Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Funclub 2008 - opinie

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008
Funclub 2008 - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 16.05.2008 00:22

Witam-czytałem na tym forum i kilku innych fatalne opinie o Funclubie.Biorąc
pod uwagę ,że z tym biurem wyjeżdża co roku od maja do września setki a może
więcej osób , a opinie negatywne są od kilku - kilkunastu osób ( większość
tych opinii jest od tych samych osób na różnych forach ), może okaże się ,że
generalnie nie jest tak źle.Rozumiem rozgoryczenie tych ludzi i sam się tego
obawiam.Proszę o relację i opinie osób ,które wyjechały w tym roku.Mamy
dopiero maj ,więc wyjazdów było pewnie niewiele.Mój wyjazd mam zaplanowany na
koniec lipca i może do tego czasu wątek się rozwinie.Proszę o opinie
tegoroczne - oczywiście zdaję sobie sprawę , że wyjazd z tym biurem jest
stosunkowo tani , przejazd autokarem długi i męczący , a kwatery
skromne.Zależy mi na szczerych wypowiedziach.Pozdrawiam i życzę wszystkim
udanych wakacji w Chorwacji.

P.S. Ten sam wątek założyłem na "http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=201&w=79630969
dsk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 18.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dsk » 16.05.2008 08:31

Pamiętaj, że na takich forach brylują pracownicy biur podróży wiec z opiniami może byc różnie:)
j_w
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 21.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) j_w » 16.05.2008 12:58

dsk napisał(a):Pamiętaj, że na takich forach brylują pracownicy biur podróży wiec z opiniami może byc różnie:)


no i są też tzw "malkontenci" którym nic nie pasuje :D
wlodek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 298
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 19.05.2008 23:51

Ja co roku jeżdżę z TUI i to nie jest reklama. Jest zawsze OK ośrodki są super i brak wtop. No może trochę drożej ale pewnie. Wychodzę z założenia a przekonałem sie osobiście, że *** to jest średnia klasa w Chorwacji ośrodków wypoczynkowych w Hotelach trochę lepiej. Jak zawsze twierdzę to jest moje osobiste zdanie każdy ma na pewno inne swoje. :D
Violetta Szudra
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 19.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violetta Szudra » 21.05.2008 19:14

Byłam z nimi w Orebić w 2006r. Osobiście nie polecam tego Biura podróży ,ale jest to moje odczucie i moje przykre doświadczenia , które przeżyliśmy z Fun -Clubem
Zawsze cena jest adekwatna do usługi, tak sądziłam i nie spodziewałam sie cudów za tę cenę i wszystko byłoby ok. gdyby nie psujące się autokary w jedną i w druga stronę i w związku z tym piekielne opóźnienia ,ale u nich to ponoć norma.
Jadąc do Chorwacji jeszcze nie wyjechaliśmy dobrze z Polski ,a już musieliśmy czekać na naprawę w wyniku czego opóźnienie było w postaci 4 godz. natomiast wracając z Orebić tuż przed pierwszym wzniesieniem i na zakręcie autokar staną i zaczął się cofać do tyłu- Horror!!!
To tak w skrócie . ..
Być może coś się u nich zmieniło w kwestii autokarów ,ale nie sądze na folderach pokazują przepiękny autokar, a w rezultacie jeżdżą stare ,,dryle"
Szczerze życzę Ci powodzenia i udanych wakacji .
Pozdrawiam
:papa: [/url]
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 21.05.2008 20:41

Dzięki za szczerą odpowiedź,Fanclub chwali się ,że obecnie 90% przewozów oferuje swoimi bardzo nowoczesnymi autokarami.Oczywiście może się zdarzyć ,że trafimy na te 10% i pojedziemy jakimś złomem , choć w biurze zapewniają że autokary wynajmowane od innych firm są równie dobre.Przekonamy się na własnej skórze i nie omieszkamy powiadomić innych o faktycznej ofercie biura - może nie będzie tak źle :D

Link do info o ich autokarach

[url]http://www.funclub.pl/aktualnosci_arch.php?id_a=256[/url}
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 21.05.2008 20:42

Violetta Szudra
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 19.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violetta Szudra » 21.05.2008 20:51

Artur , a tak z ciekawości kiedy i gdzie jedziesz do Cro?
Jestem ciekawa jakim pojedziesz autokarem ,czy tym pięknym który widziałam na Targach Turystycznych w Poznaniu gdzie Fun- Club się reklamował ,czy takim jakim ja jechałam.
Może się odezwiesz jak wrócisz i opowiesz wrażenia z pobytu?
Pozdrawiam.
Violetta Szudra
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 19.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violetta Szudra » 21.05.2008 20:56

Artur68 napisał(a):[url]http://www.funclub.pl/aktualnosci_arch.php?id_a=256[
url]

Dokładnie taki sam widziałam na Targach Turystycznych . :D
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 21.05.2008 21:06

Jedziemy 21 lipca do Makarskiej i mamy nadzieję , że trafimy na nowoczesny autokar :D
Violetta Szudra
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 19.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violetta Szudra » 21.05.2008 21:39

Artur68 napisał(a):Jedziemy 21 lipca do Makarskiej i mamy nadzieję , że trafimy na nowoczesny autokar :D

Tego też Wam życzę !!!
Udanych wakacji!!!
Pozdrawiam :)
Lewy85
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lewy85 » 10.08.2008 13:02

Artur68 napisał(a):Jedziemy 21 lipca do Makarskiej i mamy nadzieję , że trafimy na nowoczesny autokar :D


i jak tam wrazenia ? bo my wyjezdzamy 26 sierpnia w to samo miejsce i jestem ciekaw
Graf
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Graf » 21.08.2008 09:51

Nie jechalem z tym biurem, ale ceny to maja tragiczne. 80 czy 90 zl dziennie za namiot - wielka pomylka. Bungalow ciut drozej, ale to tez pomylka. Apartament mam w Orebic za 50 euro - 2 pokoje i dwie lazienki. Nawet jak sie wezmie drozsze to i tak jest 65 euro. Za 9 noclegow daje to 450-500 euro dla 4 osob, a u nich zaplacilbym 2 x tyle za duzo gorszy standart. Cena bylaby i moze OK, ale nie przy tym standarcie. Za to szkolka jest cenowo ok - 500zl za 12 godzin nauki grupowej, w tym sprzet.
Lewy85
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lewy85 » 07.09.2008 21:14

a ja wczoraj wróciłem z Makarskiej jechałem z tego biura i jestem w 100% zadowolony autokar super jechalismy najnowszym nabytkiem biura mial az 2 miesiace skórzane fotele itp itd...

aparament super wszystko ok

wiadomo za zawsze znajda sie osoby ktore narzekaja ale czego spodziewac sie za 1000zł..

pozdrowienia
Ostatnio edytowano 12.09.2008 11:50 przez Lewy85, łącznie edytowano 2 razy
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 07.09.2008 22:59

Lewy85 napisał(a):wruciłem z Makarskiej jechałem z tego biura i jestem w 100% zadowolony autokar super jechalismy najnowszym nabytkiem biura mial az 2 miesiace skurzane fotele

Hej "Lewy85" to musiała być straszna podróż,ponad tysiąc kilometrów na skurzonych siedzeniach-nie myją tych autobusów czy co?
A może po prostu nie masz takiej literki "ó"?
To trzeba nacisnąć alt+o.... :wink:
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Funclub 2008 - opinie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone