Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Krem?????

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dzolka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2005
Krem?????

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dzolka » 23.07.2005 18:03

Jaki krem na wrzesień-druga połowa? Mam jasną karnację, więc interesuje mnie jaki balsam do opalania kupić?Z jakim filtrem? Proszę doradźcie.Czekam na odpowiedzi

pozdrawiam

Dżolka
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7920
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 23.07.2005 18:28

Powyżej 30 faktorów.

Pozdrawiam
Dzolka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dzolka » 23.07.2005 18:42

krakuscity napisał(a):Powyżej 30 faktorów.

Pozdrawiam



Aż tyle??? Strasznie dużo :/// ale dzięki za odpowiedź :) pozdrawiam
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 23.07.2005 18:47

Krakuscity napisał:
Powyżej 30 faktorów


No co Ty :!: Dziewczyna się nie opali i będzie miała do Ciebie pretensje :lol:
Myślę,że w okolicach 20 wystarczy
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7920
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 23.07.2005 18:55

Jak masz już jakiś podkład to możesz mniej.

Mnie tak ponad półtora roku temu powiedzieli dermatolodzy po tym jak po kilku miesiącach od powrotu z HR (też byłem w II połowie września) wycinali mi "coś" z twarzy. :cry: Nie straszę, ale co kilkanaście miesięcy chodzę na kontrolę.

Pozdrawiam
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1647
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 23.07.2005 21:59

Zdecydowanie 30 faktorów.
Pozdrawiam.
Izowita
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 30.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izowita » 22.08.2005 18:16

Ja również mam bardzo jasna karnację i jasne włosy- i z regóły na początku opalam sie na czerwono - co w ciagu dwóch dni przeradza sie w przyjemny brązik.

W pierwszym roku zastosowałąm filtr 30 i wróciłam biała ze wstyd.
W drugim roku przez pierwsze kilka dni stosowałąm 16 a potem 10 przez kolejny tydzień - ani sie nie spaliłam ani nie poparzyłam ale wróciłam zdrowo opalona i skóra mi potem nie złaziła.
Jedyne co musze pamietać to wapno musujące bo ma tendencje do uczulenia od Chorwackiego słoneczka
Ostatnio edytowano 22.08.2005 20:47 przez Izowita, łącznie edytowano 1 raz
anetka1011
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 12.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) anetka1011 » 22.08.2005 20:45

15 albo nawet 12 powinny wystarczyc
Ivcia
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 14.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ivcia » 23.08.2005 14:38

We wrzesniu 30-tka to juz chyba przesada, taki olejek to sie przydaje w srodku sezonu. 15-tka powinna wystarczyc, o ile bedzie pogoda :wink:
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 23.08.2005 15:08

musisz wypośrodkować miedzy 30 a 12 :lol: a tak powaznie to można zacząć od 12-16 kontrolować "spalanie" i ew. zastosować mocniejszy lub słabszy
Ivcia
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 14.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ivcia » 23.08.2005 15:23

Moi rodzice byli w lipcu na Cyprze to i 30-tka nie pomogla ;)

A tak serio: jak jasna masz te karnacje? Jestes ruda, blodnynka? Sa piegi?
KAMA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 20.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) KAMA » 23.08.2005 15:42

krakuscity napisał(a):Jak masz już jakiś podkład to możesz mniej.

Mnie tak ponad półtora roku temu powiedzieli dermatolodzy po tym jak po kilku miesiącach od powrotu z HR (też byłem w II połowie września) wycinali mi "coś" z twarzy. :cry: Nie straszę, ale co kilkanaście miesięcy chodzę na kontrolę.

Pozdrawiam
krakus masz racje!ja miałam specialny z 100!fakt buzka sie nie opaliła ale tak musiało byc!potem sa złe efekty...buzka musi starczyc na wiele lat! :wink:
Dzolka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dzolka » 23.08.2005 20:21

Ivcia napisał(a):Moi rodzice byli w lipcu na Cyprze to i 30-tka nie pomogla ;)

A tak serio: jak jasna masz te karnacje? Jestes ruda, blodnynka? Sa piegi?



Karnacja taka średnia ani za jasna ani za ciemna,taka standardowa. Jestem brunetką.

Ale dlaczego wy mnie straszycie,że o ile w ogóle potrzebny będzie mi jakikolwiek faktor???? 8O czy to znaczy,że tam nie ma pogody we wrześniu, ja nie wiem,już panikuję normalnie a kiedy nie wejdę na pododę na neta to widzę,że tam jest mało stopni między 20-25 to ile będzie we wrześniu? 10????Przerażenie mnie łapie. Odpowiedzcie proszę pa :D
Izowita
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 30.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izowita » 23.08.2005 20:43

wiesz - temperatura napewno jest niższa niz w srodku lata ale za to woda jest fajnie nagrzana - ni jest tak strasznie upalni
wzrasta prawdopodobienstwo na to ze niecodziennie bedzie goraco
ale za to jest juz duzo mniej turystów

jaj ja planuje sobie wakacje to zawsze wybieram albo początek czrwca albo połowe wrzesnia - i jak dotąd nigdy sie niezaiodłam
Dzolka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dzolka » 23.08.2005 21:14

Izowita napisał(a):wiesz - temperatura napewno jest niższa niz w srodku lata ale za to woda jest fajnie nagrzana - ni jest tak strasznie upalni
wzrasta prawdopodobienstwo na to ze niecodziennie bedzie goraco
ale za to jest juz duzo mniej turystów

jaj ja planuje sobie wakacje to zawsze wybieram albo początek czrwca albo połowe wrzesnia - i jak dotąd nigdy sie niezaiodłam



No ja jadę właśnie w połowie września czyli wyjazd 17-stego.Co myślisz o tym terminie? Jak myślisz będzie wtedy pogoda? Może dla porównania opisz mi jak było jak byłaś w Chorwacji właśnie w jakimś wrześniu i ile stopni i czy się opaliłaś i czy było fajne słońce takie fajnie grzejące??? Wiesz pewnie o co chodzi :D o takie fajne uczucie jak słońce tak grzeje w plecki :D Odp....!
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone