Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie z dzieckiem?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kristin4
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.03.2008
gdzie z dzieckiem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristin4 » 18.04.2009 23:01

Witam, wybieramy sie do Chorwacji (dziewiąty raz), ale po raz pierwszy w dwójke z małym dzieckiem, moje pytanie:
Gdzie? i Moze jakies namiary na aprtamenty dla dwóch osób, sprawdzone.
będe wdzieczna.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 18.04.2009 23:28

Dziewiąty raz do Cro i nie wiesz gdzie pojechać :? Aż nie chce mi się wierzyć :roll:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 19.04.2009 00:15

Witaj,
jeśli byłaś 9razy w Cro to chyba wiesz najlepiej gdzie się udać..no chyba, że co rok jeździcie w to samo miejsce :) ...
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 19.04.2009 08:25

kristin4
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.03.2008
Już wyjaśniam:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristin4 » 19.04.2009 14:23

Jak już pisałam jeździliśmy sami bez dzieci, więc priorytety były zupełnie inne. Teraz jedziemy z dzieckiem, wiadomo szukamy czegoś spokojnego, bezpiecznego i SPRAWDZONEGO. Chodzi mi o polecenie jakiegos konkretnego apartamentu z którego ktoś był zadowolony i uwaza za godny polecenia. O to mi chodziło.
Ale dzieki za wszystkie linki własnie przeglądam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Już wyjaśniam:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.04.2009 14:59

kristin4 napisał(a):Jak już pisałam jeździliśmy sami bez dzieci,


A można z ciekawości zapytać gdzie konkretnie były te wcześniejsze pobyty :?:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 19.04.2009 15:12

Hmm..ja jeżdżę tylko z mężem, ale byłam już w wielu miejscach i na przyszłość wiem gdzie bym mogła pojechać z dziećmi..
Myślę, że jak byliście tyle razy w Cro to macie ogólne pojęcie gdzie jechać....wystarczy teraz tylko znaleźć dobry apartament..ja jeżdżę w ciemno więc nie pomogę :?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.04.2009 15:38

Kolejne pytanie zabarwione fobią "dziecięcą"... :wink:
Jedźcie w miejsca, w których poprzednio miło spędziliście czas. Po pierwszym pobycie z dodatkowym czlonkiem Rodziny, lepiej bedziecie mogli ocenić, czy dane miejsca sa dla Was przyjazne. Tyle.
Sympatycznie będzie w cichej, chłodnej kwaterce na tyle blisko plaży i miejsc, gdzie z dzidzią można w zacienionych kwaterkach pospacerować, czy też schować sie przed żarem. Kwestie aprowizacyjne są w cro zbliżone. Z 10 lat temu Gerbery (gotowe obiadki, soczki, etc.) kupowałem w Puli w aptece. Dzisiaj zaopatrzenie sklepow jest zblizone do krajowych.
Zresztą z 8-miesięcznym dzieckiem jechaliśmy pierwszy raz właśnie do Cro...
:mrgreen:
kristin4
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.03.2008
.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristin4 » 19.04.2009 21:50

Bylismy na Istrii z kempingiem 4 razy (Medulin), poza tym na wyspie Krk, Vis, Ciovo, Sukosan, Przejazdem całe wybrzeze do Dubrownika.
Chodzi o to żeby znaleźć dobry apartament z fajną plażą, najlepiej sprawdzony, wiadomo ze nie pojade z dzieckiem na plaze z ostrym zejsciem i głeboką wodą.
Pozdrawiam.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 20.04.2009 14:16

ines napisał(a):Hmm..ja jeżdżę tylko z mężem, ale byłam już w wielu miejscach i na przyszłość wiem gdzie bym mogła pojechać z dziećmi..
Myślę, że jak byliście tyle razy w Cro to macie ogólne pojęcie gdzie jechać....wystarczy teraz tylko znaleźć dobry apartament..ja jeżdżę w ciemno więc nie pomogę :?


To kolezanka Ines ma dzieci czy ich nie ma 8O
RAFAKKO
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 18.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) RAFAKKO » 20.04.2009 15:23

Myślę , że idealnym miejscem będzie Duce przed Omisem> Byłem kilka razy z maluchami i było super . Jedyną upierdliwoscią jest ruchliwa Jadranka , ale nie można mieć wszystkiego .W każdym razie polecam , bo lepszego piasku raczej nie znajdziesz a morze płyciutkie na około 30 metrów .
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.04.2009 21:37

darek1 napisał(a):
ines napisał(a):Hmm..ja jeżdżę tylko z mężem, ale byłam już w wielu miejscach i na przyszłość wiem gdzie bym mogła pojechać z dziećmi..
Myślę, że jak byliście tyle razy w Cro to macie ogólne pojęcie gdzie jechać....wystarczy teraz tylko znaleźć dobry apartament..ja jeżdżę w ciemno więc nie pomogę :?


To kolezanka Ines ma dzieci czy ich nie ma 8O


Dareczku kochany, a ty pojawiasz sie i znikasz..Koleżanka na razie dzieci ni ma :P
Kasia.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 667
Dołączył(a): 18.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia.K » 20.04.2009 22:57

Promajna na makarskiej riwierze doskonałe miejsce dla dzieci :D
holiday
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 29.04.2009 09:38

Jeżeli chcecie piasek i dużo płycizny to idealny jest Lopar miejskie oraz pozamiejskie plaże. Na moje oko to 70% przebywajacych tam turystów to rodzinki z małymi dziećmi.
Na mieskich plazach troszkę ludzi ale poza miejscowością jest spokojnie ludzi mało lub brak.
Apartamenty znajdziesz tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Tomasz Antkowiak
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz Antkowiak » 05.05.2009 21:34

Moze Brela?;) Mamy wolna sypialnie i tez jedziemy z malym synkiem:) Zapraszam na priv jestli jeszcze nic nie znalezliscie. Namiary podany w glownym poscie na ten temat.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone