Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Euro 2024 - komentarze & dyskusja

Ekstraklasa? Liga Mistrzów UEFA? Liga Narodów UEFA? Liga Europy UEFA? A może Mistrzostwa Świata FIFA? Wytypuj wyniki rozgrywek i zdobywaj punkty. Wyróżnij się oryginalną rangą i czasami ustrzel fajną nagrodę - baw się dobrze!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108091
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.07.2024 16:37

Poprawione.
johnwick
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 07.03.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) johnwick » 05.07.2024 21:13

W życiu nie widziałem takiego ciągnięcia Niemców za uszy przez sędziego! :evil:
Kross powinien w tym meczu dostać pięć złotych kartek, ale oczywiście Taylor nie widział. Dramat, nie sędzia :roll:
Kumulacją było doliczenie ponad sześciu minut do piętnasto minutowej dogrywki! :evil:
Aż się niedobrze robiło :wymiotuje:
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2421
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 05.07.2024 22:02

Ja również dawno nie widziałem takiego słabego sędziego na tym etapie mistrzowskiej imprezy.

Co do Kroosa - zgoda, że śmiało mógł go wyrzucić z boiska.
Ale największym skandalem było jednak nieodgwizdanie karnego za rękę Cucurelli - więc to raczej Hiszpanie powinni być mu wdzięczni, a nie Niemcy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108091
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2024 00:05

Wirtualne podium po 2 meczach 1/4

1. Pawel2602 - 40 pkt (9)

2. DCK - 36 pkt (7)

3. Habanero - 33 pkt (6)
3. Jakub367 - 33 pkt (6)
johnwick
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 07.03.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) johnwick » 06.07.2024 06:56

marekkowalak napisał(a):Ale największym skandalem było jednak nieodgwizdanie karnego za rękę Cucurelli - więc to raczej Hiszpanie powinni być mu wdzięczni, a nie Niemcy.

Nie.
Też byłem wk...w pierwszym momencie, ale jak przewiniesz sobie te sytuację kilka sekund w tył, zobaczysz, że Fuelkrug , który zgrywał piłkę był na spalonym.
A w takiej sytuacji wszystko co się działo później jest już nieważne.
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2421
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 06.07.2024 11:25

johnwick napisał(a):
marekkowalak napisał(a):Ale największym skandalem było jednak nieodgwizdanie karnego za rękę Cucurelli - więc to raczej Hiszpanie powinni być mu wdzięczni, a nie Niemcy.

Nie.
Też byłem wk...w pierwszym momencie, ale jak przewiniesz sobie te sytuację kilka sekund w tył, zobaczysz, że Fuelkrug , który zgrywał piłkę był na spalonym.
A w takiej sytuacji wszystko co się działo później jest już nieważne.


Jeżeli tak było, to masz rację.
Tylko że w telewizji w ogóle nie pokazali takiej sytuacji, sędzia się o niej też nie zająknął. W ogóle nie było mowy o potencjalnym spalonym, pokazał, że nie ma ręki i nie było nawet mowy o VAR-ze.
Komentatorzy też nic na ten temat nie mówili.

Inna sprawa, że takiego słabego i stronniczego komentowania, jak na tym Euro, to ja dawno nie pamiętam. Borek to jest przygłup od dawna, więc wiadomo. Laskowski coraz bardziej mamrocze pod nosem zamiast mówić wyraźnie.
Myślałem, że po tym, co odwalił Szpaku w meczu Portugalia - Czechy, nie można już być bardziej stronniczym. A tu nagle wjeżdżają Iwański z Węgrzynem i cały mecz komentują, jakby się urodzili w Hiszpanii i w życiu stamtąd nie wyjeżdżali. Ściślej mówiąc, z Katalonii, bo z ich komentarza wynika, że w Hiszpanii grali tylko Yamal i Nico Williams.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11376
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.07.2024 11:48

Dla mnie ogólnie większość topowych zespołów to już nie to co kiedyś - za moich czasów ;) , zupełnie inna bajka tzn gra.
Kiedyś kibicowałem Hiszpanii teraz jestem od tego daleki - wygrywają ale grają jak na jakim treningu; Niemcy również mi byli obojętni, ale jednak ten karny mz się należał, bo nie za takie ręce dyktowali. A skoro jest VAR to w takich sytuacjach powinno się z niego korzystać, byłaby czysta sytuacja, że finalnie Fullkrug był na spalonym.

Największymi wygranymi są te "słabe zespoły" które dodały smaczku rywalizacji i niepewności dla zbyt pewnych siebie potęg futbolu.
No i to co u mnie od dawna: co Turki czy inne Gruzje mają do mistrzostw Europy :roll:

W zakresie komentowania to czasem najlepiej jest je wyciszyć :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108091
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2024 23:55

Tabela po 1/4 zamieszczona i tradycyjnie czeka na VAR

mistrzostwa-europy-2024-typowanie-t57599-120.html#p2338356
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108091
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2024 00:06

Do końca EURO 2024 trzy mecze, do zdobycia 12 pkt ;)
Z tabeli muszę usunąć mecz o 3 miejsce, bo takiego w ME nie ma.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11376
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 07.07.2024 06:22

Typowałem, ale takiej mizerii nie było nigdy :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108091
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.07.2024 23:19

Wirtualne podium po pierwszym meczu półfinałowym

1. Pawel2602 - 44 pkt (10)

2. DCK - 40 pkt (8)

3. Habanero - 37 pkt (6)

Dzisiaj poszło się paść sporo bonusów za ME i KS :usmiechkrzywy:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11376
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.07.2024 07:06

Janusz Bajcer napisał(a):Dzisiaj poszło się paść sporo bonusów za ME i KS :usmiechkrzywy:

Najsłabsza moja typerka na tym forum i poza :oczy:
ale przynajmniej nareszcie można było mz popatrzeć na lepszy mecz w wykonaniu topowych zespołów.
Jeśli mam wymienić co szczególnie kulało w zespołach to precyzyjne dośrodkowania w pole karne i na flanki.
Kroos w tym dziele nie co wypalony, a Beksy dawno ni ma.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13477
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 10.07.2024 10:53

te kiero napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Dzisiaj poszło się paść sporo bonusów za ME i KS :usmiechkrzywy:

Najsłabsza moja typerka na tym forum i poza :oczy:

U mnie podobnie. Myślałem, że po zwycięstwie w LM, zachowam jakąś kondycję, a tu strata 15 pkt. do lidera. :D

Ale wczoraj wynik trafiłem. Typowałem na Hiszpanię, mimo, że przed turniejem ostawiałem Francję na mistrza.
Hiszpanie od początku turnieju grają dobrze, wczoraj potwierdzili swoją dominację i zasłużenie są w finale.
P.S.
Tylko jeden typer - Krzysztof i Lidia - typował Hiszpanię na mistrza.
No ale jeszcze trzeba wygrać finał. :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108091
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.07.2024 23:57

Tabela po półfinałach czeka na VAR :oczko:

mistrzostwa-europy-2024-typowanie-t57599-135.html#p2338776

Finał gotowy do typowania.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11376
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.07.2024 10:07

Oranje za burtą :spoko: no i co doktorku van Basten
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dołącz do zabawy i wytypuj wyniki



cron
Euro 2024 - komentarze & dyskusja - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone