Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropeople a gdzie na narty ?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004
Cropeople a gdzie na narty ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 06.10.2004 11:26

Witam Was ,
wiem , że jeszcze nie skończyła się tak do końca pora wojaży do Cro. Ja sam byłem w Cro pod koniec października i było extra 8)

Jednakże już pierwsze śniegi spadły w Alpach i pewnie nie tylko ja się na ten fakt bardzo :D :D :D :D :D :D :D

Właśnie dokonałem pierwszej rezerwacji na ten sezon w Austrii , ale przyszło mi do głowy zapytać się was o jakies ciekawe miejsca w Europie na narty ?????
Pasjonaci nart - a założę się , że takich jest tu trochę - napiszcie gdzie jeździcie na narty ? Gdzie byliście i było super , gdzie mieliście fajne noclegi , gdzie miały miejsce jakieś "extrasy" na początek albo koniec sezonu ??? Gdzie trasy sa zawsze dobrze przygotowane ? Gdzie można dobrze się zrelaksowac po nartach ?
Any other suggestion will be appreciated ?
Pozdrawiam - myślami już na stoku
S3
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 06.10.2004 14:13

Znajomi z Istrii jeżdżą np. do Kranjskiej Gory (SLO) niedaleko Planicy, a mój syn (11 lat) już od 4 lat do Białki Tatrzańskiej.
:wink:
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 06.10.2004 14:58

Ja jeżdżę do Zakopanego -polana Szymoszkowa(ale tam drogo)oraz do Szczyrku -to dla mnie bardzo blisko i warunki też niezłe :lol:

pzdr :papa: :papa:
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 06.10.2004 21:12

Diego M :D
ja niestety mam bliżej do polskiego zakopanego w austrii - czyli Kaprun -Zeel am See i wiesz co ? Nie żałuję !!! ceny takie same a standard ......!!!! o niebo lepszy ! polecam Ci bardzo

Pozdrawiam :papa:
s3
Ostatnio edytowano 07.10.2004 07:30 przez saturn3, łącznie edytowano 2 razy
grouby
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) grouby » 06.10.2004 21:24

saturn3 napisał(a):Diego M :D ja niestety mam bliżej do polskiego zakopanego w austrii - czyli Kaprun -Zeel am See i wiesz co ? Nie żałuję !!! ceny takie same a standard ......!!!! o niebo lepszy ! polecam Ci bardzo
Pozdrawiam :papa:
s3


Wiesz co .Nie sciemniaj.Ceny takie same!!!
Chyba jesteś z biura podróży Oskar. :lol:
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 06.10.2004 21:50

juz z tego widze , że nie jestes narciarzem !!!! wiedziałbyś o co chodzi !
s3
ps tego nie ma w sieci ! nie znajdziesz ......! choć może Cie nie doceniam ... 8O 8O 8O
grouby
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) grouby » 06.10.2004 21:56

saturn3 napisał(a):juz z tego widze , że nie jestes narciarzem !!!! wiedziałbyś o co chodzi !
s3
ps tego nie ma w sieci ! nie znajdziesz ......! choć może Cie nie doceniam ... 8O 8O 8O


Tego ski-passu ,rzeczywiście niema w sieci.
Ski -pass.Karnet narciarski Saturna 3.Około 700 zł. :lol:
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 06.10.2004 22:01

No i co ? prawdziwi narciarze będą wiedzieli i tak o co chodzi , daj "se" z tym spokój
i przyznaj : nie jeździsz na nartach ?
grouby
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) grouby » 06.10.2004 22:06

saturn3 napisał(a):No i co ? prawdziwi narciarze będą wiedzieli i tak o co chodzi , daj "se" z tym spokój
i przyznaj : nie jeździsz na nartach ?


Prawdziwy narciarz?
Słowacja -karnet?
Austria-karnet?
Włochy-karnet?
Francja -karnet?
to tyle co noclegi i wyżywienie razem wzięte-prawda?
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 06.10.2004 22:10

oczywiście !!! :D :D :D i dalej to jest cudowne ! :!: :!: :!:
grouby
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) grouby » 06.10.2004 22:11

saturn3 napisał(a):oczywiście !!! :D :D :D i dalej to jest cudowne ! :!: :!: :!:



To wytłumacz to Piotrowi!!!
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 06.10.2004 22:14

Piotrze wytłumaczyć Ci ?
grouby
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) grouby » 06.10.2004 23:17

saturn3 napisał(a):Piotrze wytłumaczyć Ci ?


Wytłumacz Piotrowi ,że 3 karnety to około 3000 zł na tydzień. :lol:
duet
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 27.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) duet » 07.10.2004 21:09

monaa napisał/a:
Znajomi z Istrii jeżdżą np. do Kranjskiej Gory (SLO) niedaleko Planicy, a mój syn (11 lat) już od 4 lat do Białki Tatrzańskiej.

My od wielu lat jeździmy Do Bukowiny Tatrzańskiej.
Dla tych co nie bywają w żadnej z tych wsi wyjaśniam: obie one sąsiaduja ze sobą. Bukowina jest położoną najwyżej, w Polsce, wioską . Nadaje sie wspaniale do nauki jazdy: niedługie, płaskie stoki. mnóstwo wyciągów, dużo różnorodnych, urokliwych , góralskich gospód - ceny wszystkiego o połowę niższe niż w Zakopanym. Busy dowożą do Zakopanego co 10 minut za cene 4 zł, o każdej porze (tych wracających z dyskotek też).
Dla lubiących długie i niebezpieczne stoki nie mam propozycji.
Robekk
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 02.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robekk » 08.10.2004 14:34

Hej! Widzę, że cromaniacy to też narciarze, z czego jestem bardzo zadowolony:). Ja sam uprawiam ten sport z ogromną pasją. Już myślę, gdzie warto spędzić ferie czy weekendy. Ja jeżdżę niestety tylo w Polsce czasami też na Słowacji. W polsce polecam białkę tatrańską(łatwe trasy, dobrze przygotowane, fajne wyciągi), Zakopane(kurort, drogi, dla wszystkich narciarzy od łatwych po b. trudne trasy), szcyrk (huśtawka narciarska(jak są wszystkie czynne wyciągi)), korbielów(trasy dla zaawansowanych) i kilka innyc mniejszych miejscowości:) Pozdrawiam!!!!
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Cropeople a gdzie na narty ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone