Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament dla 6-8 osób między Sibenikiem a Splitem

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dąbrówka
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 12.01.2007
Apartament dla 6-8 osób między Sibenikiem a Splitem

Nieprzeczytany postnapisał(a) dąbrówka » 20.10.2008 13:55

Drodzy....nie ukrywam, że liczę na was jak 2 lata temu, gdzie się nie zawiodłam i szukając kwatery również dla tak licznej gromadki dostałam sprawdzone namiary od Ryśka ( i tu jeszcze raz wielkie podziękowania!). Tym razem po Zivogosce mam zamiar zwiedzić rejon od Sibenika po Split, więc zapytuję was Drodzy Forumowicze czy w tym rejonie macie może sprawdzoną kwaterę na tak liczną gromadkę (najlepiej 3-4 sypialnie do 100 m. od wody ze względu na dzieci)? Marzeniem byłoby aby owa kwatera mieściła się w małym miasteczku (coś w stylu Zivogosce, gdzie panowała cisza i spokój). Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Dąbrówka
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.10.2008 14:44

dąbrówka napisał(a):Drodzy....nie ukrywam, że liczę na was jak 2 lata temu, gdzie się nie zawiodłam i szukając kwatery również dla tak licznej gromadki dostałam sprawdzone namiary od Ryśka ( i tu jeszcze raz wielkie podziękowania!). Tym razem po Zivogosce mam zamiar zwiedzić rejon od Sibenika po Split, więc zapytuję was Drodzy Forumowicze czy w tym rejonie macie może sprawdzoną kwaterę na tak liczną gromadkę (najlepiej 3-4 sypialnie do 100 m. od wody ze względu na dzieci)? Marzeniem byłoby aby owa kwatera mieściła się w małym miasteczku (coś w stylu Zivogosce, gdzie panowała cisza i spokój). Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Dąbrówka


Poszukaj może tu itu
dąbrówka
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 12.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dąbrówka » 20.10.2008 15:03

dziękuję alessandro1977 - zanim napisałam tego posta szukałam na forum oraz na innych stronkach. Nie ma wielkiego wyboru dla 6+2 osób w jednym apartamencie dokładnie w tym rejonie, stąd moje zapytanie. Zależy mi tak jak napisałam powyżej na konkretnej, sprawdzonej kwaterze, z której bylicie zadowoleni tak abym po moim drugim pobycie w CRO w życiu wywiozła tak wspaniałe wspomnienia jak z poprzedniego pobytu (przemili właściciele, czystość, dobre położenie).
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 20.10.2008 19:09

A może coś koło Trogiru....? w odleglości 4 km?
Jeżeli tak, to możesz do mnie napisać, sama byłam w dużym apartamencie.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 20.10.2008 19:28

Trzy niesprawdzone propozycje w sprawdzonych zatokach - dla Dąbrówki :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrav.
dąbrówka
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 12.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dąbrówka » 21.10.2008 08:37

stola1 bardzo chętnie napiszę. Poproszę o adres mailowy :)


mkm - dziękuję za te namiary, co prawda nie sprawdzone hehehehe ale jeden z nich wpadł mi w oko i będę mieć go poważnie na uwadze!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2008 08:56

dąbrówka napisał(a):dziękuję alessandro1977 - zanim napisałam tego posta szukałam na forum oraz na innych stronkach. Nie ma wielkiego wyboru dla 6+2 osób w jednym apartamencie dokładnie w tym rejonie, stąd moje zapytanie. Zależy mi tak jak napisałam powyżej na konkretnej, sprawdzonej kwaterze, z której bylicie zadowoleni tak abym po moim drugim pobycie w CRO w życiu wywiozła tak wspaniałe wspomnienia jak z poprzedniego pobytu (przemili właściciele, czystość, dobre położenie).


Jest tam mój opis dwójki co prawda ale Ivan ma także i duże apartamenty...Rogoźnica znajduje się pomiędzy Primostenem a Trogirem...

ul. Splitska 2
0038 522559021
Ivan Delale
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 21.10.2008 09:56

:lol: Jest GG, a mail to stola1małpagazeta.pl
dąbrówka
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 12.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dąbrówka » 21.10.2008 10:23

alessandro1977 czy to ten? zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2008 10:28

dąbrówka napisał(a):alessandro1977 czy to ten? zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


To akurat nie ten...to o czym myślisz to willa Ivan z drugiej strony aniżeli to co ja mam na myśli...Ivan o którego mi chodzi nie ogłasza sie w necie...ma też niższe ceny a człowiek jest złoty...dogadać się możesz z nim po niemiecku
dąbrówka
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 12.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dąbrówka » 21.10.2008 10:34

rozumiem, oki poszukam kogoś kto włada tym językiem w ostateczności ja tylko angielski szprechen ;)

Dziękuję stola1, która mi podsyła ciekawe linki z apartamentami.
zbysio_56_56
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbysio_56_56 » 26.10.2008 20:09

Powiem tak! sprawdź miejscowość RAZANJ a apartament /mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl/. Tam są dwa apartamenty. cena przystępna, do plaży 100m, do sklepu kawiarni około 250m. do Trogiru około 25 km do Primostenu 10km, do Szibenika 25km a do Splitu około 50km. U Bartula są trzy pokoje, łazienka kuchnia oraz duży taras a do tego możliwość grilowania! Czyż trzeba więcej? Sprawdź-ja byłem w 2007 roku i byłem zachwycony klimatem tam panującym i właścicielem. Jest miejsce na samochód. Cena i w tym roku była niezmieniona 50 euro za dobę w tym jest też i klimatyzacja. Jeśli zaiteresuje Cię moja propozycja napisz na maila który podałem. Pozdrawiam.
damiani37
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiani37 » 13.11.2008 20:59

Witam
Makarska-pięknie ale za dużo ludzi
Primośten -superrr - byłem z rodzinką w tym roku było super a poniżej masz namiary
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
w razie pytań pisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam--2009 wrzesień --w ciemno Orebić ,Dubrownik i coś jeszcze--
już się nie mogę doczekać....

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament dla 6-8 osób między Sibenikiem a Splitem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone