.2007
Ile kosztuje prom?

Nieprzeczytany postnapisał(a) allanka11 » 02.07.2007 18:13

Hej,
jadę pierwszy raz. Usłyszałam już tyle sprzecznych opinii,że pozostaje mi tylko pojechać i wyrobić sobie własną :D
Mam pytanie bo jakoś nigdzie nie doczytałam - jaka jest cena promu? Płaci się za auto i za każdą osobę zapewne.
Pozdrawiam.
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 02.07.2007 18:30

allanka11 napisał(a):Hej,
jadę pierwszy raz. Usłyszałam już tyle sprzecznych opinii,że pozostaje mi tylko pojechać i wyrobić sobie własną :D
Mam pytanie bo jakoś nigdzie nie doczytałam - jaka jest cena promu? Płaci się za auto i za każdą osobę zapewne.
Pozdrawiam.

Zależy skąd i gdzie :?: Płaci się tak jak myślisz :wink: http://www.jadrolinija.hr/
zorro2
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 27.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zorro2 » 02.07.2007 18:35

allanka11 napisał(a):Hej,
jadę pierwszy raz. Usłyszałam już tyle sprzecznych opinii,że pozostaje mi tylko pojechać i wyrobić sobie własną :D
Mam pytanie bo jakoś nigdzie nie doczytałam - jaka jest cena promu? Płaci się za auto i za każdą osobę zapewne.
Pozdrawiam.

Witam , nie napisałaś dokad ten prom.
Ceny sa na stronie "JADROLINIJA" to ich przewoźnik promowy,na najdalszej trasie lokalnej to jest SPLIT-UBLI (LASTOVO) cena za auto osobowe to 374 kuna+48kuna za każdą osobę. :wink:
allanka11
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) allanka11 » 02.07.2007 18:45

Dzięki za tak szybki odzew:)
Faktycznie w mym roztargnieniu nie napisałam:) Płyniemy na wyspę Brac.
Ale już wiem gdzie szukać.
Pozdrawiam z deszczowej dziś Nysy
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 02.07.2007 19:12

allanka11 napisał(a):Płyniemy na wyspę Brac.
Ale już wiem gdzie szukać.


Zwróć wagę że tą linie obsługuje drugi przewoźnik.
My tego nie zauważyliśmy i trzeba nam było czekać prwie trzy godziny a można było po pół godzinie odpłynąc Jadrolinią :(((
Zapomniałem nazwę drugiego przewoźnika który nie chciał przyjąc naszej rezygnacji :(((

Powodzenia :)
allanka11
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) allanka11 » 02.07.2007 19:38

Dzięki :lol: Będę czujna :)
chinek
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) chinek » 02.07.2007 21:10

ze splitu na brać od osoby 23 kuny i 100 kun za auto - w jedną stronę ( nas w błąd wprowadził przewodnik kupiony w Polsce - podali te ceny w obie strony
mmrado
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 29.05.2007
Prom PRIZNA-PAG

Nieprzeczytany postnapisał(a) mmrado » 05.07.2007 16:20

Jakieś 2 tyg temu Płynąłem promem na wyspę PAG do Zigjen -patrz mapka i zapłaciłem około 20 EURO (2 osoby dorosłe+dziecko 8 lat +auto osobowe)
czasami to się opłaci - prom odchodzi co 30 minut płynie około 20 minut i nie trzeba jechac około 60 km na około krętymi drogami - tylko zostaje wtedy 20 km po wyspie do miejscowości PAG
Obrazek
allanka11
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) allanka11 » 05.07.2007 19:29

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Nawiasem mówiąc ciekawa jestem czy 60 euro za apartament na wyspie Brać to dużo?
Pozdrawiam :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.07.2007 20:08

allanka11 napisał(a):Hej,
jadę pierwszy raz. Usłyszałam już tyle sprzecznych opinii,że pozostaje mi tylko pojechać i wyrobić sobie własną :D
Mam pytanie bo jakoś nigdzie nie doczytałam - jaka jest cena promu? Płaci się za auto i za każdą osobę zapewne.
Pozdrawiam.


W stoczni gdańskiej coś około 250 mln zł/szt :wink:

allanka11 napisał(a):Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Nawiasem mówiąc ciekawa jestem czy 60 euro za apartament na wyspie Brać to dużo?


Co do apartamentu to jeśli to 2 osobowy to drogo jeśli na 8 osób to tanio :papa:
allanka11
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) allanka11 » 06.07.2007 17:51

Będę odtąd żyć oszczędnie to może załapię się na starszy model :roll:
A nuż będzie wyprzedaż i stocznia deczko spuści z ceny.
Apartament dla 4 osób - czuję,że za drogo :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 06.07.2007 19:26

W sezonie to w miarę normalna cena, w zależności od standardu, odległości od morza itd. Za 4 osoby wiele taniej nie zejdziesz :wink:
Tomek
Cromaniak
Posty: 558
Dołączył(a): 04.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek » 06.07.2007 19:59

Rysio napisał(a):W stoczni gdańskiej coś około 250 mln zł/szt :wink:

Rysio !
Nie znałem Cię z tej strony :) nie masz jakiś promów w promocji ???

Tak powiedzmy do 100 mln wchodę (Lech obiecał może w końcu wypłaci...).

Pzdr
Tomek
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3886
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 06.07.2007 20:24

allanka11 napisał(a):Hej,
jadę pierwszy raz. Usłyszałam już tyle sprzecznych opinii,że pozostaje mi tylko pojechać i wyrobić sobie własną :D
Mam pytanie bo jakoś nigdzie nie doczytałam - jaka jest cena promu? Płaci się za auto i za każdą osobę zapewne.
Pozdrawiam.

Zawsze i przeważnie wszędzie płaci się za poszczególne osoby na pokładzie, samochód osobowy, czasami oczywiście dodatkowo za przyczepkę, o ile taką dysponujesz. W ubiegłym roku prom na Hvar wyniósł nas ok. 140 zł. pln. / 2 os. dorosłe + 2 dzieci i samochód/. :papa:
larry123
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 05.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) larry123 » 06.07.2007 20:28

majeczka napisał(a):
allanka11 napisał(a):Hej,
jadę pierwszy raz. Usłyszałam już tyle sprzecznych opinii,że pozostaje mi tylko pojechać i wyrobić sobie własną :D
Mam pytanie bo jakoś nigdzie nie doczytałam - jaka jest cena promu? Płaci się za auto i za każdą osobę zapewne.
Pozdrawiam.

Zawsze i przeważnie wszędzie płaci się za poszczególne osoby na pokładzie, samochód osobowy, czasami oczywiście dodatkowo za przyczepkę, o ile taką dysponujesz. W ubiegłym roku prom na Hvar wyniósł nas ok. 140 zł. pln. / 2 os. dorosłe + 2 dzieci i samochód/. :papa:


Oczywiście, jak mniemam, jest to cena z Drvenika do Sucuraju bo ze Splitu do Starego Gradu to by wyszło jakieś 400 kun.......... :?

No chyba że się mylę........
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Ile kosztuje prom?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone