Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gradac dla bywalców, Cromaniaków i rodziców.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008
Gradac dla bywalców, Cromaniaków i rodziców.

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 31.07.2011 15:15

Witam.

W Chorwacji byłem jeden raz 3 lata temu w Baska Voda. Oczywiście zakochałem się od pierwszego dnia w tym kraju i śniłem o nim po nocach
Po 3 latach przerwy nadszedł czas na ponowne odwiedziny w Raju :D (huuurrraa ! )

Mam prozbę tzn. kilka pytań odnośnie Gradaca i kilka pytań "technicznych"
Mój wybór padł na Gradac i mam kilka pytań odnośnie tego miasteczka:



- jak wygląda dostępność kwater 2+1 i plus psiak pod koniec sierpnia ?

-czy zaoszczędzę jadąc nie pod koniec sierpnia tylko np. 5-10 wrzesień ? i jak się ma taka zmiana terminu do pogody ?

-ile może kosztować w Gradacu taka kwaterka o średnim standarcie ( nie oczekuję luxusów , po prostu łóżka, łazienka i kącik kuchenny+ taras


-myslę być na miejscu w środku tygodnia tzn. środa-czwartek w godzinach przedpołudniowych.. czy to dobry pomysł i czas na szukanie kwatery ?

-jako że "dziecko jest najważniejsze" :wink: jak wygląda sprawa z plażami dla maluszków w Gradacu ? Wyczytałem że mniej zaludnione są te po stronie południowe (w stronę Dubrownika) tylko nigdzie nie widzę info. czy są tam na plażach prysznice, wc i przy plaży bary..

-co warto zwiedzić, zobaczyć w bliższych lub dalszych okolicach ?? (Dubrovnik i wodospady już "zaliczone
:D )


Będę wdzięczny za wszystkie AKTUALNE , powtarzam AKTUALNE :lol: informację o Gradacu, cenach i okolicach .
Wszystkie posty jakie przeczytałem o Gradacu są z przed roku albo i jeszcze starsze... dlatego chciałem zdobyć najświeższe informacje :!:


I do wszystkich którzy już się przymierzają do zbesztania mnie w stylu "poszukaj na forum" albo skorzystaj z "szukaj" itd był ten temat poruszany itd..itd SZUKAM NAJSWIEŻSZYCH INFORMACJI A NIE PRZESTARZAŁYCH :D Dlatego proszę oszczędzcie sobie :wink: bo przewertowałem przez kilka tyg. chyba całe forum.. 8O


Pozdrawiam wszystkich zakochanych ( w Chorwacji i nie tylko ) :wink:

i liczę na wyczerpujące odpowiedzi.
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 01.08.2011 10:57

I cisza............ :cry:
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 02.08.2011 23:49

Naprawdę nikt nie był w tym sezonie w Gradacu :?: 8O
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 03.08.2011 01:15

Witam.
Byłem w Gradacu w tamtym roku koniec sierpnia, początek września kwatera 30 euro. W tym roku też Gradac początek czerwca, też dwa tygodnie kwater a ta sama, 30 euro. Miejscowość jak najbardziej w tym okresie w porządku ludzi nie za dużo bo już koniec sezonu. Ogólnie nam się podobało chesz znać więcej szczegółów odezwji się na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ewentualnie jak zajrzę następnym razem opiszę coś więcej dzisiaj już późno. Też byliśmy z dziećmi dwójka Maluszków 5 i 3 lata, także jeśli chodzi dzieci miejscowość też w sam raz.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.08.2011 01:57

RONINEK napisał(a):-czy zaoszczędzę jadąc nie pod koniec sierpnia tylko np. 5-10 wrzesień ? i jak się ma taka zmiana terminu do pogody ?


Pogoda w tym terminie może być różna w każdym roku, a z tego co czytam na forum, to lato 2011 jest kapryśne :cry:
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 03.08.2011 07:52

Zarówno w tamtym roku jak i w tym pogodę mieliśmy super. Woda chyba cieplejsza była w czerwcu. Ale z tego co wiem to zalezy od prądów. Zdaża się że nawet w sezonie bywają dni kiedy woda jest naprawdę zimna.
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 03.08.2011 10:02

Bonuz napisał(a):Witam.
Byłem w Gradacu w tamtym roku koniec sierpnia, początek września kwatera 30 euro. W tym roku też Gradac początek czerwca, też dwa tygodnie kwater a ta sama, 30 euro. Miejscowość jak najbardziej w tym okresie w porządku ludzi nie za dużo bo już koniec sezonu. Ogólnie nam się podobało chesz znać więcej szczegółów odezwji się na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ewentualnie jak zajrzę następnym razem opiszę coś więcej dzisiaj już późno. Też byliśmy z dziećmi dwójka Maluszków 5 i 3 lata, także jeśli chodzi dzieci miejscowość też w sam raz.


Wreszcie ktoś się zlitował :D

Bonuz jak tylko będę miał chwilkę odezwę się na maila z kilkoma pytaniami do Ciebie !

Pozdrawiam.
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 03.08.2011 10:06

Janusz Bajcer napisał(a):
RONINEK napisał(a):-czy zaoszczędzę jadąc nie pod koniec sierpnia tylko np. 5-10 wrzesień ? i jak się ma taka zmiana terminu do pogody ?


Pogoda w tym terminie może być różna w każdym roku, a z tego co czytam na forum, to lato 2011 jest kapryśne :cry:


Janusz pogoda jest kapryśna i w PL i w Cro w czerwcu i lipcu, dlatego liczę
że sierpień i wrzesień będzie słoneczny !
No bo przecież ile może padać ?? 8O
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.08.2011 11:49

RONINEK napisał(a):Janusz pogoda jest kapryśna i w PL i w Cro w czerwcu i lipcu, dlatego liczę
że sierpień i wrzesień będzie słoneczny !
No bo przecież ile może padać ?? 8O

Grunt to pozytywne myślenie, a to połowa sukcesu udanych wakacji :wink: :lol:
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 04.08.2011 13:11

Bonuz napisałem Ci na maila kilka pytan.. nie wiem czy dostałeś tą wiadomość... :roll:
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 04.08.2011 13:19

Już odpisałem.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2691
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 05.08.2011 20:24

Janusz Bajcer napisał(a):
RONINEK napisał(a):Janusz pogoda jest kapryśna i w PL i w Cro w czerwcu i lipcu, dlatego liczę
że sierpień i wrzesień będzie słoneczny !
No bo przecież ile może padać ?? 8O

Grunt to pozytywne myślenie, a to połowa sukcesu udanych wakacji :wink: :lol:

Myślę, że z delikatnym wyprzedzeniem ta stronka przewiduje przypuszczalnie najlepszą obiektywnie pogodę!! Ja jadę 7 sierpnia do Podacy rok temu byłem tydzień wcześniej...i pewnie będę miał znowu jeden pochmurny dzień ...do południa!!
http://www.accuweather.com/forecast.asp ... KA&week=15
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 06.08.2011 10:32

fajna baza wypadowa na zwiedzanie Dubrovnika,Mostaru,Korculi i Hvaru :D,w okolicy jeszcze Jeziora Bcinskie,Ston, :)
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 06.08.2011 17:08

Dubrovnik już zaliczony ! Ale reszta.. jak najbardziej :)
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 08.08.2011 11:20

Pan Janusz jak zwykle-trafnie. Moim zdniem pogoda głupieje już od kilku lat.Duzo osób ma dylemat sierpień czy wrzesień. Musisz wiedzieć,że kwaterę na pewno taniej trafisz wa wrześniu,to pewne.Lużno na plażac-też.Dojazd znowu lżejszy ..Ale jest też ale-ciepełko pewniejsze w Sierpniu i to nie tylko w dzień ale i w czasie wieczornych spacerków. We wrześniu jest już trochę pustawo Cro już sie powoli szykuje do zimowego snu. Decyzja Twoja życzę udanego wypocz. Ja za 2 tygodnie poczuję "zapach Jadrana,usłyszę arie skrzeczołó-czyli świerszczy to coś,czego się nie da opisać a znają to Cromaniacy
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Gradac dla bywalców, Cromaniaków i rodziców.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone