Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja - 2009"

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 04.11.2009 18:42

mutiaq napisał(a):Ja zobiłam tak, że spisałam kilka/naście numerków na kartkę i później te wybrane zapisałam na kompa.
Zdecydowanie łatwiej mi się tą mniejszą ilość przeglądało i z nich wybierało :)


bdb pomysł :)
przy takiej ilości fotek już przy trzeciej dziesiątce dostaje się oczopląsu, a w tym roku wyjątkowo obrodziło. proponuję w przyszłym roku przy przeglądaniu fotek opcje "następne/poprzednie" oraz jakieś checkboxy obok, tak by zaznaczać sobie te z których chcemy później wybierać. po zatwierdzeniu sesji, hop do takiego koszyka pełnego miniaturek (które po kliknięciu otwierają fotkę w nowym oknie) z którego usuwamy tyle fotek by zostało <=10 i znowu klik pojawiają się przy każdej lista wyboru z pozycjami pktowymi i dalej już wiadomo :)
sądząc po bardzo ładnym i estetycznym skrypcie w tym roku chyba jest szansa by coś takiego się urodziło ;)
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 04.11.2009 18:52

A napiszesz skrypcik? :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.11.2009 20:26

Na razie, zamiast skryptu, gdyby ktoś chciał wykorzystać do przeglądania, selekcji,
albo coby na duży ekran wrzucić, ewentualnie jakiegoś cbr'a stworzyć:

001-050
051-100
101-150
151-203

Pliki po ok. 9 MB.
Spakowane rarem.
Nazwy zgodne z numeracją konkursową,

pzdr
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 04.11.2009 21:23

zlybanan napisał(a):proponuję w przyszłym roku przy przeglądaniu fotek opcje "następne/poprzednie" oraz jakieś checkboxy obok, tak by zaznaczać sobie te z których chcemy później wybierać. po zatwierdzeniu sesji, hop do takiego koszyka pełnego miniaturek (które po kliknięciu otwierają fotkę w nowym oknie) z którego usuwamy tyle fotek by zostało <=10 i znowu klik pojawiają się przy każdej lista wyboru z pozycjami pktowymi i dalej już wiadomo :)
sądząc po bardzo ładnym i estetycznym skrypcie w tym roku chyba jest szansa by coś takiego się urodziło ;)


Taki mocny to ja w te klocki nie jestem. Może do następnej edycji uda mi się dorobić przyciski poprzednie/następne, ale na checkboxy i selekcję raczej bym nie liczył. Dla mnie to za trudne.

pozdrav K
PS. Spojrzałem teraz na źródła tej strony i widzę, że nawet z tymi przyciskami poprzedni/następny będę miał kłopot. Jakby ktoś spojrzał na kod i coś podpowiedział to byłbym wdzięczny. Z umieszczeniem przycisków dam sobie radę, problem jest jak je pożenić z funkcją "pokaz" jeśli tytuły zdjęć są tylko w ramce "left".
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 08.11.2009 12:26

Nie rozumiwem dlaczego pod tym adresem nie wyswietlaja mi sie zadne fotografie

konkursy/2009/mojachorwacja/

jest tylko informacja

"....
Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja 2009"




Wszystkie oglądane tutaj zdjęcia nadesłane zostały przez członków forum portalu internetowego cro.pl, biorących udział w konkursie fotograficznym "Moja Chorwacja 2009".


Wszelkie prawa autorskie do zdjęć prezentowanych na stronach tego serwisu są własnością ich autorów. Zabrania się publikacji i rozpowszechniania umieszczonych tu fotografii w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów. ..."



O CO CHODZI ?
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.11.2009 12:31

Jak nie wiadomo o co chodzi to pewno chodzi o Twojego firewalla ;) albo inne ustawienia np w Operze jest opcja "nie pobieraj obrazków" ;) musisz pokombinować - ja mam Operę i Nortona 360 i wyświetlają mi się wszystkie zdjęcia ;)

Pozdrav :papa:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 08.11.2009 12:31

Podaj system, przeglądarkę ...

Wyraźnie problem masz we własnym sprzęcie.

pzdr
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 09.11.2009 00:16

No faktycznie korzystam z Fire Foxa , i sie nie wyświetla a w Internet Explorerze poszło dzięki ....








:lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.11.2009 00:22

filip122 vel Darek napisał(a):No faktycznie korzystam z Fire Foxa , i sie nie wyświetla a w Internet Explorerze poszło dzięki ...:lol:


U mnie pod firefoxem wszytko OK :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18630
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 09.11.2009 00:24

Też mam Firefoxa , wyświetla wszystko bez problemów :)
To pewnie kwestia ustawień

Pozdrawiam
tomag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomag » 15.11.2009 19:09

A kiedy będą wyniki?
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7919
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 15.11.2009 19:42

tomag napisał(a):A kiedy będą wyniki?

Jak znam Morskiego to pewnie jutro zaraz po 20-tej. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.11.2009 15:03

A gdzie będą? Na stronie z fotkami?
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 16.11.2009 21:12

Oto wyniki: http://cro.pl/konkursy/2009/mojachorwacja/wyniki.htm

a tak głosowaliśmy: http://cro.pl/konkursy/2009/mojachorwac ... owanie.htm

Wygrał najlepszy, ale tak naprawdę wszystkie zdjęcia były zajebiaszcze.

Gratulacje dla wszystkich i już zapowiadam drugi z tradycyjnych konkursów "Podróże Cromaniaków 2009". Zaczynamy niebawem, zachowajcie czujność ;)

pozdrav K
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.11.2009 21:13

Vox populi,vox Dei... czy jakos tak ;)
Sława zwycięzcom,chwała pokonanym...czy jakos tak ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja - 2009" - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone