Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 05.07.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 28.07.2024 19:19

https://www.booking.com/Share-iAPz0I
Polecam płaciłem 150 zł za dobę z 16-letnią córką, około 50 km od granicy z Chorwacją
kubik4000
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 26.06.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubik4000 » 12.08.2024 15:30

Jadę za parę dni do Orebić z Katowic przez CZ A i SLO i zastanawiam się gdzie w drodze powrotnej wziąść nocleg gdyż muszę opuścic potem apartament do 10 rano ???????
Myślałem o Ptuj co możecie doradzić może jakieś namiary będę wdzięczny ?????
Funky
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.07.2024
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Funky » 13.08.2024 19:23

Funky napisał(a):Dzięki za info. Mam nadzieję że nadal aktualne bo już kilka lat temu ktoś pisał na forum że pani Teresa planuje zamknięcie biznesu.

U pani Teresy w interesującym mnie terminie było zajęte ( czyli nadal miejscówka aktualna)natomiast zorganizowała nam nocleg u swojej córki w miejscowości Balatonfoldvar. 10 minut pieszo od Balatonu. Miejscówka godna polecenia. Byliśmy w 4 osoby ale spokojnie można pojechać większą grupą bo są tam 3 sypialnie i salon , w sumie chyba 12 miejsc. Cena 20 euro za osobę. Jak dla mnie idealne miejsce na przerwę w trasie w połowie drogi do Cro.
gajowy6969
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.05.2021
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) gajowy6969 » 23.08.2024 08:49

kubik4000 napisał(a):Jadę za parę dni do Orebić z Katowic przez CZ A i SLO i zastanawiam się gdzie w drodze powrotnej wziąść nocleg gdyż muszę opuścic potem apartament do 10 rano ???????
Myślałem o Ptuj co możecie doradzić może jakieś namiary będę wdzięczny ?????
Witam, i jak przebiegła droga poworotna? gdzie spaliście?
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone