Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korcula - hotel Bon Repos

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewullla
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.07.2006
Korcula - hotel Bon Repos

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewullla » 02.08.2006 09:25

chciałabym wybrać się na korculę, w ofertach znalazłam hotel bon repos, ma dwie gwiazdki, mam pytanko czy ktoś zna ten hotel jak wygląda, czy jest fajny, czy jest w miarę czysto?z góry dzięki za opinię
Asiabube
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 24.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiabube » 02.08.2006 10:41

Byłam w BonRepos z biurem OpenTravel dwa lata temu,hotel jest bardzo ladny i czysty,pokoje z łazienka i balkonem, bez TV,blisko do slepu i plaży,obsługa hotelu tez bardzo miła. Nie musisz sie niczego obawiać jesli chodzi o hotel.
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 02.08.2006 17:05

Też byłem w Bon Repos z Open Travel rok temu.Hotel jest stary(późny Tito/Gierek),ale we większości odnowiony.Jedzenie bardzo dobre(polskie menu),przy hotelu są dwie plaże,ale małe i gwarne,polecam plażę na Badiji(taksówka odpływa co 30min. spod hotelu,cena 30 kun).Do miasta można też dopłynąć taksówką za 10 kun,lub iść pieszo(nie jest aż tak daleko jak by się mogło wydawać).No i pokoje:łóżka bardzo wygodne(jugosławiańskie materace typu yogi),dwa krzesła,komoda,szafki nocne z lampkami,lustro(meble stare,ale w dobrym stanie),łazienka z prysznicem,umywalką i wc,bardzo czysto,codziennie sprzątanie i słanie łóżek,raz w tygodniu zmiana pościeli i ręczników,nie stwierdziłem przypadku buszowania w bagażu :) Ogólnie hotel jest godny polecenia,choć było kilka narzekań na standard(pamiętam,że zgłoszono brak deski klozetowej w jednym z pokoii,ale po chwili zostało to wyjaśnione).Nie spodziewaj się pokojów,których zdjęcia są na stronie biura oraz w ich katalogu(te pewnie były robione w domkach hotelowych),a i jeszcze jedno ja mialem pokój bez balkonu(na parterze),ale specjalnie mi to nie przeszkadzało,gdyż przychodziłem do pokoju głównie,aby się przekimać(wkurzało mnie tylko,że jak otworzyłem okno to prawie każdy do mnie zerkał z pobliskiego deptaka :evil: )Jak masz jeszcze jakieś pytania,to chętnie na nie odpowiem.Pozdrofka i udanego wypoczynku :hut:
Ostatnio edytowano 02.08.2006 17:23 przez velo_12, łącznie edytowano 3 razy
Asiabube
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 24.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiabube » 02.08.2006 17:15

saturn_18 napisał(a):ja mialem pokój bez balkonu(na parterze


ale pewnie miałes taki ala "tarasik" odgrodzony żywopłtem od chodnika
osobiscie tez mieszkalam w pokoju na parterze wlasnie z czymś takim,balkony oczywiscie zaczynały sie od 1 pietra wzwyż,gdzie też mieli pokoje goście którzy jechali z nami w autokarze.
Aha,jeszcze jedno,rezydentka Kasia była fantastyczna!
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 02.08.2006 17:29

Asiabube napisał(a):
saturn_18 napisał(a):ja mialem pokój bez balkonu(na parterze


ale pewnie miałes taki ala "tarasik" odgrodzony żywopłtem od chodnika
osobiscie tez mieszkalam w pokoju na parterze wlasnie z czymś takim,balkony oczywiscie zaczynały sie od 1 pietra wzwyż,gdzie też mieli pokoje goście którzy jechali z nami w autokarze.
Aha,jeszcze jedno,rezydentka Kasia była fantastyczna!


Tarasik może i był,ale co mi po nim jak tuż obok przewalają się ludziska i wpatrują w ciebie jak ciele na malowane wrota :evil: ,a co do Pani rezydentki,to zgadzam się z tobą(nieźle nawija po chorwacku 8) )
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 02.08.2006 18:42

Bylem tam w 2002 roku i dwa lata pozniej...zapraszam na stronke www.korcla.republika.pl Znajdziesz tam pare fotek ośrodka, linki na inną strone tego osrodka i kilka praktycznych uwag dotyczacych wycieczek i plaż. Ja byłem zadowolony. pozdrawiam binkowskig
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 02.08.2006 18:45

Mala ale istotna pomyłka adres strony to http://www.korcula.republika.pl/
ewullla
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.07.2006
Korcula - Bon Repos

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewullla » 03.08.2006 11:40

Wielkie dzięki za wszystkie wpisy z info o Bon Repos!!!Wyjeżdżam na Korculę w przyszłą sobotę i już nie mogę się doczekać :-)) siedzę w pracy a myślami juz jestem na urlopie! Pozdrawiam Wszystkich!
Adam P.
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam P. » 09.08.2009 08:58

Właśnie wróciłem z Bon Repos. Mieszkałem z rodziną i grupą przyjaciół w apartamentach - domkach (w każdym 4 niewielkie apartamenty) ładnie, ale ciasno położonych w lasku koło hotelu. Standard - mocno naciągana 1 gwiazdka - meble pamiętają lata 70-te. Kuchenka nie dająca zbyt wielu szans na ugotowanie czegokolwiek poza herbatą. Meble te same od pewnie 30-tu lat. Przez kilka dni sąsiadami była młodzież włoska = nieprzespane noce. Plaża niezbyt wielka, ale nawet niezbyt zatłoczona. Dużym plusem to bardzo fajny basem ze słodką wodą tuż przy morzu. No i miasto Korcula w zasięgu 30 minutowego spaceru. W sumie to ośrodek rodzinny dla osób o bardzo niewygórowanych wymaganiach socjalnych.
jjangraa
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jjangraa » 09.08.2009 10:19

Byłam tam dwa lata temu i potwierdzam powyższą opinię. Czyli nic się tam przez te 2 lata nie zmieniło. A najładniejsza tj.najwygodniejsza bo piaszczysta plaża jest w Lumbardzie - 8 km od Korculi. Mizerny standard apartamentów Bon Repos (byliśy tam z Nekermana) można przeżyć,zakładając, że mało się w nich przebywa ! Korcula ogólnie piękna !!!

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Korcula - hotel Bon Repos
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone