Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie Ja znajde jeszcze takie plaże i zatoczki.......?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
publo
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 23.07.2007
Gdzie Ja znajde jeszcze takie plaże i zatoczki.......?

Nieprzeczytany postnapisał(a) publo » 01.04.2008 14:18

Witam wszystkich
Roku Pańskiego 2007-go w miesiącu wrześniu byłem w Basce, a właściwie to na granicy Baski i Breli. Te miejscowości jak się okazało są ze sobą połączone, a my mieszkaliśmy cztery domy od Breli :)

Urzekło mnie morze i piękne widoki.
Brzeg morza jest tam bardzo zróżnicowany co strasznie mi się podobało. Praktycznie codziennie byłem na innej plaży - raz skałki, raz spokojne zejście i szeroka plaża, innym razem skały wpadające wprost do morza.

Czy ktoś z was zna jeszcze inne takie miejsca w Chorwacji? bo w tym roku wybrałbym się w inne miejsce ale nie chce mieć tylko betonu albo żwiru pod stopami :)
publo
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 23.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) publo » 01.04.2008 14:24

żeby nie być gołosłownym....

Plaża gładka jak stół... albo jak morze o wschodzie słońca :)
Obrazek

w środku dnia....
Obrazek

i po zachodzie słońca.......
Obrazek
publo
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 23.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) publo » 01.04.2008 14:32

A teraz piękne zatoczki :o

skałki, żwirek i betonik :D
Obrazek

żeby ktoś nie myślał że się zejść nie da to są schodki :)
Obrazek

skałki wystające z morza....
Obrazek

skałki wystające z morza skąpane w zachodzącym słońcu :) .....
Obrazek

i przed zmrokiem.....
Obrazek

c.d.n.
publo
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 23.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) publo » 01.04.2008 14:40

Ajjj zapomniałem o skałach wpadających wprost do wody :)

nie chwaląc się to Ja :)
Obrazek

i tu też ja.... 8)
Obrazek

c.d.n.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 01.04.2008 14:59

Alo,
kurka siwa, niekiepskie miejsce :@)

- jak sądzisz, czy "podłoże" na plaży (żwirek) jest naturalne, czy nawiezione? to pytanie z cyklu "z ciekawości" :@)
- a teraz konkretniej - rozumiem, że mieszkałeś blisko plaży - czy to miejsce mógłbyś polecić osobom niepełnosprawnym ? (= brak schodów + łagodne zejście do plaży + łagodne dno - bez dużych kamieni, o które można się potknąć?)


- wracając do Twojego pytania - zależy, jakie miejsca preferujesz - plaże to tylko jedno z kryteriów

z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrov, Krystof
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.04.2008 19:40

Obrazek

Obrazek

A to bardzo bliskie sąsiedztwo plaż ze zdjęć 4,5,6
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 01.04.2008 21:11

Makarska Rivera-Źivogośce Blato-małe zatoczki w prawo od głównej plaży- wspaniałe

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Gdzie Ja znajde jeszcze takie plaże i zatoczki.......?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone