Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie teraz do Chorwacji ??

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malunia411
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 14.05.2011
Gdzie teraz do Chorwacji ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) malunia411 » 15.05.2011 20:45

Hej ,

Planujemy jechać do Chorwacji na początku września na 14 dni . Jedziemy drugi raz . Dwa lata temu w lipcu byliśmy na wyspie Murter i jesteśmy zachwyceni . Teraz chcemy jechać w inne miejsce może bardziej na południe . Może ktoś podpowie gdzie warto zakotwiczyć ? jakiś namiar na kwaterę ( fajnie żeby było blisko wody ) gdzie są fajne plaże bezludne ;) Jaka pogoda we wrześniu ? W pierwszym tygodniu chcemy poleniuchować na plaży , a w drugim pozwiedzać . Z chęcią zabierzemy dwie osoby , nawet z innej części polski , wszystko do ugadania :)

Z góry dziękuje i pozdrawiam Asik :D

Aha jesteśmy z Białegostoku :D
tkacze67
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 15.05.2011 20:59

Bardziej na południe polecam :Brela, Baśka Voda, Podgora.Podobno przepiękny jest płw.Peljesac.Poczytaj w relacjach, są zdjęcia.Nie byliśmy tam ale mam wielka ochotę...Blisko macie wtedy do Dubrownika.Pozdrawiam Ela
malunia411
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 14.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) malunia411 » 15.05.2011 21:22

Ela jak macie ochotę to możecie z nami się zabrać :) a o tym Plw. to muszę poczytać ,bo nic nie słyszałam i dziękuje za podpowiedzi :) tak naprawde to im wiecej czytam tym wiekszy metlik w głowie :(
tkacze67
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 15.05.2011 22:00

Nie wiem czy w tym roku pojedziemy do Chorwacji,od paru lat z rzędu tam jeździmy i czas coś zmienić. Mamy w planach tym razem Grecję, ale i tak mam rozdarte serce bo chciałabym zobaczyć znów te piękne chorwackie wybrzeże.Zobaczymy gdzie w końcu wylądujemy, co wyjdzie z naszych planów.My jeździmy na kempingi z przyczepką a wcześniej pod namiot, nie wyobrażam sobie nie być na kempingu, to takie nasze zboczenie lekkie :D Poszukaj relacji na forum i w necie o tym płw. Podobno Orebić jest piękny, stąd odpływa prom na Korcule, masz też Ston-najdłuższe mury obronne w Europie.W drodze do Dubrownika-Trsteno z pięknym ogrodem botanicznym.Jeżeli nie wypali nam Grecja to napewno pojedziemy na płw.Peljesac-początek września, tak mam zaplanowany urlop, a i takich tłumów turystów już tam nie ma.Pozdrówka :)
malunia411
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 14.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) malunia411 » 15.05.2011 22:10

Fajnie , dużo mi pomogłaś :) , wiec jeśli nie wypali Wam Grecja i jednak zdecydujecie sie na płw.Peljesac , a i my tez sie zdecydujemy to mozna sie spotkac na miesjcu :) .
Pozdrawiam i miłej nocki :)
tkacze67
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 15.05.2011 22:44

Jak juz bedziecie zdecydowani gdzie jechac, to napisz.My tak na początku sierpnia będziemy wiedzieć.
malunia411
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 14.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) malunia411 » 16.05.2011 08:24

Ok.na pewno napisze :)
ela497
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ela497 » 16.05.2011 08:38

Witam. Wybieram się do Chorwacji po raz pierwsz, konkretnie do Vodice. Proszę mi powiedzieć, czy nie będzie problemu z wynajęciem jakiegoś apartamentu na miejscu? Czy lepiej rezerwować wcześniej?. Zrobiłam rezerwację poprzez niemieckie biuro Adrialin, ale chcą żeby wpłacić już całą kwotę na 42 dni przed wyjazdem i mam pewne obawy :cry: :cry:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 16.05.2011 08:41

ela497 napisał(a):.....


Kiedy jedziecie ??
ela497
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ela497 » 16.05.2011 08:43

30 czerwca i planujemy być około 12-14 dni
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 16.05.2011 08:43

W Adrialinie masz możliwość wpłacenia zaliczki, reszta na miejscu.
Trzeba tylko zaznaczyć tę opcję podczas dokonywania rezerwacji na ich stronie.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 16.05.2011 08:50

Nawet się nie zastanawiaj. W tym terminie spokojnie możecie jechać w ciemno, nie powinno być problemów ze znalezieniem lokum.

Jeśli jednak macie obawy, to proponuję w kąt bagażnika wrzucić niewielki namiot - tak dla bezpieczeństwa, na wypadek gdybyście późno zajechali. My tak robimy od lat, choć jeszcze się nie zdarzyło, abyśmy byli zmuszeni z niego korzystać.
ela497
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ela497 » 16.05.2011 08:51

Taką opcję zaznaczyłam. Dostałam potwierdzenie rezerwacji i wiadomość, że do 19 maja wpłacić zaliczkę, a do 20 maja resztę. Dlatego wolałabym jeśli nie będzie z tym problemu znależć coś na miesjcu, no chyba, że każdy robi rezerwację, bo będzie pozajmowane. Wychodze już do pracy ( szkoła- nauczyciel ). Dziękuję za odpowiedź, potem się odezwę.
tkacze67
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 16.05.2011 09:21

ela497 napisał(a):Witam. Wybieram się do Chorwacji po raz pierwsz, konkretnie do Vodice. Proszę mi powiedzieć, czy nie będzie problemu z wynajęciem jakiegoś apartamentu na miejscu? Czy lepiej rezerwować wcześniej?. Zrobiłam rezerwację poprzez niemieckie biuro Adrialin, ale chcą żeby wpłacić już całą kwotę na 42 dni przed wyjazdem i mam pewne obawy :cry: :cry:


Możecie śmiało jechać w ciemno. Chorwaci już od rana stoją nawet przed miasteczkami z tabliczkami o wolnych pokojach.Oczywiście jeżeli jedziecie grupą np.10 osób to może być wtedy problem jeśli chcecie być razem.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.05.2011 10:39

Ela, jeśli planujecie jechać początkiem września to tylko i wyłącznie bez wcześniejszych rezerwacji. Na miejscu, gdziekolwiek traficie zarzucą Was ofertami do wyboru do koloru i będziecie mieli możliwość organoleptycznego wyboru najlepszego miejsca :)
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Gdzie teraz do Chorwacji ??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone