Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 17.01.2010 00:20

lolek wiem wiem, teraz jestem w trakcie remontu więc wszystko się opóźnia, ale obiecuję, że postaram się jak najszybciej uzupełnić relację :)
Pozdrawiam!
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 18.01.2010 00:11

Piękna relacja; widziałem te miejsca co Ty i stałem pod tą sosenką na brzegu koło campu Trstenica. Jednak w czerwcu ludzi zdecydowanie mniej przynajmniej na Korculi. Zazdroszczę Ci za to wrześniowego światła doskonałego do fotografowania. Czerwcowe jak wiadomo zbyt pionowe nie wydobywa tak fajnie architektury a i portrety tylko późnym popołudniem.

Tarasik z widokiem na morze w Orebicu to Jerry czy inna chałupa?
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 24.01.2010 03:39

MWN dziękuję za miłe słowa...rzeczywiście fotki we wrześniu wychodzą dobre, nie wiem jak jest w czerwcu bo nie miałam okazji być w Cro w tym czasie... :)
Serdecznie Pozdrawiam!
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 30.01.2010 14:18

Został mi jeden-dwa odcinki i jakoś nie mogę się zebrać za pisanie :(
postaram się jednak nadrobić te zaległości :)
Pozdrawiam
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 30.01.2010 20:28

ines napisał(a):Został mi jeden-dwa odcinki i jakoś nie mogę się zebrać za pisanie :(
postaram się jednak nadrobić te zaległości :)
Pozdrawiam


Niech koleżanka Ines się nie spieszy. Spokojnie, najpierw remont, a póżniej jak starczy czasu to udzielanie się na forum. Dawno Ciebie nie było na forum Widzisz co się narozrabiało - to za post związany z kalendarzami. Gdyby kolezanka była na forum to pewnie by do żółtej kartki nie doszło. Pozdrawiam.
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 08.02.2010 13:04

uu Darek a za co oberwałeś, że tak tym żółtym kolorem po gałach świecisz :)? :twisted:
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 09.02.2010 14:37

Ines... właśnie zakończyłem lekturę drugiej Twojej relacji i powiem jedno: dech zapiera... :)

Widoki, opis... normalnie czuję się jakbym był tam.. na miejscu chodząc za Wami krok w krok :)

Pozdrawiam :)

Ps. Od kiedy jestem z Wami na cro.pl zastanawiam się, kiedy mnie zwolnią z pracy za "nicnierobienie" ;)
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 09.02.2010 15:29

Uff nareszcie dobrnęłam.. również czekam na relację z ostatniego dnia :)
Jak miło powspominać te piękne miejsca, już się nie mogę doczekać wakacji!! Codziennie podglądam Wasze relacje.. Ines, domagam się więcej! :D :D
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 09.02.2010 16:28

Drodzy Forumowicze, chciałam zapytać, czy na płw. Peljesac oraz na Korczuli możecie polecić jakieś campingi, pola namiotowe? Czy jest w czym wybierać? Ja wraz ze znajomymi zwykle wyruszamy "pod namioty", także byłabym wdzięczna za wasze podpowiedzi :D
A coś mi się wydaje - po przeczytaniu kilku soczystych relacji na cro forum, że w tym roku obierzemy kierunek Peljesac i Korczula :D:D Pięknie tam... :!:
aniulcix
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 26.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulcix » 16.02.2010 23:30

Całą relację czytałam z ciekawością :D chyba w tym roku trzeba będzie Peljesac odwiedzić :lol:

Czekam na ostatnie odcinki. A właśnie, kiedy one?
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4240
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 16.02.2010 23:43

Uhhh, super. Na razie tyle bo chłonę :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.02.2010 13:05

darek1 napisał(a):
ines napisał(a):Został mi jeden-dwa odcinki i jakoś nie mogę się zebrać za pisanie :(
postaram się jednak nadrobić te zaległości :)
Pozdrawiam


Niech koleżanka Ines się nie spieszy. Spokojnie, najpierw remont, a póżniej jak starczy czasu to udzielanie się na forum. Dawno Ciebie nie było na forum Widzisz co się narozrabiało - to za post związany z kalendarzami. Gdyby kolezanka była na forum to pewnie by do żółtej kartki nie doszło. Pozdrawiam.



uu Dareczku co to za żółtą kartką tu świecisz :) ?
jaki post z kalendarzami :) ?
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.02.2010 13:07

Viniu napisał(a):Ines... właśnie zakończyłem lekturę drugiej Twojej relacji i powiem jedno: dech zapiera... :)

Widoki, opis... normalnie czuję się jakbym był tam.. na miejscu chodząc za Wami krok w krok :)

Pozdrawiam :)

Ps. Od kiedy jestem z Wami na cro.pl zastanawiam się, kiedy mnie zwolnią z pracy za "nicnierobienie" ;)


Hheheh :) Peljesac jest piękny, Korcula również....kurcze całe Cro jest boskie, ale w końcu z tych cudności trzeba wybrać te które nam najbardziej pasują :)
Serdecznie Pozdrawiam :)
bobemce
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 24.02.2010 01:46

Możecie mi nie wierzyć, ale od bodajże trzeciej strony (no albo około tego), gdzie zostawiłem dawno temu tę relację, dziś zacząłem czytać ją do końca. Dobrnąłem po jakichś 2-3 godzinach, ale było warto.

Ines - gratuluję zaciętości fotograficznej, ja nie mam siły wszędzie pstrykać aparatem :) Relacja trochę przypomniała mi też Korculę, którą odwiedziłem w minionym roku, znajome widoki w Smokvicy, dolina winnic u stóp Cara, nostalgicznie bywało, nie powiem.

W tym roku celem miała być Grecja, ale ze względu na ichnią sytuację gospodarczą, chyba Zakhyntos poczeka do 2011 roku... A to oznacza, że po raz ósmy śmignę do Chorwacji :D Tym razem cel - płw. Peljesac i pewnie Duba Peljeska, albo Divna, czas zejść z wysp i zająć się szczurami lądowymi, czytaj: pojechać jeszcze raz do Dubrovnika i wreszcie kawałek za niego :). A z bliższych rejonów - wreszcie odwiedzić Ston i spróbować smaku ostryg :P Jak to cudo smakuje? :P Tak bajdełej - macie jakieś namiary na apartamenty (2x4 osoby) w wyżej wymienionych miejscowościach?

pzdr!
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 04.03.2010 20:59

aniulcix dzięki za miłe słowa :) no muszę wreszcie się zabrac za relację do końca..nie mam zupełnie kiedy...eh :(

yskyerka dzięki :)
:P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone