Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co wybrać Kampor czy Supetarska Draga ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008
Co wybrać Kampor czy Supetarska Draga ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 10.04.2008 08:20

Witam
Pytanie tak jak w temacie wybrać Kampor czy Supetarską Dragę jedziemy w dwie rodziny z dziećmi (wybór padł na Rab ze względu na piaszczyste plaże) w Supetarskiej Dradze mieszkalibyśmy w osobnych domach dość blisko siebie, a w Kamporze w jednym apartamencie Kampor troszkę poznałem z forum, ale o Supetarskiej Dradze nie za wiele. Termin pobytu to Kampor od 09.08.08r. a Supetarska Draga od 05.08.08r. na dwa tygodnie, ceny zbliżone, znajomy twierdzi że im niżej na południe tym gorsze plaże.
Darek9634
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek9634 » 10.04.2008 08:51

Ja myślę, że w Kamporze. Jest tam plaża z dłuuugim płytkim piaskowym dnem. Dobra dla dzieci. Supetarska Draga to właśnie droga z apartamentami głównie po jednej jej stronie i wodą po drugiej. Betonowe schody i pomosty. Tak to zapamiętałem. Ale jest stamtąd bliżej do Loparu i lepszej plaży niż w Kamporze. My mieszkając w Kamporze i po kilku dniach tam plażowania pojechaliśmy do Loparu i tak już zostało do końca pobytu na Rabie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.04.2008 09:05

-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 10.04.2008 09:12

Wychodzi na to że najlepszym wyjściem był by Lopar tylko ceny?
Janusz dzięki za linki mapka jest super :D
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 10.04.2008 09:29

Darek9634 napisał(a):Ja myślę, że w Kamporze. Jest tam plaża z dłuuugim płytkim piaskowym dnem. Dobra dla dzieci. Supetarska Draga to właśnie droga z apartamentami głównie po jednej jej stronie i wodą po drugiej. Betonowe schody i pomosty. Tak to zapamiętałem. Ale jest stamtąd bliżej do Loparu i lepszej plaży niż w Kamporze. My mieszkając w Kamporze i po kilku dniach tam plażowania pojechaliśmy do Loparu i tak już zostało do końca pobytu na Rabie.

Przeanalizowałem z Kamporu do Loparu 15 km (trzeba jechać przez Rab nie ma innej drogi?) z Supetarskiej Dragi do Loparu 6 km.
Co do tych betonowych schodów i pomostów rozumiem że prócz tego jest piaszczysta plaża :) no i za każdym razem żeby pójść na plażę trzeba by było przejść przez drogę - jest tam duży ruch pojazdów? domyślam się że tak w końcu to będzie pełnia sezonu.
Darek9634
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek9634 » 10.04.2008 09:41

Poczytaj jeszcze np tu :
forum/viewtopic.php?t=18367&highlight=

Innej drogi nie ma.
W Supetarskiej Dradze piaszcystej plaży nie ma. A ruch jest spory bo wszyscy jadą na Rajską Plażę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.04.2008 09:48

Ceny w Lopar pewnie porównywalne jak innych miejscach na Rabie.
Nie byłem jeszcze na tej wyspie - ale powiem, że bardzo mnie "kusi" :wink:

LOPAR

Wycieczk na wyspie Rab
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 10.04.2008 10:45

Darek9634 napisał(a):Poczytaj jeszcze np tu :
forum/viewtopic.php?t=18367&highlight=

Innej drogi nie ma.
W Supetarskiej Dradze piaszcystej plaży nie ma. A ruch jest spory bo wszyscy jadą na Rajską Plażę.

Czytałem już te posty i raczej będzie to Kampor skoro w Supetarskiej Dradze nie ma piaszczystej plaży (co dziennie wsiadać w samochód i jechać do Loparu lub Kamporu, szukanie miejsca na parking - wystarczy że cały rok w pracy się najeżdżę :) ) no i ta droga dość ruchliwa, w nocy przydał by się spokój, na stronce podanej przez Janusza nie znalazłem cen promu jakie będą obowiązywały w tym roku , może źle szukałem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.04.2008 12:13

mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 10.04.2008 15:47

Ja proponuję Kampor :D Ale najlepszy jest Lopar i Suha Punta :D :D :D
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 10.04.2008 16:23

Witam Yaro

Ja też polecam Kampor.Myślę,że przede wszystkim dla dzieci /zwłaszcza małych/ jest to dobre miejsce.Średniej wielkości zatoczka/dzieci cały czas w polu widzenia/,piaszczysta plaża,bardzo długo płytko,spokojne morze,koniecznie materac i akcesoria do zabawy.
Lopar też ładny ale :dużo większa zatoka,ciemny piasek, więcej ludzi.

Podsumowanie Kampor- kameralniej,czyściej,spokojniej.
PS Oczywiście Lopar też trzeba <zaliczyć>
pzdr
:D :lol:
Komodna
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Komodna » 10.04.2008 18:27

Zgadzam się z przedmówcą. Ja byłam właśnie w Kamporze kilka lat temu z dzieckiem. Lopar bardzo ruchliwy i hałaśliwy. Pozdr
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 11.04.2008 07:43

No to padło na Kampor, dziękuje wszystkim za pomoc.
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 11.04.2008 08:16

To ja może dla uzupełnienia.
W Kamporze byliśmy w 2005 roku. Nie wiem w jakim wieku są "wasze" dzieci.
W naszej grupie było ich kilkoro. Kampor wybraliśmy właśnie ze względu na dzieciaki ale ostatecznie okazało się, ze plaża w Kamporze im nie odpowiadała piasek, któremu sporo brakuje do naszego bałtyckiego, woda płytka a co za tym idzie mniej przejrzysta niż od strony otwartego morza.
Właścicielka apartamentów poradziła nam abyśmy pojechali do Suhej Punty.
I to było to - plaża oznaczoną tzw. błękitną flagą
Fakt trzeba było dojechać do plaży samochodem i opłacić parkowanie ale warto było.
Zajrzyjcie tam - będziecie mieli możliwość porównania.
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 11.04.2008 08:24

toudee napisał(a):To ja może dla uzupełnienia.
W Kamporze byliśmy w 2005 roku. Nie wiem w jakim wieku są "wasze" dzieci.
W naszej grupie było ich kilkoro. Kampor wybraliśmy właśnie ze względu na dzieciaki ale ostatecznie okazało się, ze plaża w Kamporze im nie odpowiadała piasek, któremu sporo brakuje do naszego bałtyckiego, woda płytka a co za tym idzie mniej przejrzysta niż od strony otwartego morza.
Właścicielka apartamentów poradziła nam abyśmy pojechali do Suhej Punty.
I to było to - plaża oznaczoną tzw. błękitną flagą
Fakt trzeba było dojechać do plaży samochodem i opłacić parkowanie ale warto było.
Zajrzyjcie tam - będziecie mieli możliwość porównania.

Dzięki, z pewnością tam zajrzymy :D
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Co wybrać Kampor czy Supetarska Draga ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone