Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gniazdko kontaktowe..

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PakoG
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 26.06.2010
Gniazdko kontaktowe..

Nieprzeczytany postnapisał(a) PakoG » 15.07.2010 15:50

Planuje zabrać ze sobą mały wiatrak do pokoju bo nie będę miał klimy.
Moje pytanie: Czy gniazdka kontaktowe w Chorwacji różnią się od tych u Nas w Polsce? :lol:
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 15.07.2010 16:05

W Chorwacji gniazdka są jak w Polsce. Jak masz miejsce to zabierz czajnik bezprzewodowy bo to rarytas.

PS. Zmień sobie awatara :wink: Bez urazy. To nie jest forum piłkarskie
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 15.07.2010 16:47

A ja CI powiem, nie zawsze są takie same... Zdarza się stare gniazdo takie jak we Włoszech (nowe wtyczki w UE sa standardowe i pasują do tych starych włoskich, więc jak masz nowy wiatrak, z nową wtyczką to ok :D
A mnie avatar nie przeszkadza, choć z Wrocka jestem ;)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 15.07.2010 17:10

piotrs napisał(a):A mnie avatar nie przeszkadza, choć z Wrocka jestem ;)


Bo nie znasz relacji wzajemnych między żabolami i piastolami :wink:

Ps. Żeby pozostać w temacie nie spotkałem się z przypadkiem by mi coś z gniazdkami w Cro nie pasowało, jedynie z bolcem uziemiającym bywa różnie ale wentylatory raczej mają płaskie wtyczki więc problemów nie powinno być 8)
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 15.07.2010 19:55

Rysio napisał(a):Bo nie znasz relacji wzajemnych między żabolami i piastolami :wink:

W tym przypadku nie chodzi o relacje miedzy kibicami.W pracy jedni i drudzy są wymieszani i potrafimy się dogadać.Serce w pasy jest kibicem Cracovii i swój awatar dawno temu usunął, kibiców jest wiele a to jest forum o Chorwacji a nie piłkarskie.Ale jak nie chce to nie musi.Pozdrav.
PakoG
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 26.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PakoG » 15.07.2010 22:31

Wentylator mam stary od dziadka, chyba radziecki ale mocą dorównuje klimatyzacji :lol:
A co do awatara to w regulaminie nie wyczytałem żadnych przeciwwskazań :)
A na Waszym/Naszym forum nie mam zamiaru wprowadzać tematów piłkarskich..
Przy okazji pozdrawiam Kibiców wszystkich nacji bo kibic też człowiek :)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Gniazdko kontaktowe..
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone