Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grecja

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007
Re: Grecja vs Chorwacja (przeniesiony)

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 04.05.2009 15:23

kuchcik77 napisał(a): Mała wioska na końcu drugiego placa kontra Istria?

Zdecydowanie drugi palec.
tańsze campingi
tańsze produkty spożywcze
lepsze plaże dla 3 latka

Drogą się nie martw. Nie wiem jak jedzie się z Kentaki, ale np. z Krakowa po przebrnięciu Zakopianki i generalnie polskich dróg, już zaczynając od Słowacji, przez Węgry, Serbię, Macedonię jedzie się świetnie.
Nocleg w Serbii znaleźć łatwo (poszukaj tutaj lub na forum Moje Bałkany .. Czarnogóra itp). Noclegi po drodze niedrogie.
Jednym słowem - będzie i taniej i przyjemniej.

Jeśli kasa nie odgrywałaby roli i wyjazd byłby bez małych dzieci to poleciłbym ci Istrię, bo bliżej, a morze piękne i generalnie Chorwacja jest cudowna...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.05.2009 15:41

Krystof napisał(a):....Plan mam taki, że (raczej) nie będę nic rezerwował i sobie ten Hrast zobaczę - jak będzie si, to zostanę, jak nie - to rura gdzieś dalej.....

Stari Hrast :devil: .........podobne zdanie mam jak Leszek :wink:
W sumie taki lekki syf za duże pienądze :lol:
Wracając do moteli-hoteli przy autobanie w Serbii to na odcinku Subotica-Nis cieniutko z tym.
Raczej trzeba zjachać do jakiegoś miasta lub kimono na parkingu.
Wiekszy wybór noclegów rozpoczyna się dopiero w kierunku granicy z BG na odcinku Pirot-Gradina/Kalotina - tam już możesz wybierać bo tabliczek przy drodze stoi dużo
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 05.05.2009 08:02

Alo, no to ze Starym Hrastem mamy 2:0 :cry:

Ale nie ma dupy - jadę z dziećmi i muszę coś znaleźć w okolicach zabelgradowych (i to za rozsądną cenę < 50 e). Jedziemy z Gdańska, pierwszy nocleg będzie gdzieś na Węgrzech, jestem jedynym kierowcą itp, więc odpocząć trzeba. A kimanie na parkingu nie wchodzi w grę ze względu na wygodę i bezpieczeństwo. Bez sensu też odbijać na Bułgarię. No chyba (Piotrek?), że odbić trzeba niewiele? Jak to pamiętasz?

pzdr, Krystof
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2009 08:21

Krystof napisał(a):....jadę z dziećmi i muszę coś znaleźć w okolicach zabelgradowych (i to za rozsądną cenę < 50 e).....

W Starim Hrascie zapłaciłbyś więcej niż 50 ojro.
Krystof napisał(a):..... Jedziemy z Gdańska, pierwszy nocleg będzie gdzieś na Węgrzech, jestem jedynym kierowcą itp, więc odpocząć trzeba....

Ale gdzie na Węgrzech, tzn w której części ?
Bo jakbyś dał rade dojechać w okolice Szegedu to odpadłby Ci później problem ze spaniem w Serbii
Krystof napisał(a):..... Bez sensu też odbijać na Bułgarię. No chyba (Piotrek?), że odbić trzeba niewiele?....

Tego tematu nie ma sensu ciągnąc bo to rzeczywiście bez sensu odbijać na BG jadąc do GR ;-)
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 05.05.2009 08:54

W Starim Hrascie zapłaciłbyś więcej niż 50 ojro.


40 ze śniadaniem - dwójka z dostawką + dziecko na obecnym łóżku (z rodzicami) gratis

Ale gdzie na Węgrzech, tzn w której części ?


jadę z Gdańska (przez Polskę znaczy :cry: ), więc obawiam się, że będzie to na trasie B-B (Bratysława-Budapeszt); dalej chyba nie dam rady ...

Tego tematu nie ma sensu ciągnąc bo to rzeczywiście bez sensu odbijać na BG jadąc do GR


No chyba (Piotrek?), że odbić trzeba niewiele?....
:wink:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 05.05.2009 08:55

ps. jak nie będę kimał w Serbii, to zdaje się, że w Macedonii z noclegami jest jeszcze gorzej! przynajmniej tak wynika z lektury popularnych stron z rezerwacjami noclegów, K.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.05.2009 09:25

Krystof napisał(a):jadę z dziećmi i muszę coś znaleźć w okolicach zabelgradowych... Jedziemy z Gdańska, pierwszy nocleg będzie gdzieś na Węgrzech, jestem jedynym kierowcą...

Nie żeby bić tu pianę ale to chyba zbyt ambitny plan na jednego kierowcę...
Jakieś 50 km przed Sahy już nie panowałem nad powiekami.
Ostatnio edytowano 05.05.2009 09:27 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 05.05.2009 09:26

Słyszałem, że jest taki zajazd lub motel nie daleko za Belgradem - Jagodina.
Ale też za Belgradem jest kilka innych noclegowych miejsc.
Przejrzyj to forum i z pewnością coś znajdziecie
http://www.mojebalkany.com/forum/index.php?sid=e061ce7d2ec53c0704849f8f7698a670
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 05.05.2009 09:42

Alo,

Nie żeby bić tu pianę ale to chyba zbyt ambitny plan na jednego kierowcę...
Jakieś 50 km przed Sahy już nie panowałem nad powiekami.


no właśnie - planuję jechać bezpiecznie; nie planuję więc robić rezerwacji, a raczej zatrzymać się, jak będziemy zmęczeni; zwykle robimy w jeden dzień ok. 1000 kilometrów, ale zazwyczaj były w tym autobany, a nie polskie dziury; jednyna nadzieja, że wyjeżdżamy z domu o 2 - 3 w nocy

Słyszałem, że jest taki zajazd lub motel nie daleko za Belgradem - Jagodina.
Ale też za Belgradem jest kilka innych noclegowych miejsc.
Przejrzyj to forum i z pewnością coś znajdziecie


gracias :@)
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 05.05.2009 15:52

no i dupa blada :cry: znikąd pomocy :cry: w sieci albo drogo, albo nic nie ma ...

czy na prawdę nikt nic nie wie na temat fajnego noclegu na trasie Szeged - Kumanovo???

dramat normalnie :cry: po co ja dzisiaj z łóżka wstawałem? :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2009 16:42

Krystof napisał(a):no i dupa blada :cry: znikąd pomocy :cry: w sieci albo drogo, albo nic nie ma ...

eeeeeee tam panike siejesz :lol:
szukałeś tu:
www.hostelseurope.com/citylist.php/cheap-hostels-Serbia
www.hostelsclub.com
www.hostelworld.com

Krystof napisał(a):....czy na prawdę nikt nic nie wie na temat fajnego noclegu na trasie Szeged - Kumanovo???....

mnie nie pytaj bo ja znam tylko fajne zatoczki parkingowe w Serbii :lol: :mrgreen:
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 05.05.2009 17:47

Krystof napisał(a):no i dupa blada ...
dramat normalnie :cry: ...

Eeee... nic się nie mart. Dupę wystawisz kilka razy na słonko i bledzizna zejdzie, a kwaterki szukaj spokojnie .. przecież jeszcze masz trochę czasu.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 06.05.2009 08:33

eeeeeee tam panike siejesz
szukałeś tu:
no, yyy, tu to w sumie nie, akurat :oops: gratias - piękne strony, zdaje się, że tego, no ... są jakieś noclegi w Serbii :roll:

Eeee... nic się nie mart. Dupę wystawisz kilka razy na słonko i bledzizna zejdzie
:D :D :D no, wiedziałem, że na pewno znajdziesz jakąś dobrą radę na moje troski :wink:


dzięki i pozdrov, Krystof
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 07.05.2009 08:07

"Krystof" znalazłem coś takiego. Myślę, że można z tego będzie coś wybrać. W jakim terminie jedziesz, bo możliwe że jak wrócisz szybciej to podzielisz się informacjami.
www.motel-predejane.com/
www.motelvelikaplana.com/file/home_e.htm
www.hotelparkns.com/
http://www.fehertoihalaszcsarda.hu/
www.forrofogado.hu/hu/noclegi-pensjonat ... ed-m5.html

Pozdrawiam i dalej szukam.
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 07.05.2009 08:13

Tu masz jeszcze parę linków do sklepów w Grecji, żeby pooglądać jakie są ceny. Jak euro będzie w ok. 4zł to prawie takie jak u nas.
www.atlantic.gr
www.diahellas.gr/
www.veropoulos.gr/eshop/
www.ab.gr
www.lidl.gr
www.carrefour.gr
www.5ae.gr

W tej chwili to na tyle wiadomości.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Grecja - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone