Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hrvatska TV preko interneta

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tomislav - Dalmacijatour
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 19.11.2009
Hrvatska TV preko interneta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomislav - Dalmacijatour » 19.11.2009 19:11

Evo ovdje možete vidjeti Hrvatsku TV na internetu. Istina, nekada je kodirana ali nekada je to moguće.

http://www.dalmacijatour.cz/chorvatska-tv.html
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 19.11.2009 21:18

Nije li lakše preko službene web stranice HRT-a?
ovdje.
Nemojte me, molim, krivo shvatiti, ali na forumu je kriptoreklama zabranjena...
Lijep pozdrav
Tomislav - Dalmacijatour
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 19.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomislav - Dalmacijatour » 20.11.2009 10:58

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Nije li lakše preko službene web stranice HRT-a?
ovdje.
Nemojte me, molim, krivo shvatiti, ali na forumu je kriptoreklama zabranjena...
Lijep pozdrav

Jasno, imate pravo. Onako je to reklama bila za mene, ovako je to reklama za HRT. Uvijek je to reklama za nekoga. :lol:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 20.11.2009 11:20

Znači da stvarno ne vidite razliku?
Pozdrav
Tomislav - Dalmacijatour
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 19.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomislav - Dalmacijatour » 20.11.2009 11:35

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Znači da stvarno ne vidite razliku?
Pozdrav

Vidim, ali kako se uzme. Velikim i jakim firmama reklama nije potrebna a malima je. Valjda nisam toliko sagriješio.... :(
Ponekada onda čovjek niti ne smije napisati gdje je bio ( recimo u nekom mjestu u Hrvatskoj ) jer je to onda reklama za to mjesto. Ako sam ja u jednom od prvih postova napisao da je Papa bio jedan od najvoljenijih ljudi i najpoštenijih, onda je to bila i reklama za Papu ?
:wink:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 20.11.2009 13:14

Kriptoreklama je ovdje zabranjena. Takva su pravila i gotovo. Reklama se plaća. Ovdje pomažemo nesebično i bez prikrivene namjere, da dobijemo neku korist od toga. Samo na taj način forum može zadržati neovisnost, objektivnost , vjerodostojnost.
Pozdrav sa Hvara.
Tomislav - Dalmacijatour
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 19.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomislav - Dalmacijatour » 20.11.2009 15:19

Nisam bio svjestan da sam nešto reklamirao, samo sam naveo gdje su hrvatska radija i televizija i nisam time nadam se nikoga oštetio, naprotiv. Žao mi je što imate takav stav jer ja nisam naveo da ljudi na forumu ne smiju niti slušati niti gledati ništa osim hrvatskih radija niti TV. Mala smo zemlja i bilo bi dobro da si vise izlazimo u susret a ne da se natežemo oko sitnica. Da li mislite da bi za vas bilo grupo narušavanje pravila za medjusobno izmijenomo linkove na našim www stranicama ili je to zabranjeno ?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 20.11.2009 16:11

Ja ne određujem pravila...žao mi je...ali kao i ostalim korisnicima stalo mi je do toga, da svi poštujemo "naš pravilnik". Registacija na forumu znači prihvaćanje pravila.. Razumijem, da ne govorite poljski, zbog toga smatram na neki način opravdanim, da ne znajući pravila stavili ste link, koji vodi na web stranicu Vaše agencije. Ali sad već znate .....
Kršenje pravila kažnjava se banom (kao i na svakom forumu)...

Pozdrav
Tomislav - Dalmacijatour
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 19.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomislav - Dalmacijatour » 20.11.2009 16:25

Jasno, hvala na objašnjenju ali nadam se da to što imam agenciju nije smrtni grijeh jer sam normalno registriran i plaćam porez. Inače, gledao sam malo ostale teme pa sam vidio primjerice -
link: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=26147
gdje korisnik mkm reklamira konkretne objekte pa me zanima da li je to dopušteno, tj. da li su mjerila za sve ista jer ja nisam reklamirao ništa konkretno i upozoravate me banom a dotični nije niti opomenut :(

Iako si osobno mislim da ako je netko osobno bio negdje zadovoljan i rado se vraća da je dobro da to podijeli sa ostalima. To ne znači da će svi tamo zbog toga putovati, to je samo prijedlog kada netko ne zna koje mjesto u Hrvatskoj bi posjetio...[/b]
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 20.11.2009 17:00

Hm...Stvar je u tome, da korisnik mkm preporučuje nešto, što je sam provjerio (na principu razmjene iskustva) i nema od toga nikakve materijalne koristi (jer ono šta preporučuje nije njegovo vlasništvo); Vi pak vodite na komercijalne stranice svoje agencije (jer pretpostavljam da ne nudite smještaj besplatno). Da li sad shvaćate razliku?
Ne pišem sve to da Vas grdim i da uživam u tome;niti da Vas uvrijedim ili da Vam prijetim, nego da informiram prije nego što netko pokaže ovu temu adminu... Molim Vas, sad kad već poznajete pravila, nemojte ih namjerno kršiti.
Pozdrav
Tomislav - Dalmacijatour
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 19.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomislav - Dalmacijatour » 20.11.2009 17:32

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Hm...Stvar je u tome, da korisnik mkm preporučuje nešto, što je sam provjerio (na principu razmjene iskustva) i nema od toga nikakve materijalne koristi (jer ono šta preporučuje nije njegovo vlasništvo); Vi pak vodite na komercijalne stranice svoje agencije (jer pretpostavljam da ne nudite smještaj besplatno). Da li sad shvaćate razliku?
Ne pišem sve to da Vas grdim i da uživam u tome;niti da Vas uvrijedim ili da Vam prijetim, nego da informiram prije nego što netko pokaže ovu temu adminu... Molim Vas, sad kad već poznajete pravila, nemojte ih namjerno kršiti.
Pozdrav


Jasno da ja ne kršim namjerno pravila. Nisam očekivao da će link koji nema veze sa smještajem prouzročiti takav problem. Inače, cijelo vrijeme kada ste mi pisali, izgledalo je kao od admina, kao da mi odgovara admin.
Ovakvi slučajevi su česti u Češkoj na sličnom forumu i istina je takva da ljudi koji nešto preporučuju to rade ciljano, redovno i konstantno i nije istina da to rade besplatno jer im domaćini daju ili proviziju ili popust za svakog dovedenog gosta.
Imate pravo, moje stranice su komercijalne, ali i stranice svakog domaćina u Hrvatskoj su isto komercijalne. Objekti koje ja nudim nisu moji nego od vlasnika objekata. Kada na to tako gledate onda nema nikakve razlike. Jedino u tome što nažalost veliki broj domaćina radi na crno a ove koje ja nudim su svi registrirani i legalni iznajmljivači.
I zato si mislim da svima bi bilo u interesu da što veći broj gostiju, kako iz Češke, tako i iz Poljske i drugih zemalja dodje u Hrvatsku i da tamo potroše što više novaca i da budu zadovoljni i opet dodju. Jer najvažnije je da to budu gosti koji dolaze preko registriranih iznajmljivača i agencija jer se samo tako može spriječiti siva ekonomija i poslovanje na crno koje šteti ponajprije najviše Hrvatskoj kao takvoj.

U svakom slučaju ocjenjujem to što mi pišete. Bio mi je cilj posjetiti ove stranice jer nisam mogao vjerovati da izvan Hrvatske postoji toliki broj ljudi koji vole našu zemlju i nakon svih tih članaka koje sam koliko-toliko uspio shvatiti mogu samo žaliti što Česi nisu barem upola toliki zaljubljenici u Hrvatsku kao Poljaci
:D
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 20.11.2009 17:41

... ipak ne shvaćate....
Pozdrav
Tomislav - Dalmacijatour
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 19.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomislav - Dalmacijatour » 20.11.2009 17:46

Vjerovali ili ne, shvaćam i poštujem pravila igre. Niti jednom riječju nisam niti ću ikada spomenuti svoju ponudu...
Svako dobro i ugodan vikend iz Praga
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 20.11.2009 17:54

Vjerovali ili ne, nije ni potrebno spominjati ponudu... dok je link tu... sve dođe na isto. Predajem se...
Pozdrav
Tomislav - Dalmacijatour
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 19.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomislav - Dalmacijatour » 20.11.2009 17:56

Nema predaje bezimeni zemljače :D
Neka se ukloni ako smeta, nedaj Bože veće nesreće 8)
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hrvatska TV preko interneta
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone