Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grecja

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 07.05.2009 09:01

Alo bukmacher, dzięki za linki - światło w tunelu robi się coraz większe :wink:

Jadę do Grecji (wyjazd) ok. 7 lipca, a wracam po ok. 3 tygodniach. Po powrocie dam od razu znać, co i jak.

pozdrov, Krystof
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 07.05.2009 09:09

Krystof napisał(a):Alo bukmacher, dzięki za linki - światło w tunelu robi się coraz większe :wink:

Jadę do Grecji (wyjazd) ok. 7 lipca, a wracam po ok. 3 tygodniach. Po powrocie dam od razu znać, co i jak.

pozdrov, Krystof


Czyli jak wrócisz i od razu coś napiszesz to powinienem to jeszcze przeczytać.
Miałem wyjeżdżać w ok. 20lipca, ale plany już mi się zmieniły i najprawdopodobniej wyjadę 1 sierpnia.
Dobrze że zdążyłem rezerwację noclegów w Grecji zmienić.
Pozdrawiam
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 07.05.2009 09:10

a gdzie/co rezerwowałeś? rzucisz jakiś link? K.
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 07.05.2009 09:20

Krystof napisał(a):a gdzie/co rezerwowałeś? rzucisz jakiś link? K.


Jadę na 4dni na camp Gold Beach, na którym już byłem w 2007.
Płacę 35 euro za 4osoby na dobę za pokój, następnie skok na Lefkadę na 10 dni.
http://www.rosoli.gr/
Powrót przez Albanię do Chorwacji do znajomych u których byliśmy w poprzednim roku na tydzień(Bibinje).
Pozdrawiam
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 07.05.2009 09:24

Znalazłem jeszcze coś takiego
http://www.balkan-express.pl/modules/sm ... egoryid=20

Wybierasz rejon Serbii i jest tam trochę moteli oraz hoteli.
Ceny są jak rezerwujesz w Polsce przez to biuro.
Dzwoniłem do jednego z nich, jak sam zrobisz rezerwację lub na miejscu jadąc zdecydujesz się spać cena spada o ok. 30%.
Wnioskuję, że to jest prowizja polskiego pośrednika.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 07.05.2009 10:18

Alo,
dzięki za kolejny link :@)
Tak się cały czas waham pomiędzy wariantami: jechać w ciemno, a rezerwować; każdy z wariantów ma dobre i złe strony.
W sumie, to mógłbym wyjechać 4 dni przed czasem rezerwacji i najwyżej (jak dojadę w 3 dni) przekimam jedną noc na campingu - w tym wariancie jadę spokojnie do momentu, aż poczujemy zmęczenie. Stres, że nocleg będzie trudny do znalezienia lub drogi.
Wariant drugi eliminuje ten stres, ale ogranicza - w przypadku zmęczenia, korków itp i tak musimy jechać dalej do miejsca rezerwacji/ lub odwrotnie - jest siła, by jechać, a trzeba się zatrzymać ... takie tam dylematy - jak co roku ;@)

A ten camping to gdzie jest? Bo wrzuciłem w gugle i pokazuje mi Tassos i inne tam takie ...
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 07.05.2009 10:38

Krystof napisał(a):Alo,
dzięki za kolejny link :@)
Tak się cały czas waham pomiędzy wariantami: jechać w ciemno, a rezerwować;

A ten camping to gdzie jest? Bo wrzuciłem w gugle i pokazuje mi Tassos i inne tam takie ...


Jechałbym w ciemno, różnie bywa po drodze możesz zapłacić więcej ok 10-20euro ale wybierasz to co widzisz, a zdjęcia pokażą zawsze tą lepszą stronę.
Camp jest w Variko, pomiędzy Paralia a Litochoro.
http://www.toni-ostrava.net/fotky2.php?dir=kemp
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 07.05.2009 11:05

niezły folklor i super cena! tyle, to się za namiot płaci! nie mów, żwe znalazłeś "to" w sieci 8O
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 07.05.2009 11:09

Krystof napisał(a):niezły folklor i super cena! tyle, to się za namiot płaci! nie mów, żwe znalazłeś "to" w sieci 8O


Piszesz o Campie czy o Lefkadzie?
Lefkada to już nie ta cena.
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 07.05.2009 11:10

Krystof napisał(a):niezły folklor i super cena! tyle, to się za namiot płaci! nie mów, żwe znalazłeś "to" w sieci 8O

Ale gdzie ty znalazłeś ceny?
Bo grzebałem, grzebałem i nigdzie nie znalazłem cen za te bungalowy.
Generalnie bardzo fajne.

Bukmaher, a czy tam jest w miarę spokojnie, czy gwar i klimat "wiecznej imprezy"?
pozdro
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 07.05.2009 11:17

Jak pisałem w innym temacie do relacji Leszka ceny miały być 45 i 40 dla tych co są następny raz, ale po rozmowie w dniu 29.04. cena na ten rok jest taka jak piszę - 35euro za pokój nie za osobę.
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 07.05.2009 11:26

janniko napisał(a):
Krystof napisał(a):niezły folklor i super cena! tyle, to się za namiot płaci! nie mów, żwe znalazłeś "to" w sieci 8O

Ale gdzie ty znalazłeś ceny?
Bo grzebałem, grzebałem i nigdzie nie znalazłem cen za te bungalowy.
Generalnie bardzo fajne.

Bukmaher, a czy tam jest w miarę spokojnie, czy gwar i klimat "wiecznej imprezy"?
pozdro


Wg mnie jest spoko, ale jak na wszystkich Campach gdzie jest wiecej osób różnie to bywa, szczególnie w weekendy. Wtedy przyjeżdża wiecej Greków i dzieci jak to dzieci mają zabawę.
Generalnie ja tam odpocząłem, ale pewnego dnia my włączyliśmy głośno muzykę w ich drzemkę poobiednią to Grek mówił że u nich teraz to jest cisza, a ja w formie odpowiedzi pewnego wieczora powiedziałem że u nas o tej godzinie już też jest cisza.
Wyjaśnilismy sobie wszystko przy kieliszku Tsipurro i było super.

Baza wypadowa na zwiedzanie Meteory, Olimp, Dion i Skhiatos jest super.
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 07.05.2009 11:32

Jakbyś zamawiał to musisz powiedzieć czy chcesz bungalow czy pokój z aneksem i łazienką.
Pokój jest generalnie na 4 osoby ale właścicielkę nie obchodzi czy śpi jedna czy cztery, cena jest taka jak pisałem. Nie wiem ile kosztuje namiot bo nigdy z tej formy wypoczynku nie korzystałem.
Ceny nie znajdziecie w necie. Nie maja swojej strony. Ta stronka którą podałem to też jest pośrednik czeski, ale to tylko że ma najwięcej zdjęć.
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 07.05.2009 11:42

Do małego przygotowania muzycznego proponuję posłuchać:

http://www.live24.gr/radio/dromos.jsp
http://www.live24.gr/radio/derti.jsp

lub do wyboru coś innego

www.live24.gr

Pozdrav
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 07.05.2009 11:42

Jakbyś zamawiał to musisz powiedzieć czy chcesz bungalow czy pokój z aneksem i łazienką.


piszesz o zamówieniu u Czecha, czy masz jakiś namiar bezpośredni?

Ale gdzie ty znalazłeś ceny?


o cenach pisze bukmacher powyżej

gwar i klimat "wiecznej imprezy"?


kurka siwa ... to jest mój ból .. nie mogę spać, jak kot łazi u sąsiada po ogrodzie, a co dopiero w takich warunkach :? no pozabijam ich tam chyba, albo będę codziennie osto łoił (w sumie i tak będę :roll: )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Grecja - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone