Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie w tym roku?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 25.02.2007 11:48

Leszek Skupin napisał(a):Moondek szczerze :!: polecam camping "Pod Maslinom" w Orasacu. Zajżyj do mojej relacji - raz, dwa - do tematu "Camping Pod maslinom" Fantastyczna baza wypadowa :D:D:D:D. No i można na campie u Bożo kupić rakiję, można zgrać zdjęcia na płytę. Zawsze uśmiechnięty i uczynny. Koło Biogradu poleciłbym Ci camping Paradiso... skupisko 3 campów (Paradiso, Romatica i jeszcze jakiś trzeci po prawej stronie od wjazdu) Między Sibenikiem a Pakostano. Gość (Mario - właściciel bardzo lubi Polaków) może Ci nawet na camping rakiję przynieść jak z nim dobrze pogadasz.

Jak coś będziesz chciał więcej wiedzieć to pytaj ;).

Pozdrav :papa:


He he, powinnismy puścić razem Totka, bo właśnie w rankingu miejsc, do których chcę dojechać, na pierwszym miejscu jest właśnie Pod Maslinom w Orasacu i któryś z tych campów w okolicach Drage ;) Poza tym myślę jeszcze o campie Monika w Molunacie. Nie jest tani, ale podobno kultura pierwsza klasa :)
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 25.02.2007 11:53

Jak zwykle Sibenik, plażowanie w Solaris, a wypady do Parku KRKA, Vodice, Primosten, Trogiru i Splitu.
Pozdrav
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 04.03.2007 16:30

w planach Korčula i miasto o tej nazwie, niestety autokarem i z biurem, także co jeszcze zobacze - nie wiem... poczekamy zobaczymy...
oz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 22.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) oz » 04.03.2007 19:31

Polecam wyspę VIS - cudownie !!! :D
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 04.03.2007 20:28

Witam!

Ja wybieram się w tym roku na camp Ciste w Zivogosce Blato, byłem tam w zeszłym roku jest rewelacyjnie, moge Wam spokojnie polecic, fotki są na www.autokamp-ciste.com. Jadę prawdopodobnie 06.07.2007 na 14 dni. Już się nie mogę doczekać. Tym bardziej, że pojadę z nową łódeczką
pozdrav
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 07.03.2007 01:49

mutiaq napisał(a):w planach Korčula i miasto o tej nazwie, niestety autokarem i z biurem, także co jeszcze zobacze - nie wiem... poczekamy zobaczymy...


dziś oficjalnie w biurze byłam, załatwiłam, i zapłaciłam! i nawet 300zł oszczędziłam ;) ... także 6.07 na 10 dni wyyyjazd uaaaah :mrgreen: :hut:
oh już się nie mogę doczekac :)))) <jes jes jes> :P
Sp
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sp » 07.03.2007 16:21

W tym roku -Ciovo , Okrug Gornij
21.07, 10 dni .
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 07.03.2007 19:11

adam_cro napisał(a):Witam!

Ja wybieram się w tym roku na camp Ciste w Zivogosce Blato, byłem tam w zeszłym roku jest rewelacyjnie, moge Wam spokojnie polecic, fotki są na www.autokamp-ciste.com.

A jak z cieniem na tym kampingu - bo na tych fotkach wygląda to różnie?...

PozdraV
J.
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 07.03.2007 21:10

Jacunio napisał(a):
adam_cro napisał(a):Witam!

Ja wybieram się w tym roku na camp Ciste w Zivogosce Blato, byłem tam w zeszłym roku jest rewelacyjnie, moge Wam spokojnie polecic, fotki są na www.autokamp-ciste.com.

A jak z cieniem na tym kampingu - bo na tych fotkach wygląda to różnie?...

PozdraV
J.


dla mnie spoko, najlepsze miejsce to w pierwszym rzedzie po lewej powyzej bialej barierki, mialem je w zeszlym roku, i musze je miec w tym :-)
poszukam jakis fotek, i opoublikuje

pozdrav
Cypisek88
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 21.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cypisek88 » 07.03.2007 22:15

oz napisał(a):Polecam wyspę VIS - cudownie !!! :D



ja tez bylem.. i tez bylo cudownie ;) masz moze fotki ? aa u czy masz namiary na jakas kwatere?
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 07.03.2007 23:05

adam_cro napisał(a):
Jacunio napisał(a):
adam_cro napisał(a):Witam!

Ja wybieram się w tym roku na camp Ciste w Zivogosce Blato, byłem tam w zeszłym roku jest rewelacyjnie, moge Wam spokojnie polecic, fotki są na www.autokamp-ciste.com.

A jak z cieniem na tym kampingu - bo na tych fotkach wygląda to różnie?...

PozdraV
J.


dla mnie spoko, najlepsze miejsce to w pierwszym rzedzie po lewej powyzej bialej barierki, mialem je w zeszlym roku, i musze je miec w tym :-)
poszukam jakis fotek, i opoublikuje

pozdrav


i zdjatko
Obrazek
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 07.03.2007 23:10

Jacunio napisał(a):
adam_cro napisał(a):Witam!

Ja wybieram się w tym roku na camp Ciste w Zivogosce Blato, byłem tam w zeszłym roku jest rewelacyjnie, moge Wam spokojnie polecic, fotki są na www.autokamp-ciste.com.

A jak z cieniem na tym kampingu - bo na tych fotkach wygląda to różnie?...

PozdraV
J.

Obrazek
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1877
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 19.03.2007 18:48

Witam. My jedziemy 24czerwca na jakieś 12-15dni w ciemno, z 5dni może Pag, a może wyspa Rab a póżniej riwiera Makarska,albo pół. Peliesac.Oby do urlopu , i do Chorwacji. Pozdrawiam.
Hunter
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 339
Dołączył(a): 22.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hunter » 25.03.2007 20:01

Witam! W ubiegłym roku Korcula. W tym roku Primosten, przełom czerwca i lipca. Nie możemy się doczekać i obawiamy, że może nie być tak malowniczo jak poprzednio. Na pocieszenie mam nadzieję, że będzie taniej. Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych wakacji. :hut:
wlodek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 298
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 25.03.2007 23:38

W tym roku Novi Vinodolski ostatni tydzień lipca w ubiegłym Poreć. Już liczę dni do wyjazdu :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Gdzie w tym roku? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone