Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wielka woda na Węgrach.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sergris
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 22.06.2009
Wielka woda na Węgrach.

Nieprzeczytany postnapisał(a) sergris » 28.06.2009 13:47

Wybierałem się 10 lipca do Makarskiej z Bratysławy przez Węgry - Cakovec- i t.d. W piątek 26 czerw. wrócił znajomy z Zagrzebia ( był w interesach). Podobno w rej. Bratysławy kierunek Węgry i dalej na trasie do Cro potężne rozlewiska i jeziora wody, a podają ,że Dunaj stoi w koronie wałów. Wydaję mi się, że chyba w tym roku jazda przez Węgry odpadnie. Co wy nato? 8O
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2009 14:14

sergris napisał(a):.... Podobno w rej. Bratysławy kierunek Węgry i dalej na trasie do Cro potężne rozlewiska i jeziora wody....

Podobno czy na pewno ? Bo to różnica :wink:
sergris napisał(a):.... Dunaj stoi w koronie wałów. Wydaję mi się, że chyba w tym roku jazda przez Węgry odpadnie. Co wy nato? 8O

Póki co wałów nie przerwało więc po co się martwisz na zapas ?
Dyskusja będzie miała sens jak wały puszczą (oby nie)
sergris
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sergris » 28.06.2009 14:20

Piotrek_B napisał(a):
sergris napisał(a):.... Podobno w rej. Bratysławy kierunek Węgry i dalej na trasie do Cro potężne rozlewiska i jeziora wody....

Podobno czy na pewno ? Bo to różnica :wink:
Na pewno, wg. słów kolegi info z piątku rano. Za Bratysławą - kierunek Węgry - Słowenia.
Badi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 21.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Badi » 28.06.2009 16:47

Ja jeszcze mam dwa tygodnie. Też zamierzam jechać przez Węgry (jak zwykle). Na razie zachowuję spokój - poczekamy zobaczymy...
sergris
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sergris » 28.06.2009 17:25

Badi napisał(a):Ja jeszcze mam dwa tygodnie. Też zamierzam jechać przez Węgry (jak zwykle). Na razie zachowuję spokój - poczekamy zobaczymy...


Też myślę ,że za 10 dni wszystko wyschnie, taka aura nie może trwać 2 miesiąc.
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 28.06.2009 18:47

Z innej beczki ;-)
Na pewno woda jest "na Węgrach" a nie "na Węgrzech" :?:
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1479
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 28.06.2009 19:24

YoanaK napisał(a):Z innej beczki ;-)
Na pewno woda jest "na Węgrach" a nie "na Węgrzech" :?:

Jak Węgrzy wejdą pod prysznic to na pewno woda jest na Węgrach.
Croat
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 09.07.2007
Wielka woda...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Croat » 28.06.2009 19:39

Wielka woda jest na Węgrach jak siedzą w swoich basenach termalnych. :) A swoją drogą: 'sergris' - takie wypowiedzi chwały naszemu miastu nie przynoszą. :?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2009 22:46

dasuch napisał(a):
YoanaK napisał(a):Z innej beczki ;-)
Na pewno woda jest "na Węgrach" a nie "na Węgrzech" :?:

Jak Węgrzy wejdą pod prysznic to na pewno woda jest na Węgrach.

No i jak mają syfy na plecach...to także na wągrach... :wink: :lol:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7919
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 28.06.2009 23:42

Może gościowi chodzi o " Wielką wodę na BAGRACH "a nie na Węgrach :D :lol:
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 28.06.2009 23:57

ale sie przy...........cie
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2009 15:06

slawek66 napisał(a):ale sie przy...........cie

Nie irytują mnie nawet błędy ortograficzne, gdy ktoś w "ferworze walki", pisząc szybko w necie popełnia jakieś "u" zamiast "ó" czy odwrotnie ...itp....natomiast jak widzę takie "na Węgrach woda", no to chyba na pobliskich Słowakach i Czechach też...nie mówiąc już, że na Polakach, a może i na Krakowiakach Sławku :wink: :!: :!:
Taki rodzaj niechlujstwa mnie wkurza :evil: ...i stąd mój złośliwy komentarz...
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 30.06.2009 01:14

slapol napisał(a):
slawek66 napisał(a):ale sie przy...........cie

Nie irytują mnie nawet błędy ortograficzne, gdy ktoś w "ferworze walki", pisząc szybko w necie popełnia jakieś "u" zamiast "ó" czy odwrotnie ...itp....natomiast jak widzę takie "na Węgrach woda", no to chyba na pobliskich Słowakach i Czechach też...nie mówiąc już, że na Polakach, a może i na Krakowiakach Sławku :wink: :!: :!:
Taki rodzaj niechlujstwa mnie wkurza :evil: ...i stąd mój złośliwy komentarz...

mnie taz to w oczy kole, ale olewam to maksymalnie, po to zeby sie nie denerwowac a moze troszke zeby pisarzowi przykrosci nie robic, moze w szkole byl lepszy z geografii :wink: :wink: :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2009 14:36

Twoją argumentację przyjmuję, włączyłem na luz, pisarzowi życzę powodzenia na lekcjach geografii... :wink: :lol:

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone