Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Malinska - Wyspa Krk

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006
Malinska - Wyspa Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 08.05.2006 14:26

W tym roku pod koniec czerwca wybiaram sie z rodzinką do Malinskiej. Chciałabym sie dowiedziec czy warto tam jechac? Przede wszystkim co zwiedzić na wyspie. Jakie są plaże, czy z łagodnym zejsciem do morza. Prosze o rady i fotki z tej miejscowości. :D
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 10.05.2006 14:36

zmrol napisał(a):W tym roku pod koniec czerwca wybiaram sie z rodzinką do Malinskiej. Chciałabym sie dowiedziec czy warto tam jechac? Przede wszystkim co zwiedzić na wyspie. Jakie są plaże, czy z łagodnym zejsciem do morza. Prosze o rady i fotki z tej miejscowości. :D


właśnie stamtąd wróciłem :D jechać na pewno warto. zwiedzić trzeba m.zdaniem miejscowości baska i krk - generalnie jednak nie ma co za bardzo jeżdzić bo to nie dalmacja i wszystko w sumie podobne. jeżeli wyjazd z dziećmi to zdecydowanie najlepsze plaże są właśnie w malińskiej- jest na nich najczęściej drobny żwirek po którym można spokojnie chodzić, wejście do morza łagodne. jeżeli zaś jedziecie bez dzieci to poleciłbym baske - bo ładniejsze widoki- dookoła góry a za zatoką ponuro wyglądająca(choć atrakcyjna) wyspa prvic. fotkami cyfrowymi nie dysponuje. proponuje także nie sugerować się informacjami z sieci jakoby w silo była plaża piaszczysta. byliśmy tam - piaskowego pyłu tyle co kot napłakał, średni widok- zdecydowanie lepiej jest skorzystać (przy małych pociechach) z piaskownic przy hotelu malin w malińsiej na plaży rupa.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 10.05.2006 14:50

Rafał coś za bardzo nie chciał zwidzać. :)) Warte ponadto odwiedzenia: Vrbnik, Biserujka ( jaskinia), Cizine ( zatoczka z błotkiem), Stara Baśka ...... wszystko warto zwiedzić, całą wyspę.
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 10.05.2006 15:12

woka napisał(a):Rafał coś za bardzo nie chciał zwidzać. :)) Warte ponadto odwiedzenia: Vrbnik, Biserujka ( jaskinia), Cizine ( zatoczka z błotkiem), Stara Baśka ...... wszystko warto zwiedzić, całą wyspę.


na pewno masz dużo racji. w starej basce i vrbniku faktycznie nie byłem - w ciągu pierwszych 3 dni pobytu jeżdziłem po wyspie jak najęty, zobaczyliśmy omisali, nijvice, silo, baske i krk - typowo wypoczynkowe kurorty bez zabytkowych atrakcji może poza miastem krk. naprawdę brakowało mi dalmackiego klimatu miasteczek w rodzaju szybenika czy trogiru. dlatego 4 dnia pojechaliśmy do plitwic a resztę pobytu leżałem na plaży jak jaszczurka. pozdrawiam

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone