Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

brela czy tucepi z dwulatkiem - pensjonat/apartament z wyżyw

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
8a8ka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2010
brela czy tucepi z dwulatkiem - pensjonat/apartament z wyżyw

Nieprzeczytany postnapisał(a) 8a8ka » 27.07.2010 11:13

Witam,

na czerwiec 2011 planuje pierwszy wyjazd do chorwacji,
na razie tylko z mezem i 2 latkiem, ale byc moze dolacza jeszcze jacys znajomi

chcemy zwiedzić - Split, Trogir, Dubrownik,
i wypocząc w spokojnej i urokliwej miejscowosci - myślę o Breli lub Tucepi

nie ukrywam , ze najchetniej na nocleg pasowal by mi jakis pensjonat lub fajna kwatera ale z wyzywieniem
nie chce mi sie robic zakupow, zmywac i gotowac na wakacjach, a pewnie jedzenie na miescie codziennie bedzie slono kosztowalo

czy ktos z Was byl w takim miejscu ?

co mozecie polecic - jesli juz tylko kwatery to takie na prawde fajne, w miare nowe - nie musza byc luksusy ale odpoczynek w klimacie prl mnie nie interesuje :-)

mam tez pytanie do tych ktorzy jadac do chorwacji zwiedzali plitwice - czy zatrzymywaliscie sie tam wtedy na nocleg ? jak to zorganizowac zeby spokojnie zwiedzic i odpoczac ?

licze na Wasza pomoc
pozdrawiam
8a8ka :-)
fasi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 837
Dołączył(a): 22.06.2010
Re: brela czy tucepi z dwulatkiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) fasi » 27.07.2010 11:21

8a8ka napisał(a):mam tez pytanie do tych ktorzy jadac do chorwacji zwiedzali plitwice - czy zatrzymywaliscie sie tam wtedy na nocleg ? jak to zorganizowac zeby spokojnie zwiedzic i odpoczac ?


Polecam zwiedzanie Jezior Plitwickich właśnie w drodze do Dalmacji! Po pierwsze można spkojnie przespać się po drodze do Południowej Dalmacji a po drugie zaliczyć obowiązkowy punkt programu.
Niestety nie pomogę w kwestii apartamentów ponieważ nocowaliśmy pod namiotem na kempingach.
Szukaj apartamentów w miejscowości Grabovac, jest ich tam bardzo dużo. Z Grabovaca do Plitwic masz już rzut beretem :)
My weszliśmy do Parku około godziny 10. Zwiedzanie zajęło nam około 5 godzin. Później podróż samochodem w rejon Dubrownika z małą przerwą na posiłek na trasie.
8a8ka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) 8a8ka » 27.07.2010 11:23

dzieki,
rozumiem, ze jedziemy do tego grabovac - tam nocleg i rano wycieczka a po niej dalej w droge - tak ?

:-)
fasi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 837
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fasi » 27.07.2010 11:28

Dokładnie!
Zarezerwujcie sobie nocleg w Grabovacu, żeby nie motać się już na miejscu.
Rano odpada Wam zwijanie namiotów, więc do Plitwic możecie ruszyć wcześniej. Godziny otwarcia 8-19.
Nie napiszę ile Wam zajmie zwiedzanie bo to kwestia indywidualna.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 27.07.2010 11:56

Spędziłem tegoroczne wakacje w Brela (strzał w 10 :D ) Po drodze nad Adriatyk Plitvice. Pomijam że jechaliśmy tam z północy kraju i pierwszy nocleg mieliśmy jeszcze w Polsce okolice przejścia granicznego w Zwardoniu. Wracając do Plitvic, jadąc z kierunku Karlovać po drodze jest mnóstwo kwater my wjechaliśmy do tej 20km przed Plitvicami
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Dom znajduje się przy samej trasie stoi samotnie wśród lasków. Cena 40 euro za dwa pokoje. Z ceną za jeden nocleg musisz się z takimi kwotami liczyć. I napewno nie jest to PRL hehehehe
Po zwiedzeniu Plitvic około 4-5gdz też byliśmy z małym szkrabem 15 miesięcznym. Ruszyliśmy w dalszą drogę do miejscowości Skradin położonej blisko autostrady a jednocześnie punkt wypadowy nad wodospady Krka (4km) tam następny nocleg w takim oto domu
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Również za 40 euro 2 sypialnie.
Stamtąd już tylko 2-3 gdz jazdy do Brela gdzie znaleźliśmy sobie apartamencik z takim widokiem na morze za 35 euro :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
W przyszłym roku wybieramy się w okolice Rogoznicy gdzie mam namierzony dom nad samym morzem z własną plażą z którego musiałem zrezygnować w tym roku (wykruszyła się ekipa)a dla mnie i mojej rodzinki jest za duży i za drogi.
Pozdrawiam i życzę udanego odkrywania Chorwacji
:)
8a8ka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) 8a8ka » 27.07.2010 12:46

Drogi consett0805

wszystko na prawdę super,
a czy daliście radę z wózkiem zaliczyc Pliwtice czy przyda się nosidło ?

liczę, że podasz mi konkretne namiary na te kwatery - są super,
na ten dom może też - nie wykluczone, że i nam się zbierze większa ekipa

a czy jedzenie na mieście drogo wychodzi - taki obiad ?

pozdrawiam
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 27.07.2010 12:59

8a8ka napisał(a):Drogi consett0805

wszystko na prawdę super,
a czy daliście radę z wózkiem zaliczyc Pliwtice czy przyda się nosidło ?

liczę, że podasz mi konkretne namiary na te kwatery - są super,
na ten dom może też - nie wykluczone, że i nam się zbierze większa ekipa

a czy jedzenie na mieście drogo wychodzi - taki obiad ?

pozdrawiam

Już piszę tegoroczne spostrzeżenia
Plitvice tak byliśmy z wózkiem ale o tym zdecydowaliśmy dopiero na parkingu. Jadąc od strony Karlovaca wybierzcie pierwszy parking (o ile pamiętam 5 kuna gdz płatne po stronie gdzie parkują autokary w budynku nie automat) Wybierzcie trasę A najlepsza choć wymaga czasami noszenia wózka po schodach ja robiłem to sam i dałem rady wielkiego zmęczenia nie odczułem. Jeśli posiadacie wózek bez jakichkolwiek resorów to może być kłopot na tych kładkach po których się chodzi. Lwia część trasy jest po twardym lądzie. W cenie biletu jest zawarta przejażdżka stateczkiem do następnej trasy (można przejść pieszo) i transport do swojego parkingu busem z wagonikami. Po wyjściu z statku moim zdaniem najlepsza część Plitvic.
Jak wróci żona spytam się gdzie mamy wizytówkę tej kwatery z Plitvic ta druga nie dostałem żadnej wizytówki ale idealnie mogę opisać dojazd.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 27.07.2010 15:10

Jeśli chodzi o wyżywienie z tym jest już w apartamentach gorzej tz. nikłe szanse na znalezienie z opcją wyżywienia. Żywność w sklepach jest dość droga nawet śmie twierdzić, że bardzo droga 100%-110% więcej jak w Polsce przykład Chleb 5 zł
Mleko 5 zł
Woda mineralna około 5 zł itd.
Stąd moim zdaniem jeśli taki apartament znajdziecie może okazać sie dość drogi. Wtedy już lepiej wybrać opcję HOTEL ale to już dla bardziej zamożnych najlepsza oferta do tej pory 7 dni z pełnym wyżywieniem to 4400zł dla dwóch dorosłych (dzieci do 15 roku życia bezpłatnie ale widomo że jest to wliczone)
Natomiast obiady dla 3 osób miło zaskakują cenowo byłem na kilku w Omisiu, Makarskiej i Breli kształtują się one między 120-150 kun 3 osoby mały dokarmiany jako czwarta osoba z naszych talerzy hhhhhee nie żadne wyszukane strawy od zwykłe stek schab sałatki frytki(oczywiście w zestawach) pokaźne porcje.
Owoce morza juz są droższe w granicach 200-300 kun. Wyśmienite Pizze w różnych rozmiarach od 30-60 kun z tym że rozmiar Jabo to już kawał koła hhhhhhhee w Omisiu za taka zapłaciliśmy 60 kun plus woda około 2 butelki inaczej 2 litry około 30-40 kun. Jamnica lepszej do tej pory nie piłem
To tyle
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 27.07.2010 15:25

Są oczywiście apartamenty w których znajdują się restauracje, ale za wszystkie posiłki już trzeba płacić osobno taki apartament znajdował się tuz obok mojego byliśmy tam na kolacji. Burin Resaturant tak się to nazywało wiele nie widać bo od tej strony zacieniony. Sama restauracja jak najlepsze zdanie mam o niej cały apartamentowiec prezentuje się doskonale ale ile kosztuje apartament lub i całodzienne wyżywienie nie mam pojęcia. To za mną zacienione tarasy na których się jadało pod apartamentem Drink Bar
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 27.07.2010 16:54

Podaje namiary na tę kwaterę w okolicach Plitvic
Jelena Loknar
Donji Cerovac 70
47240 Slunj
tel/fax 00385 047 787 161
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
8a8ka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) 8a8ka » 28.07.2010 08:24

consett0805 napisał(a):Są oczywiście apartamenty w których znajdują się restauracje, ale za wszystkie posiłki już trzeba płacić osobno taki apartament znajdował się tuz obok mojego byliśmy tam na kolacji. Burin Resaturant tak się to nazywało wiele nie widać bo od tej strony zacieniony. Sama restauracja jak najlepsze zdanie mam o niej cały apartamentowiec prezentuje się doskonale ale ile kosztuje apartament lub i całodzienne wyżywienie nie mam pojęcia. To za mną zacienione tarasy na których się jadało pod apartamentem Drink Bar
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Dzieki nazwie restauracji dotarłam do nazwy apartamentów - wielkie dzieki, napisalam maila z zapytaniem o ceny bo na www nic nie ma, zobaczymy co odpiszą :-)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 28.07.2010 21:24

Faktycznie brak cen na ich stronie.Jestem ciekaw co Tobie odpiszą.
Jedna mała uwaga apartamentowiec super jest ale jest już tak blisko morza a stoi wśród drzew że prócz górnych dwóch apartamentów raczej brak widoku na morze z balkonów. Do morza i plaży około 50-60metrów praktycznie w 1 minute i jesteś :D . Ja mieszkałem nieco wyżej i podejście dawało w kość zresztą jeśli nawet tam traficie to uprzedzam podjazd tylko na 1 biegu i około 2000 obr/min Nachylenie około 45-50% więc zajebi... ostro ale bez obaw jak na tamtejsze warunki ulica bardzo szeroka.
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008
Re: brela czy tucepi z dwulatkiem - pensjonat/apartament z w

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 28.07.2010 23:56

8a8ka napisał(a):Witam,


nie ukrywam , ze najchetniej na nocleg pasowal by mi jakis pensjonat lub fajna kwatera ale z wyzywieniem
nie chce mi sie robic zakupow, zmywac i gotowac na wakacjach, a pewnie jedzenie na miescie codziennie bedzie slono kosztowalo

czy ktos z Was byl w takim miejscu ?

co mozecie polecic - jesli juz tylko kwatery to takie na prawde fajne, w miare nowe - nie musza byc luksusy ale odpoczynek w klimacie prl mnie nie interesuje :-)

8a8ka :-)


Mam namiary na piękny apatamentowiec tuż przy plaży na wyspie Ciovo, wysoki standard, możliwość wykupienia wyżywienia. Napisz do mnie: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
8a8ka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) 8a8ka » 29.07.2010 08:11

consett0805 napisał(a):Faktycznie brak cen na ich stronie.Jestem ciekaw co Tobie odpiszą.
Jedna mała uwaga apartamentowiec super jest ale jest już tak blisko morza a stoi wśród drzew że prócz górnych dwóch apartamentów raczej brak widoku na morze z balkonów. Do morza i plaży około 50-60metrów praktycznie w 1 minute i jesteś :D . Ja mieszkałem nieco wyżej i podejście dawało w kość zresztą jeśli nawet tam traficie to uprzedzam podjazd tylko na 1 biegu i około 2000 obr/min Nachylenie około 45-50% więc zajebi... ostro ale bez obaw jak na tamtejsze warunki ulica bardzo szeroka.



:-)

odpisali:
i napisali mi tez o tym widoku, ze nie ze wszystkich pokoi jest na morze
koszt od osoby 40 euro - nocleg + sniadanie + obiad
za pokoj bez widoku 38 euro

musze sobie to porownac teraz z jakims innym

pisałeś wcześniej, ze byles w tej restauracji na obiedzie, smacznie bylo ?
bo napisali mi ze maja very good food :-)
pamietasz ile taki obiad Cie wyszedl ?
bo tak: jesli wykupie normalnie sam apartament to zaplace jakies 40 euro za 2 osoby wiec zostaje mi na jedzenie drugie 40 euro - to chyba za 40 euro zeby zjesc na miescie dziennie to wydaje mi sie sporo - wiec moze rzeczywiscie nie ma sensu to wyzywienie :-)))
8a8ka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) 8a8ka » 29.07.2010 09:34

consett0805 napisał(a):Faktycznie brak cen na ich stronie.Jestem ciekaw co Tobie odpiszą.
Jedna mała uwaga apartamentowiec super jest ale jest już tak blisko morza a stoi wśród drzew że prócz górnych dwóch apartamentów raczej brak widoku na morze z balkonów. Do morza i plaży około 50-60metrów praktycznie w 1 minute i jesteś :D . Ja mieszkałem nieco wyżej i podejście dawało w kość zresztą jeśli nawet tam traficie to uprzedzam podjazd tylko na 1 biegu i około 2000 obr/min Nachylenie około 45-50% więc zajebi... ostro ale bez obaw jak na tamtejsze warunki ulica bardzo szeroka.


jeszcze jedno pytanko:
czy orientujesz sie czy w tym apartamencie bedzie glosno od ulicy skoro on tak blisko plazy i centrum ?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
brela czy tucepi z dwulatkiem - pensjonat/apartament z wyżyw
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone