Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 05.03.2010 09:29

Koleżanko Ines. W lipcu mam zamiar wybrać sie na urlop (8 osób) na Peljesac. W związku z tym faktem mam do kolezanki kilka pytań. W jaki sposób z koleżanką mozna się skontaktować celem zadania kilku pytań dotyczacych oczywiście pobytu, "żeby nie było nieporozumień" :D :D . Numer GG jest na profilu uroczej koleżanki ale nie ma emeila ???
Mój szwagier z rodziną koniecznie chce jechać do Chorwacji, dzwoni i nęka mnie czy już wybrałem miejsce, a co trzeba zabrać itp. Nigdy tam nie był - zastanawiam sie co mu pokazać i gdzie jechać żeby jego rodzina była zadowolona z pobytu. Nie pojadę tam gdzie ja już byłem tylko w inne ciekawe miejsce. Pozdrawiam koleżanke mocno i serdecznie :D .
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 13.03.2010 19:56

darek1 napisał(a):Koleżanko Ines. W lipcu mam zamiar wybrać sie na urlop (8 osób) na Peljesac. W związku z tym faktem mam do kolezanki kilka pytań. W jaki sposób z koleżanką mozna się skontaktować celem zadania kilku pytań dotyczacych oczywiście pobytu, "żeby nie było nieporozumień" :D :D . Numer GG jest na profilu uroczej koleżanki ale nie ma emeila ???
Mój szwagier z rodziną koniecznie chce jechać do Chorwacji, dzwoni i nęka mnie czy już wybrałem miejsce, a co trzeba zabrać itp. Nigdy tam nie był - zastanawiam sie co mu pokazać i gdzie jechać żeby jego rodzina była zadowolona z pobytu. Nie pojadę tam gdzie ja już byłem tylko w inne ciekawe miejsce. Pozdrawiam koleżanke mocno i serdecznie :D .


hmm.. a co byś chciał wiedzieć :) ?
pisz na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 09.04.2010 09:46

Ines gdzie cd ??? :) ostatni dzień na Peljesacu. 8O :!: czekamy
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 18.04.2010 18:55

Hej ines:) , masz więcej zdjęc z Prigradicy , jęsli tak to poprosze na maila :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :) napisz coś o tej osadzie;) jak ci się podobała :) , oprócz cykad cisza i spokój ? :)
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 23.04.2010 11:07

chyba o tej mieścinie mkm kiedyś pisał :)
Pipi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 14.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pipi » 23.04.2010 12:00

Witaj Ines!

Podaj proszę namiary na kwaterę, w której mieszkaliście w Orebić'u.
Z Twoich opowiadań, wydaje się ciekawa :)

Dziękuję i pozdrawiam!
JJMS
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 20.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JJMS » 23.04.2010 12:46

Ines,
po przeczytaniu Twojej relacji "jednym tchem" już mam plany na następne wakacje - Korcula. Wprawdzie w tym roku popłyniemy z Peljesaca, ale tylko na jeden dzień. A warto tam trochę pobyć - super klimatycznie. Dzieki. :wink: :wink: :wink:
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 23.04.2010 12:56

Razem z małżonką mieliśmy też w tym roku zrobić przerwę..no i skończyło się na tym, że jedziemy do Trpanj :)) Oj coś jest magnetycznego w tej Chorwacji.:))
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 28.04.2010 11:32

Ines przez Ciebie :wink: na 90% w tym roku trafiamy na Półwysep Peljesac.
Wydaje mi się odpowiedni dla nas i naszych córek.

Pierwsze plany (naszej 3 wizyty - wcześniej Istria - Poreć oraz Riwiera Makarska - Tućepi) były skierowane ku Hvarze ale skutecznie nam to wybiłaś z głowy w poprzedniej relacji :lol:

Wydaje mi się, że mamy dużo wspólnego co do oczekiwań i upodobań w CRO.

Na pewno zahaczymy też o Korculę bo foty śliczne ...tyle, ze będzie to II połowa czerwca

Pozdrawiam
Pipi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 14.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pipi » 28.04.2010 11:48

Pipi napisał(a):Witaj Ines!

Podaj proszę namiary na kwaterę, w której mieszkaliście w Orebić'u.
Z Twoich opowiadań, wydaje się ciekawa :)

Dziękuję i pozdrawiam!


Naturalnie podaję mail:

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzięki!
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 01.05.2010 13:18

Ostatnio zaniedbałam forum więc nie jestem na czasie, mam pytanie do Ines :) Jakie plany na te nadchodzące wakacje? :wink: Ja w tym roku chcę powrócic na Hvar i chętnie skorzystałabym z podpowiedzi co jeszcze zobaczyc :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 01.05.2010 16:45

JJMS napisał(a):Ines,
po przeczytaniu Twojej relacji "jednym tchem" już mam plany na następne wakacje - Korcula. Wprawdzie w tym roku popłyniemy z Peljesaca, ale tylko na jeden dzień. A warto tam trochę pobyć - super klimatycznie. Dzieki. :wink: :wink: :wink:


tak czy siak warto, choć na jeden dzień, da się dużo zobaczyć, tylko trzeba dobrze rozplanowac podróż :) Peljesac jest najcudniejszy :)

toomas ja co rok powtarzam, że pojadę gdzieś indziej, a już 6 raz lądowałam w CRo :)

WIOLAB miło mi :) Dla mnie Peljesac to moje miejsce w CRo :)
piękne plaże, cisza i spokój...co prawda 3 lata temu Peljesac we wrześniu był wyludniały, a w zeszłym roku przeżyłam szok, tylu ludzi...niestety coraz więcej osób chce zobaczyć ta piękna krainę..w czerwcu tez na pewno będzie wam tam dobrze :) Co do Hvaru, nie ma co ukrywać, że ma piękne miasteczka, ale poza tym to zupełnie nie moja bajka..dla mnie Korcula o niebo cudowniejsza :) Cieplutko Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 11.05.2010 22:38

Alita napisał(a):Ostatnio zaniedbałam forum więc nie jestem na czasie, mam pytanie do Ines :) Jakie plany na te nadchodzące wakacje? :wink: Ja w tym roku chcę powrócic na Hvar i chętnie skorzystałabym z podpowiedzi co jeszcze zobaczyc :D


Alita, nie mam zielonego pojęcia...ciągnie znów do Cro, ale 7 raz? eh...może podzielimy wyjazd na dwie części , jeden we Włoszech, drugi w Cro...jeszcze się nie zastanawiałam, ale na pewno będzie wrzesień..jak tak tęsknie za Cro :(
Co do Hvaru, to nie jestem jego zwolennikiem, także dużo Ci nie pomogę..podpytaj Maslinkę lub Katarzynę, one na pewno Ci pomogą :)
Pozdrawiam!
pitersonn
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pitersonn » 19.05.2010 12:20

Ines, czy mogłabym Cię prosić o namiar na Waszą kwaterę w Orebic? Tę z ładnym widokiem na morze. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jeśli ew ktoś inny też ma takie namiary, to bardzo proszę. Potrzebuję kwaterę dla 2+1 na drugą połowę czerwca.
Pozdrawiam.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 21.05.2010 00:46

Witaj, niestety nie posiadam namiarów do tego apartamentu, bo bylismy tam w ciemno...warto szukać przez rożne strony internetowe, i oczywiście polecam część za portem, tam jest najlepiej mieszkać, do plaży rzut beretem, widok na morze..po prostu bajecznie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone