Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fažana

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007
Fažana

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 12.02.2007 20:26

hejka :)
czy mógłby ktoś opisać miejscowość fazana .. są to okolice Puli :)
jaka miejscowść plaże , czyste morze ? :)
z góry dzieki :) jeżeli mozecie wklejajcie fotki :)

pozdrawaim wszystkich :)
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3687
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 13.02.2007 14:09

Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 13.02.2007 18:50

wielkie dzieki mirko :)
może ktoś da jakiś koenatzyk jeżeli ktos tam był :) :)
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 15.02.2007 15:58

Ale żeście mi pomogli :) ;] dajcie jakies komenty na teamt tej miejscowsci o adokladniej :P cemping pineta:)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 15.02.2007 16:52

Osobiście nie byłem ale jak nikt inny nie chce Ci pomóc to może to Ci pomoże :?
http://www.istraturist.hr/en/Home.aspx?PageID=154

Pozdrav :papa:
dagarts
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 17.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagarts » 15.02.2007 18:54

Adam, mnie też interesuje ten camping. Wydaje się niedrogi w porównaniu do innych campingów na Istrii. Znalazłam coś takiego http://www.club-adriatic.hr/indexhd.php?h=4&d=1
tomek163
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 15.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek163 » 16.02.2007 13:26

byłem tam tylko jeden dzien, moge powiedziec ze to małe misteczko, w centrum jest strówka z kilkoma wąskimi uliczkami, plaza kamienista i nie pierwszej klasy czystości, woda też taka troszke mętna, ogulnie caly teren płaski niema zadnych gor, miasteczko napewno ma swoj urok ale mnie jeden dzien wystarczył aby sie nim nacieszyć.
dagarts
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 17.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagarts » 16.02.2007 13:37

Tomek, byłeś może w Premanturze? Co możesz o niej powiedzieć?
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3687
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 16.02.2007 13:59

mieszkam niedaleko Premanturi, co cie interesuje?

polecam link:http://www.medulin.hr
dagarts
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 17.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagarts » 16.02.2007 14:23

Czy jest to ładniejsza miejscowość od Fazany? Czy są sklepy, restauracje, jakie plaże itp.. Czy jest gdzie wieczorem pospacerować? Czy wiesz coś o campingu Kranjski Camp? W internecie przejrzałam wszystkie strony o Puli, Fazanie i Premanturze, ale interesują mnie żywe komentarze. Dziękuję za pomoc.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 16.02.2007 15:50

dagarts napisał(a):Czy jest to ładniejsza miejscowość od Fazany? Czy są sklepy, restauracje, jakie plaże itp.. Czy jest gdzie wieczorem pospacerować? Czy wiesz coś o campingu Kranjski Camp? W internecie przejrzałam wszystkie strony o Puli, Fazanie i Premanturze, ale interesują mnie żywe komentarze. Dziękuję za pomoc.



W Premanturze byłem kilka razy, dla mnie jest cudowne miejsce, miejsce dosyc spokojne, ze wspaniałym Kameniakiem, miejsce idealne do spacerów, do samotnego plażowania, kąpieli.
Knajpki oczywiscie są, mamy jedną ulubioną, ale jak to u mnie często bywa zapomniałem nazwy, uroczy właściciel, bardzo gościnny. Miejscowości jest raczej z tych mniejszych, nie ma zabytków, wielu sklepów, po zakupy warto podjechać do Puli, np na bazar.
Campingi--wiem, ze są, nawet chodziłem po nich, ale wynajmuję apartament, zawsze u tej samej Elwiry. Wieczorami, a mamy je dosyć długie, jeżdzimy we wrześniu, spacerujemy z żoną po Premanurze, po jej zaułkach, po uroczych uliczkach wśród domków.Czasami chodzimy też na camping Stupice, nad wodę, na nocne kąpiele.
http://www2.arnes.si/~sspimora/html/karta.html
W czasie kąpieli przy wyspie Fenoliga, ze śladem stopy dinozaura, nalezy bardzo uważać na silny prąd wciągajacy w morze, odradzam próby przepłynięcia wpław na wyspę.
dagarts
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 17.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagarts » 16.02.2007 16:13

Rozumiem, że ślady stopy dinozaura są na wyspie Fenoliga. Jak można się dostać na tę wyspę?
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 16.02.2007 16:52

dagarts napisał(a):Rozumiem, że ślady stopy dinozaura są na wyspie Fenoliga. Jak można się dostać na tę wyspę?



byłem tyle razy i nigdy nie widziałem wycieczki na tej wyspie, może dlatego, ze wrzesien. Zatrzymują się czasami yachty i inne łodzie. A może mozna się gdzieś dogadać lub wypożyczyć małą łodkę (w sezonie) i samemu dopłynąć ?
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 16.02.2007 18:18

leszku thx dagartts :)

hmm :) ti teamt fazany a nie innej mieujscowsic ;)
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 16.02.2007 18:22

eh czyli woda brudna ? : | tego sie nie spodziewalem ;P ;] po chorwacji :)
czyli gdzie można najbliżej dojecha c ztamtad na jakoąs sliczna plaże ?


dagarts wydaje mi sie ze to jest zbyt tanie żeby było piękne : ) 371 zł od osoy za 7 dniu w domku 5 osoowym ... xD . . hmm : )
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone