Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje prom?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3886
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 06.07.2007 21:01

larry123 napisał(a):
majeczka napisał(a):
allanka11 napisał(a):Hej,
jadę pierwszy raz. Usłyszałam już tyle sprzecznych opinii,że pozostaje mi tylko pojechać i wyrobić sobie własną :D
Mam pytanie bo jakoś nigdzie nie doczytałam - jaka jest cena promu? Płaci się za auto i za każdą osobę zapewne.
Pozdrawiam.

Zawsze i przeważnie wszędzie płaci się za poszczególne osoby na pokładzie, samochód osobowy, czasami oczywiście dodatkowo za przyczepkę, o ile taką dysponujesz. W ubiegłym roku prom na Hvar wyniósł nas ok. 140 zł. pln. / 2 os. dorosłe + 2 dzieci i samochód/. :papa:


Oczywiście, jak mniemam, jest to cena z Drvenika do Sucuraju bo ze Splitu do Starego Gradu to by wyszło jakieś 400 kun.......... :?

No chyba że się mylę........


Oczywiście, że się nie mylisz Larry. Zapomnialam w pośpiechu dodać... :papa:
allanka11
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) allanka11 » 06.07.2007 21:49

Rysio napisał(a):W sezonie to w miarę normalna cena, w zależności od standardu, odległości od morza itd. Za 4 osoby wiele taniej nie zejdziesz :wink:


Dzięki Rysiu, to mi ulżyło :)
Jadę pierwszy raz i myślałam,że deczko wtopiłam.
A tak ze spokojem oddam się smakowaniu Cro - no może nie wędlin, hihi .
Tak w ogóle to b.sympatyczne forum z tego co tu czytam :D
jamrys
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamrys » 10.07.2007 21:09

małżenstwo po 40 z corką 15 letnią.wyjeżdzamy z Nysy do chorwacji docelowo do jelsy moze ktos jedzie 22 lipca chetnie sie dolączymy do przejazdu droga daleka a na jeden samochód troszke zle. W grupie zawsze milej na trasie :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl (służę pomocą,tak samo jade z Nysy do chorwacji,to już trzeci raz z kolei i to na wyspe Hvar,oczekuje na kontakt).
jamrys
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamrys » 10.07.2007 21:23

allanka11 kiedy wyjeżdżasz do Chorwacji bo jeżeli w tym czasie co ja to było by nam po drodze i nie musiałabyś się bać o niespodzianki.
allanka11
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) allanka11 » 10.07.2007 22:00

jamrys napisał(a):allanka11 kiedy wyjeżdżasz do Chorwacji bo jeżeli w tym czasie co ja to było by nam po drodze i nie musiałabyś się bać o niespodzianki.


witaj jamrys :)
no to się mijamy o 5 dni; my wyjeżdżamy 27 lipca, na miejscu mamy być rano 28 - szkoda,ale może kiedyś lub w inne miejsce się uda; u mnie stosunkowo niedaleko do 40 za to dzieci modsze - 10 i 7, pozdrawiam i udanej podróży :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Ile kosztuje prom? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone