Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

elo mykam 30 sierpnia do splitu bez zalogi hmm moze ktos tez

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pavvlooo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 25.07.2007
elo mykam 30 sierpnia do splitu bez zalogi hmm moze ktos tez

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavvlooo » 25.07.2007 16:00

:oops: bylo by fajo w grupie prozrabiac :wink: niom ale to moj pierwszy wylot na chorwacje wiec mam zamiar ogarnac calo dalmacje parki niom i deskonteko :lol: wiec :roll: kto jest gotowy na jazde :?: 8) zapowiada sie spoko..czekam na posty pozdro
GABUNIA
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 30.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) GABUNIA » 25.07.2007 16:28

8) szkoda, że nie 10-go... Ale powodzenia przyjacielu, my jedziemy grupką, ale lubimy przygody i nowe znajomośc-więc następnym razem :) :lol: ale czy na pewno 1 raz mykasz?Już Cię tu na tym forum chyba widziałam...?
pavvlooo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 25.07.2007
niom szkoda;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavvlooo » 25.07.2007 16:48

:( niom coz ale na pewno mnie nie widzialas tutaj :wink: pierwszy raz i pierwszy wypad do chorwacji;) 8) wiec jak masz jakies ciekawostki jak i gdzie najlepiej pooslij mi jakiegos posta :wink: bo zakrece tam az do 15 wrz wiec mam troche czasu naa porozrabianie 8O :roll: ..niom wiec mykam do splitu iii co warto zobaczyc jak sie poruszac jak z euro i kunami mam tysiac pytan...i ..kilka wiecej;0 pozdro :smo:
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006
Re: niom szkoda;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 25.07.2007 16:52

pavvlooo napisał(a)::( niom coz ale na pewno mnie nie widzialas tutaj :wink: pierwszy raz i pierwszy wypad do chorwacji;) 8) wiec jak masz jakies ciekawostki jak i gdzie najlepiej pooslij mi jakiegos posta :wink: bo zakrece tam az do 15 wrz wiec mam troche czasu naa porozrabianie 8O :roll: ..niom wiec mykam do splitu iii co warto zobaczyc jak sie poruszac jak z euro i kunami mam tysiac pytan...i ..kilka wiecej;0 pozdro :smo:


Niom cieszymy, ze jedziesz tylko nie zrob wstydu tym rozrabianiem..yoo...yoo...niom..niom ;)
langerob25
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) langerob25 » 25.07.2007 17:19

A skąd wyjeżdżasz?Ja też się wybieram razem z moją połówką,ale nie wiem jeszcze dokładnie co i jak i kiedy.Ale też ok. końca sierpnia
pavvlooo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 25.07.2007
hmmm

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavvlooo » 26.07.2007 05:04

ja mykam lnd do splitu..i dalej nie okreslone plany.ale spoko zabiore was ze soba :wink:
kawo
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 22.05.2007
Re: hmmm

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawo » 26.07.2007 09:10

pavvlooo napisał(a):ja mykam lnd do splitu..i dalej nie okreslone plany.ale spoko zabiore was ze soba :wink:


Pytanie było skąd wyjeżdzasz ...... czytaj ze zrozumieniem.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: hmmm

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 26.07.2007 10:10

kawo napisał(a):
pavvlooo napisał(a):ja mykam lnd do splitu..i dalej nie okreslone plany.ale spoko zabiore was ze soba :wink:


Pytanie było skąd wyjeżdzasz ...... czytaj ze zrozumieniem.


Chyba w tym przypadku stawiasz zbyt wysokie wymagania :wink:
Jarek36
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 27.02.2007
Re: niom szkoda;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek36 » 26.07.2007 11:29

pavvlooo napisał(a)::( niom coz ale na pewno mnie nie widzialas tutaj :wink: pierwszy raz i pierwszy wypad do chorwacji;) 8) wiec jak masz jakies ciekawostki jak i gdzie najlepiej pooslij mi jakiegos posta :wink: bo zakrece tam az do 15 wrz wiec mam troche czasu naa porozrabianie 8O :roll: ..niom wiec mykam do splitu iii co warto zobaczyc jak sie poruszac jak z euro i kunami mam tysiac pytan...i ..kilka wiecej;0 pozdro :smo:


Stary, popłakałem się ze śmiechu. Chętnie bym Cię wziął żeby porozrabiać na starość ale żona jest nauczycielką "niom" i "ten tego" pewnie by nie skumała. Syn byłby za to zachwycony... zrobimy głosowanie w domu. A jakiego rodzaju rozrabianie wchodzi w grę ?
pavvlooo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 25.07.2007
ale jazda;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavvlooo » 26.07.2007 12:34

no to niezle jarek36 8O ..ale moglo by byc wesolo :wink:

Powrót do Chorwackie ABC



cron
elo mykam 30 sierpnia do splitu bez zalogi hmm moze ktos tez
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone