Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziękuję

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czarek
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.01.2009
Dziękuję

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarek » 16.01.2009 10:26

Właśnie przed chwilą zarejestrowałem się na Forum i swój pobyt tutaj chcę zacząć nie od pytania, ale od podziękowań dla wszystkich Cromaniaków. W tym roku po raz pierwszy wybieram się do Chorwacji, co jest dość dziwne biorąc pod uwagę mój niemłody wiek i fakt, że napodróżowałem się sporo. Należę do osób nie korzystających raczej z biur podróży, lubię natomiast zaplanować wyjazd (toż to sama przyjemność :) ). Zatem zaglądam tu (dotąd jako niezarejestrowany)......i czerpię z Waszych przebogatych doświadczeń. Mogę powiedzieć, że wiem już całkiem sporo. Plan wyjazdu jest, a nawet pewne rezerwacje. Wiem, wiem....można w ciemno, ale ja wolę inaczej.
Zatem dziękuję...za już, a jak zajdzie potrzeba to o coś oczywiście zapytam. A może nawet odpowiem :)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 16.01.2009 15:53

Wow! Faktycznie nietypowe wejście, ale to znak, że chyba sie już "zadomowiłeś"?
czarek
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarek » 18.01.2009 14:33

Chyba można tak to określić. Oczywiście wybieram to, co mi subiektywnie odpowiada....ale jest z czego :)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone