Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18625
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 09.11.2009 01:39

A ja do oglądania Twoich zdjęć wybrałem taką muzykę :oops:

lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 09.11.2009 10:37

Kolega kawo, jakiś taki rozdrażniony, ukąśliwy.. więcej luzu kolego!!
Każdy spędza wakacje jak lubi, Tobie tak nikt nie karze.
Darku1 Pozdrawiam ! :twisted:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 09.11.2009 18:13

A ja korzystając z przerwy wybrałem ... Ksenię Simonową 8O
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.11.2009 18:15

lolek80 napisał(a):Kolega kawo, jakiś taki rozdrażniony, ukąśliwy.. więcej luzu kolego!!
Każdy spędza wakacje jak lubi, Tobie tak nikt nie karze.
Darku1 Pozdrawiam ! :twisted:


Znowu ten Lolek i do tego jeszcze z Poznania. Większej kary na forum to już nie ma. :evil:
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 10.11.2009 10:26

darek1 napisał(a):
lolek80 napisał(a):Kolega kawo, jakiś taki rozdrażniony, ukąśliwy.. więcej luzu kolego!!
Każdy spędza wakacje jak lubi, Tobie tak nikt nie karze.
Darku1 Pozdrawiam ! :twisted:


Znowu ten Lolek i do tego jeszcze z Poznania. Większej kary na forum to już nie ma. :evil:


hoho, a co ci tak przeszkadza ? :evil:
wojtekant
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 18.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtekant » 11.11.2009 13:16

dg napisał(a):ale mi sie na wspomnienia zebrało z zeszłorocznych wakacji.
W Trsteniku tam gdzie to czerwone auto, stało moje i wynajmowlaismy tą kamienice, a tam gdzie karlovacko wynjamował szwagier z rodziną.
Duba i Divna też super. W Trpanj jest fajna promenada wśród skał do błot leczniczych, a ta część portowo-plażowa też IMO mało ciekawa.
espeszali 4U ;) widok na Trstenik (próbowałem wejść na tą górę, ale zatrzymały mnie skałay i krzaki kłujące)
http://img269.imageshack.us/img269/47/trstenik.jpg
P.S. nastepnym razem zaliczcie też palze za Trstenikiem i Crkvenice - bajer droga 8)

mi też, ines przypomniała mi tegoroczny urlop, a dg zeszłoroczne wrześniowe wakacje, więc nawiążę chronologicznie, czyli najpierw od zeszłorocznych, bo o super relacji ines można się długo rozpisywać ;)

więc szybciutko, dzięki dg za pochwalenie się tym zdjęciem w relacji ines, hehe, jestem na nim :)
w lewym dolnym rogu zdjęcia jest dom młodego człowieka o imieniu Davor, a przed domem trzy auta, białe chorwackie, czarny ford focus z Krakowa i moje oliwkowe renault megane kombi, a za samochodem ja udający się do apartamentu (żona pozostała rozpłaszczona na plaży) :D

a co do bajer drogi, to ines przejechała tunelem dingać i zjechała do Trstenika bajer drogą, w tym roku powtórnie nią pojechaliśmy większym samochodem, no i moja żona się nielekko bała podczas jazdy :)
kawo
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 22.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawo » 11.11.2009 15:38

ines napisał(a):kawo, witam w mojej relacji i dziękuję za miłe słowa :)
moja relacja jest skrótem wyprawy, a nie opowiadaniem w szczegółach tego co robiłam :) W Chorwacji już byłam wystarczającą ilość razy, byłam po 10 dni w jednym miejscu, wyleżałam się , na odpoczywałam ... :) w tym na Peljesacu... w tych miejscach się już nabyłam..teraz mam potrzebę chłonięcia dużej ilości miejsc... rozumiem, że ty masz inną potrzebę spędzania wakacji :) każdy jest inny...był czas na opalanie, na odpoczywanie...jednak zwiedzanie w tym roku było priorytetem :D taki był tez cel..nie każemu to odpowiada...2 tygodnie były intensywne, szczególnie na Pagu i Korculi...na Peljesacu już błogie lenistwo..prawie :)
Pozdrawiam :twisted:


W takim razie ( jak już pisałem) miałaś super wakacje.
Prosze nie myśleć, że ja jestem z tych "leżących". Przemieszczam sie notorycznie ale zawsze wokół miejsca stałego "zacumowania". Ty zmieniałaś miejsce , ja już to kilka razy przerabiałem i wiem ze oprócz mordęgi nie pozostało nic. (zdjęcia tylko przypominaja że byłem). Teraz jestem "ruchomy" ale zawsze w obrębie okolicy.
Pozdrawiam.
wojtekant
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 18.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtekant » 12.11.2009 20:30

Ines, piękna relacja i piękne wspomnienia z pięknymi zdjęciami :)
Opowiadać na pewno można więcej niż da się napisać, też wybrałem na kolejną wycieczkę Zadar i okolice oraz Pag, a Twoja relacja tylko przyklepała podjęty wybór.

Na Peljesaczu wczasowałem się we wrześniu zeszłego roku mając bazę w Trsteniku (wspomniałem o tym wyżej). W tym roku była Korczula, a jako baza Lumbarda. Byłem dużo przed sezonem, bo w maju, więc plaża Prżina była praktycznie pusta i darmowa, a apartament blisko tej właśnie plaży.
Przez tydzień zjechałem całą wyspę wzdłuż i wszerz odwiedzając chyba każde miasteczko. Zatoczki po południowej stronie wyspy są po prostu rajskie kiedy nie ma na nich innych turystów ;)

Szkoda, że w Vela Luce nie odwiedziliście Vela Spili. W maju była jeszcze zamknięta, ale we wrześniu powinna być jeszcze otwarta. Ale może sama jaskinia nie jest wyjątkowa (nie wiem, tylko przez bramę rzuciłem okiem), ale widok na Vela Lukę jest idealny, no i droga też jest fajna (dojechałem samochodem, w sezonie to chyba niemożliwe).

Pozdrawiam serdecznie!
Muszę pokazać Twoje relacje żonie, może przestanie marudzić, że w przyszłym roku znowu do Cro ;)
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 16.11.2009 13:21

Ines, czekamy na cd...!!! :)
Where are you?? 8O :? :o
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 16.11.2009 18:07

lolek80 napisał(a):Ines, czekamy na cd...!!! :)
Where are you?? 8O :? :o


Kolega to widzę, że biegły jest w angielskim. No cóż gratuluję, na forum jest mało osób znających język Wl. Brytanii
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 22.11.2009 16:24

mkm, piotr dziękuję za miła muzyczkę :)
dareczku coś ci lolek nie gra :twisted:
lolek, już niedługo będzie ciąg dalszy :)
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 23.11.2009 17:24

Ines "śledzę" Cię od pocztaku :lol: , tylko cichaczem, ale muszę się odezwać...
Znowu zobaczyliście kawał Chorwacji, rewelacja :D (normalnie zazdrość mnie zżeraa, ale taka pozytywna :wink: )
czekam... :papa:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 25.11.2009 23:20

wojtekant, marsylia, dziękuję za miłe słowa.... :)
Cieszę się, że jesteście ze mną w podroży :)
Pozdrawiam Serdecznie :)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12908
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 26.11.2009 23:47

Ale coś ostatnio się lenisz :wink: , Agnieszko. Pora już :idea: najwyższa na kolejny odcinek :!: Czekamy.......................... :!:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108010
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.11.2009 00:04

ines napisał(a):już niedługo będzie ciąg dalszy :)


Goran Karan i publiczność popędza :D :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone