Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Granica

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miisiia3
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.07.2008
Granica

Nieprzeczytany postnapisał(a) miisiia3 » 12.07.2008 11:13

Hej. Mam do was pytanie. W tym roku jadę po raz pierwszy do Chorwacji. Dużo słyszałam na temat granicy. Otóż podobno bardzo dokładnie sprawdzają torby i wyrzucają np. żywność itp. Jadę na obóz z zorganizowaną grupą i nie wiem czy autokary też tak sprawdzają. Chciałabym wiedzieć co mogę zabrać, czego sie wystrzegać. Z góry bardzo dziękuje :wink:
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 12.07.2008 13:03

Nie gniewaj się ale chyba zbyt dużo na ten temat nie słyszałaś, a już na pewno nie poświęciłaś chwilę czasu na poczytanie zawartości forum. Zakaz jest zawieszony dla ob.UE. :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.07.2008 21:44

miisiia3 napisał(a):Hej. Mam do was pytanie. W tym roku jadę po raz pierwszy do Chorwacji. Dużo słyszałam na temat granicy. Otóż podobno bardzo dokładnie sprawdzają torby i wyrzucają np. żywność itp. Jadę na obóz z zorganizowaną grupą i nie wiem czy autokary też tak sprawdzają. Chciałabym wiedzieć co mogę zabrać, czego sie wystrzegać. Z góry bardzo dziękuje :wink:


A możesz napisać gdzie tak dużo słyszałaś na temat granicy i kto Ci naopowiadał o wyrzucaniu żywności - coś mi się zdaje , że to było w "maglu" :wink: :lol:

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone