Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie teraz do Chorwacji ??

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ela497
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ela497 » 16.05.2011 14:42

Dziękuję. To w takim razie odmówię tą rezerwację, bo przesyłać 1,5 misiąca przed przyjazdem całą kwotę to trochę ryzykowne....Skoro bez problemu znajdziemy tam jakiś pokój to spokojnie można jechać w ciemno. Jak kształtują się ceny za dobę w apartamentach bezpośrednio u chorwatów?
malunia411
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 14.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) malunia411 » 16.05.2011 15:36

Ela my tez jedziemy w ciemno bez rezerwacji , dwa lata temu w lipcu tez bylismy w ciemno i nie było problemu ze znalezieniem pokoju, czasem lepiej na zywo zobaczyć miejsce jakie się bierze :)
McPiv
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 27.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) McPiv » 16.05.2011 15:37

We wrześniu płaciłem za apartament 3 os. 35 euro za dobę. Był to pierwszy do jakiego zapukaliśmy i po obejrzeniu i stargowaniu 5 euro nie chciało nam się szukać dalej. Cały dom był max 2 letni, widać że wszystko nowiutkie, nie zużyte. Właściciele bardzo sympatyczni. Ceny pewnie traficie różne, w zależności od standardu, wygód etc. My byliśmy we wrześniu, gdzie jest mniejsze obłożenie turystami. Jeśli czerwiec i wrzesień to jak najbardziej bez rezerwacji. W zeszłym roku byłem pierwszy raz w CRO i od razu w ciemno. Bez obaw, spokojnie się znajdzie.

Pozdrawiam
ela497
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ela497 » 16.05.2011 16:41

To już jestem spokojna :) Posłucham Was i tak zrobię, nie będę płaciła 580 euro przed wyjazdem, bo gdyby coś...odpukać ..to nikt mi tego nie zwróci. I druga sprawa, bez pośredników będzie taniej, pozostałość kasy z noclegu będzie można przeznaczyć na coś innego. Pozdrawiam...muszę dać córce laptopa, bo ma napisać jakiś referat, zajrzę tu później....
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3688
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 18.05.2011 09:13

marekszu3
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 29.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekszu3 » 29.05.2011 22:35

Witam. Tak sobie wymyśliliśmy, że w tym roku Chorwację trzeba odwiedzić.
Wybraliśmy nawet miejscowość - Starigrad Paklenica, oraz termin 15.08.2011-22.08.2011. Cztery osoby - a konkretnie ja wraz z małżonką oraz dwiema córkami 10 i 12 lat.
I tu się prośba do stałych bywalców nasówa, byście nam jakieś lokum w tym mieście doradzili. Ofert znalazłem kilka ale może ma ktoś sprawdzony apartament (pokoje hotelowe nas nie interesują) blisko wody.
Zakładam że zmieścimy się w kwocie 50 oiro za dobę chętnie z klimą no i parkingiem koniecznie. Jeśli nie ten wątek to proszę o zwrócenie uwagi i namiary na odpowiedni (dziś konto założyłem).
A może zaryzykować i na miejscu kwatery szukać?
Ile czasu zajmuje taka podróż z centralnej Polski?(nie pirat,nie zawalidroga).
Z góry dziękuję wszystkim którzy poświęcą swój cenny czas by pomóc takiemu "młokosowi" jak ja. :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Gdzie teraz do Chorwacji ?? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone