Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Agencja ALUJEVIC - prośba o aktualny namiar

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009
Agencja ALUJEVIC - prośba o aktualny namiar

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 09.12.2009 12:23

Witam.

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc jeśli popełniam niniejszym jakąś gafę, to z góry serdecznie przepraszam i prosze moderację o korektę.

Ale do rzeczy.

Od kilku dni usilnie próbuję skontaktować się z agencją ALUJEVIC na numery podane na stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link . Niestety bezskutecznie :( Sygnał i owszem jest jak należy, ale nikt nie odbiera telefonu. Podobnie z kontaktem meilowy. Od 4 dni bez żadnego odzewu.

Mam zatem prośbę do tych, którzy ostatnimi czasy tam dzwonili o podanie numeru telefonu o ile jest inny niż ten podany na ich oficjalnej stronie.

Sprawa jak to zwykle w życiu bywa dość pilna :)

Więc jak Cromaniacy... pomożecie ?? :)

Pozdrawiam
Wojtek
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3688
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 09.12.2009 12:59

Moze to pomoze:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

pozivni broj:021
broj:468 486
traži

Rozmawiałem z Panią Jasna (091 5696559). Telefon (00 385 21 468 486) jest ok, spróbuj na e-mail adres: jasna.alujevic @inet.hr

:idea:
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1345
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 09.12.2009 13:39

Hej. Też dzwoniłem na ten nr i było OK (ale to było w sierpniu br). Adres mailowy też był aktywny. Pozdr. Marusici - dobry wybór :)
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 09.12.2009 13:59

mirko napisał(a):Moze to pomoze:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

pozivni broj:021
broj:468 486
traži

Rozmawiałem z Panią Jasna (091 5696559). Telefon (00 385 21 468 486) jest ok, spróbuj na e-mail adres: jasna.alujevic @inet.hr

:idea:


mirko ten numer do Pani Jasna (091 5696559) to jest numer telefonu ?? Jakim językiem się posługiwać ??
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3688
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 09.12.2009 14:31

Viniu napisał(a):
mirko napisał(a):Moze to pomoze:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

pozivni broj:021
broj:468 486
traži

Rozmawiałem z Panią Jasna (091 5696559). Telefon (00 385 21 468 486) jest ok, spróbuj na e-mail adres: jasna.alujevic @inet.hr

:idea:


mirko ten numer do Pani Jasna (091 5696559) to jest numer telefonu ?? Jakim językiem się posługiwać ??


091 5696559-mobile
00 385 21 867 397 - telefon do domu (mów po Polsku, powoli)
E-mail na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, najlepsze :wink:
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 09.12.2009 15:00

Dzięki Ci dobry człowieku, niech Ci opatrzność w kochankach wynagrodzi... czy w czym sobie życzysz :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 09.12.2009 15:41

Rezerwowałem również przez Panią Jasną kwaterki.

Jasna & Iris Alujevic


A T A , Alujevic Tourist Agency
21318 Marusici, Put Zala bb, Croatia
ID HR-B-21-1701051278

phone +385 21 468486 GSM +385 91 5696559
e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


W tym roku kontaktowałem się bez problemów przez e-maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Rok wcześniej z powodzeniem również przez adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Rezerwowałem przez tą agencję, gdyż dom który wybrałem, nie miał swojej strony inter. i to był jedyny kontakt z właścicielami, którzy nie znali ang., a ja chorwackiego.
Teraz się to trochę zmieniło :D W Marusici jest dużo innych domów, ładniejszych, ale to już samemu trzeba poszukać bezpośrednich kontaktów. :devil: Niemniej jednak polecam agencję Pani Jasnej.

Koszt przez agencję był tylko ok 7zł więcej za dobę niż by bezpośrednio zarezerwować u właścicieli, a kontakt szybki i bezproblemowy.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

temat na forum :arrow: Marusici. Tam jadę.

Pozdrav
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 11.12.2009 22:40

Jest tak:

Dzwoniłem do właścicielki, rozmawialiśmy przez telefon, dogadaliśmy się co do terminu, apartamentów, miałem tylko przesłać meila ze szczegółami co do ilości osób itd, wysłałem i do dziś żadnego potwierdzenia :( Sam nie wiem co myśleć... W każdym razie jeszcze czekam...
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3688
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 13.12.2009 21:40

Viniu napisał(a):Jest tak:

Dzwoniłem do właścicielki, rozmawialiśmy przez telefon, dogadaliśmy się co do terminu, apartamentów, miałem tylko przesłać meila ze szczegółami co do ilości osób itd, wysłałem i do dziś żadnego potwierdzenia :( Sam nie wiem co myśleć... W każdym razie jeszcze czekam...


Właśnie rozmawiałem przez telefon z Pani Jasna, e-mail(odpowiedz) został wysłani, ale wyśle jeszcze raz.

:roll:
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 13.12.2009 23:55

Wszystko gra :)

Pani Jasna odpisała, wszystko już wiem teraz tylko odliczać dni do czerwca :D

Dzięki za pomoc i pozdrawiam
GrzesiekBstok
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) GrzesiekBstok » 02.02.2010 19:44

PW nie działają więc zapytam tu:

Viniu- po jakim czasie otrzymałeś potwierdzenie przelewu?
U mnie minęły już 2 tygodnie(przelewałem pieniądze z konta w euro w mbanku wiec poszło szybko) i nie wiem, czy się martwić czy jeszcze czekać. Może rzeczywiscie kont internetowych nie mają i wpłatę sprawdzą dopiero jak dostaną wyciąg z banku?

z gory dzieki
pozdrawiam
Grzesiek
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1840
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 03.02.2010 22:14

Ja zapłaciłem 09-01-2010 zaliczkę do "ATA" Alujevic Tourist Agency.
Do dzisiaj nie mam żadnego potwierdzenia.
Pieniądze z konta zeszły.
Czy macie jakieś doświadczenie :?:
Powinienem coś dostać, czy mam uważać, że jest wszystko OK :!:
Pozdrawiam
Andrzej
GrzesiekBstok
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) GrzesiekBstok » 06.02.2010 10:06

Dziś otrzymałem potwierdzenie przelewu, voucher i opis dojazdu
także wszystko w porzadku:)
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1840
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 06.02.2010 16:10

U mnie też już wszystko OK :D
Andrzej
myck
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) myck » 21.03.2010 22:14

bracik001 napisał(a):U mnie też już wszystko OK :D
Andrzej


Cześć Cromaniacy.
Cóż -to mój pierwszy wpis na forum. Wyjazd na Chorwacje również będzie pierwszy w tym roku w sierpniu. I z dużym naciskiem na będzie ....
Zarezerwowałem u Pani Jasna Alujevic apartamencik w Marusici. Wszystko dobrze szło do momentu przedpłaty. Pieniądze przelałem. Jasna potwierdziła że pieniądze dotarły i że wysyła Voucher. No tak wysyła już 3 tydzień. Nie mam nic do tej pory poza kilkoma e-mailami (jez. angielski) i potwierdzenia przelewu 30% kwoty wynajmu apartamentu.
Moje pytanie: Czy zacząć wysyłać do niej monity w tej sprawie? Czy to jest normalne że ludzie w Chorwacji się z niczym nie spieszą? Czy poczta może tak długo wędrować?
Nie mam doświadczenia z Chorwatami. Rezerwowałem przez agencję - myśląc że jest bezpieczniej.
Trochę jestem zniesmaczony.
Jeżeli bardziej doświadczeni mają jakąś radę - czekam na wpisy.
Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Agencja ALUJEVIC - prośba o aktualny namiar
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone