Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie w tym roku?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006
Gdzie w tym roku?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 05.01.2007 20:16

Witam, w zeszłym 2006r byliśmy ze znajomymi na Basce(wyspa KRK),było jak na pierwszy tego typu wyjazd nawet nieźle,zastanawiamy sie gdzie w tym roku,nie chcemy jechać na samo południe ale troche bliżej,jak macie jakies ciekawe propozycję (fotki) to piszcie-POZDRO
Kacper 111 8)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5252
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.01.2007 22:16

w tym roku caly urlop spedzimy ............
.
.
.
.
.
.
.
.
.
................... na budowie wlasnego domu :)
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 06.01.2007 13:04

piotrulex napisał(a):w tym roku caly urlop spedzimy ............
.
.
.
.
.
.
.
.
.
................... na budowie wlasnego domu :)

My podobnie. Cieszymy się z tego że będzie domek, ale wakacje też nam się marzą i to oczywiście na Chorwacji, więc mamy cichą nadzieję, że uda nam się pojechać we wrześniu na Hvar i Brać, co polecam Kacper 111, bo jest pięknie, zresztą jak i cała Chorwacja.
Ostatnio edytowano 21.02.2007 09:06 przez assia i norbert, łącznie edytowano 1 raz
yarod77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 17.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) yarod77 » 06.01.2007 13:07

a mi się dziecko urodzi w lipcu heheheh :D

Wiec wakacje na pieluchowym froncie - zapewne nastepne tez ....
Jak dla mnie chorwacja bedzie zapewne aktualna dopiero w 2009 :cry:
Ale wiernego fana CRO nic nie odstraszy
pozdrawiam wszystkich
boybondek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 22.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) boybondek » 07.01.2007 10:09

yarod77 napisał(a):a mi się dziecko urodzi w lipcu heheheh :D

Wiec wakacje na pieluchowym froncie - zapewne nastepne tez ....
Jak dla mnie chorwacja bedzie zapewne aktualna dopiero w 2009 :cry:
Ale wiernego fana CRO nic nie odstraszy
pozdrawiam wszystkich


Witam, gratuluję ojcostwa ja też mam być w lipcu dziadkiem. :lol:
Czekam na oferty biur podróży, które mają się w tym tygodniu ukazać.

pozdrawiam
boybondek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 22.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) boybondek » 08.01.2007 20:39

Witam, dzisiaj otrzymałem propozycje z mojego biura turystycznego i przeżyłem szok. Propozycje wczasów w Chorwacji w stosunku do poprzedniego roku zdrożały o 50 %. W tej sytuacji chyba będę musiał w tym roku zrezygnować z zakwaterowania w hotelu a wybrać kwaterę prywatną. :cry: :cry:

pozdrawiam
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 08.01.2007 21:37

Zależy z jakiego biura czy touroperatora. To prawda że zdrożało, ale średnio o około 15-20%, jedynie niektóre fajne (chodzi o miejsce) tanie obiekty "wyremontowały się", zmieniły nazwę i cena poszłą czasem i 100%.
Yoogi
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 15.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yoogi » 09.01.2007 00:28

E tam biura nie biura :P

Cale szczescie ze mlodych to nie dotyczy, drugi rok przemierzam chorwaje z plecakiem na plecach, mapa w reku i usmiechem na twarzy.

Nie dziwie sie ze ceny ida w gore bo przeciez zainteresowanie jest ogromne, biura to widza i specjalnie winduja ceny bo i tak, Chrwacja jest konkurencyjna wobec innych srodziemnomorskich państw.

Osobiscie osoba ktore do Cro jada po raz kolejny, polecam zalatwianie wyjazu osobiscie bez posrednictwa biura.

Rok temu z uslugi biura korzystlem tylko po to aby do Cro sie dostac ( biuro retman bodajze z Opola, polecam transport tani i solidny), wraz ze mna podrozowalo wiele turystow korzy zdecydowali sie na wykupienie pobytow w "osrodkach" na ktore po powrocie glosno i wyraznie narzekali, moze nawet nie dlatego, ze pogoda byl zla czy jedzenie nie smaczne lub tez warunki nie te, ale glownie dlatego ze podczas pobytu nie mieli tej wolnosci aby zmienic miejsce zamieszkania nawet na osrodek oddalony o 15 metrow ktory bardziej by im pasowal.

Chorwacja ( na cale szczescie) jest jeszcze w miare dziewicza, wiekszosc wczaowiczow korzysta z uslug miejscowych ktorzy im wlansiw ynajmuja swoje pokoje czy apartamenty. Chcialbym aby tak zostalo.


A w tym roku polecam miejscowosc ktora bardzo mnie sie spodobala a mianowicie Brodarica obok Szybenika

Obrazek
Tomy
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 12.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomy » 11.01.2007 19:44

Bułgaria, ale do Cro napewno wróce :)
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 11.01.2007 20:00

Yoogi napisał(a):Cale szczescie ze mlodych to nie dotyczy, drugi rok przemierzam chorwaje z plecakiem na plecach, mapa w reku i usmiechem na twarzy.


Poczułem się bardzo stary, ale coś w tym jest. :(
A w Brodaricy byłem - fajne miejsce. Chociaż dla mnie było to miejsce bazowe dla wycieczek do Szybenika i Krka.
PZDR :papa: ... młody :wink:
Dr.Watson
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 26.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dr.Watson » 12.01.2007 21:56

Po 4-rech razach w Cro -roczek przerwy.

W tym roku Jezioro Garda - Włochy ,a do Cro za rok!!
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 13.01.2007 19:33

dzięki za info i prosze o jeszcze
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 13.01.2007 19:52

A ja w zasadzie nie wiem. Będę wiedział jak wrócę, napiszę gdzie byłem. Moim zdaniem o CRO "zachaczę" napewno i z całą pewnością będzie to KRK.
Polecam wspaniały sposób spędzania wczasów. Wsiadacie w automobil,.. odpalacie maszynę i przed siebie. Gdzie jest dla mnie (was) ładnie tam naciskać hamulec, szukać lokum i już macie wczasy. Zadowolenie w ponad 100 %. Gwarantuję w ponad 100 % :D
Jedyny minus ........ troszkę drogo to wychodzi ale nie koniecznie tak musi być. Jak ktoś potrafi ( i ma ku temu chęć) sporządzać posiłki, cena może być normalna.
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 14.01.2007 18:00

Mnie w tym roku kusi riwiera makarska, bo do tej pory byłem tam tylko przejazdem, i czas to zmienić :twisted:
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 14.01.2007 18:23

saturn_18 napisał(a):Mnie w tym roku kusi riwiera makarska, bo do tej pory byłem tam tylko przejazdem, i czas to zmienić :twisted:


Saturn bardzo dobry wybór. Tak przy okazji dzięki za namiar na rybną knajpkę w Dubrovniku, wyczytałem to przed wakacjami 2006 i bardzo się przydało. Knajpkę znaleźliśmy, było super.

Dla mnie w tym roku jedyne morze to Bałtyk :-)
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Gdzie w tym roku?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone