Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Punta Verudela - czy ktoś był - czy warto?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tygrys_8
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 05.01.2009
Punta Verudela - czy ktoś był - czy warto?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrys_8 » 04.02.2009 00:45

Właśnie jestem na etapie wybierania miejsca na wakacyjny urlop (14 dni - przełom czerwiec-lipiec 2009 - 2 osoby dorosłe + dziecko).

Do Chorwacji jeździmy już od kilku lat, ale teraz to będzie nasz pierwszy wyjazd z dzieckiem (2 latka) i to właśnie z uwagi na dziecko jako cel podróży wybraliśmy Istię (najbliżej bo tylko ok. 950km od miejsca zamieszkania).

Do chorwacji jedziemy własnym samochodem, ale noclegi będziemy rezerwować przez biuro podrózy (np. Adriatyk).

W ofercie biura Adriatyk jest Ośrodek Punta Verudela. Poczytałam o nim trochę w internecie, znalazłam zdjęcia i mapę - jak dla mnie już z tych informacji wydaje się być dobrym wyborem - szczególnie lokalizacja przy morzu. Nie znalazłam jednak zbyt wielu opinii na temat tego ośrodka (apartamentów).

Z oferty biura podróży Adriatyk (zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link) widzę że są tam dwa różne ośrodki: Apartamenty Verudela Beach (3 gwiazdkowy i droższy - w opisie pisze, że od strony morza) oraz Apartamenty Punta Verudela (2 gwiazdkowy - od strony parku - przede wszystkim tańszy).

Mnie osobiście interesował by ten tańszy ośrodek (zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link) i w związku z tym mam prośbę - czy mogłabym prosić o jakieś bliższe informacje i opinie o tych ośrodkach oraz jeżeli jest to możliwe o jakieś zdjęcia żebym zobaczyła z bliska jak wygląda ośrodek i jego otoczenie.

Ciekawa jestem równiez jak wyglada plaża (i dojście do niej) - czy jest tam plaża z małymi kamyczkami - taka dla dzieci?

jeżeli ktoś tam był prosze o informacje jakie są warunki w pokojach i ogólne oraz czy jest szansa na pokój z widokiem na morze (w tym tańszym 2 gwiazdkowym ośrodku).

Prosze o opinie czy to dobry wybór - a także o inne ciekawe propozycje na Istrii - koniecznie dogodne dla dzieci i nad samym morzem.

Będę wdzięczna za opinie i przydatne informacje i rady.
mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję za pomoc
Magda
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3688
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 04.02.2009 07:40

Myślę ze to dobry wybor.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

pozdrawiam
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.02.2009 09:10

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

w linku masz na górze fotkę, dwie grupy basenów. Mieszkałem 11 lat temu w apartementach nad tą lewą grupą. Apartamenty były stare z czasów '70-tych.
Plazę pod basenami były sklalisto betonowe. Idąc dalej w lewo dochodziło sie do plaży w drobnymi kamieniami. Bez obuwia chorwackiego odradzam wchodzenie do wody, niewygodnie.
Przed ośrodkiem były trampoliny, samochodziki i inne atrakcje dla dzieci.
W ośrodku parę knajpek, spożywczak plus drobne rzeczy przemysłowe.
Do miasta dobre 2km, piekarni i innych sklepów również.

Jak dla mnie drugi raz bym tam nie pojechał.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 04.02.2009 09:44

tygrys_8 napisał(a): a także o inne ciekawe propozycje na Istrii - koniecznie dogodne dla dzieci i nad samym morzem.


Poczytaj sobie te wątki, może znajdziesz coś interesującego dla siebie :wink:
pierwszy
drugi
trzeci
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.02.2009 09:52

Polecam jeszcze jeden watek - relacja
tygrys_8
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 05.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrys_8 » 04.02.2009 12:52

Dziękuję za podpowiedzi i propozycje - na pewno będą bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji.

Zawsze jeździliśmy z mężem w ciemno i zawsze namiot - chociaż kampingi wybierałam oczywiście po przeczytaniu Państwa opinii na forum Cro.pl (zawsze wszystko się zgadzało).

Teraz z uwagi na dziecko wolelibyśmy mieć coś pewnego - niestety w wyborze ośrodków - tym bardziej przez biuro podróży nie mam wogóle doświadczenia - stąd moja prośba.

Jeżeli ktoś jeszcze będzie miał informacje o ośrodku Punta Verudela lub innych na Istrii - będę wdzięczna.

Pozdrawiam,
Magda
tygrys_8
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 05.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrys_8 » 04.02.2009 21:50

FUX napisał(a):http://www.arenaturist.hr/eng/apartman.asp?ID=apuntaverudela&slovo=01&poz_osnovni=9&poz_podmenu=1

w linku masz na górze fotkę, dwie grupy basenów. Mieszkałem 11 lat temu w apartementach nad tą lewą grupą. Apartamenty były stare z czasów '70-tych.
.


11 lat to bardzo dawno temu, wydaje mi się że od tego czasu na pewno był tam jakiś remont (tak wnioskuję ze zdjęć jakie znalazłam w necie).

Bardzo proszę osoby, które były tam niedawno o opinie na ten temat - czy w ośrodku Punta Verudela nadal jest "staro", czy jednak jest odremontowane i unowocześnione - chodzi mi zarówno o cały ośrodek, jak i o wygląd i umeblowanie pokoi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.02.2009 22:08

Punta Verudela Resort zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Punta Verudela - czy ktoś był - czy warto?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone