Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przeprawa promem

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miecia31a
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 18.09.2007
Przeprawa promem

Nieprzeczytany postnapisał(a) miecia31a » 02.04.2008 11:58

Witam.Mam takie pytanie ile kosztuje przeprawa promem ze Splitu na Hvar 5 osób i auto.Widziałam na forum takie pytanko i podają linki z cenami ale nie bardzo się oriętuje.Z góry dziękuje
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 02.04.2008 12:50

Podaj dokładny skład ekipy (jeśli dzieci, to w jakim wieku), i czy auto osobowe, wtedy podam ceny, z zastrzeżeniem, że teraz na stronach Jadroliniji ceny zimowe; letnie będą o 20- 25% wyższe.
miecia31a
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 18.09.2007
przeprawa promem

Nieprzeczytany postnapisał(a) miecia31a » 02.04.2008 13:29

Witam.Samochód osobowy chrysler woyager 7 os.trzy osoby dorosłe ,dwójka dzieci w wieku 14 i 11 lat i jeszcze mam pytanie o kwatery na hvar jak ceny? Planujemy od 15 sierpnia,i skąd jeszcze pływają promy.Pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 02.04.2008 14:03

Split - Stari Grad:
osoby dorosłe - 32 kn/ osoba
dzieci:maluchy do 3 roku życia - bezpłatnie, do 12 roku życia - zniżka 50%, pozostałe 100% ceny.

teraz autko.. chrysler woyager to mini van... tu mam problem, albo liczyć jako auto osobowe (do wysokości 1.80m) wtedy 216 kn, albo następny przedział cenowy czyli powyżej 1.80 m. wysokości do 5 m długości - 400 kn.

I powtarzam, to ceny zimowe! ceny letnie będa o 20- 25 % wyższe; w przypadku sierpnia, masz pecha, bo to akurat szczyt sezonu...w sezonie bilety osobowe ok 40 kn, auto osobowe (wariant pierwszy) ok 300 kn (troszkę więcej, z tego, co kojarzę).

Kolejny wariant rejsu to Drvenik - Sućuraj...

O tym, który rejs wybrać pisaliśmy już w kilku tematach, "pogrzeb" troszkę na forum, proszę. O cenach zakwaterowania trudno mówić (ogromna rozpiętość; ceny uzależnione od miejsca na wyspie, od standaru apartamentu itp.); przejrzyj ofery w ineternecie...
termin naprawdę niefortunnie wybrany: najwyższe ceny, największy tłok, w ciemno bardzo trudno coś znaleźć.
Pozdrawiam
miecia31a
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 18.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) miecia31a » 02.04.2008 15:28

Dzięki pozdrawiam
peligrosa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) peligrosa » 02.04.2008 22:33

Taki całkiem przydatny link znalazłam, jak szukałam inf o promach w Chorwacji. Tyle, że dane z 2007 roku.

http://www.holiday-home.org/pl/desktopd ... tabid-697/

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone