Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Duga Uvala - Istria - Pula

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Osena
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 02.07.2006
Duga Uvala - Istria - Pula

Nieprzeczytany postnapisał(a) Osena » 02.07.2006 23:57

Cześć!
W tym roku po raz pierwszy wybieramy się z mężem i synem na wakacje samochodem. I padło na Chorwację. Jedziemy na Istrię, do małej miejscowości koło Puli - DUGA UVALA. Jedziemy na 7 dni. Na miejsce mamy się zgłosić 15 lipca, a opuścić je 22 lipca. Jako, że jedziemy z Gdańska nasza podróż będzie trwała parę dni dłużej. Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące trasy i samej miejscowości. Byłoby miło, gdyby okazało się, że ktoś również wybiera się w tym czasie do w/w miejscowości i chciałby podróżować i zwiedzać razem.
marcek_pl
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 20.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcek_pl » 13.07.2006 16:45

Co do trasy - to proponuje przeszukac forum :) .

ja bylam w zeszlym roku w Duga Uvala - w hotelu. Jest to miejscowosc letniskowa, nie ma tam nic oprocz hoteli. Za to mozna zwiedzic całą Istrie. Polecam Rovinij. Przy plazy hotelowej nie bylo jezowcow.

:wink:
dorcia1234
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorcia1234 » 29.01.2007 11:27

wybieram sie w tym roku do hotelu w dugiej uvali
czy mozesz napisac jak tam bylo? moze jakies fotki
dzieki
dorota
James Bond
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 15.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) James Bond » 20.03.2007 09:33

dorcia1234 napisał(a):wybieram sie w tym roku do hotelu w dugiej uvali
czy mozesz napisac jak tam bylo? moze jakies fotki
dzieki
dorota

Szukaj fotek w necie www.google.pl > GRAFIKA i po sprawie.
Byłem tam jakieś 3 lata temu.Hotel był jeszcze bez basenu zewnętrznego.
W hotelu miałem piękny pokój.Duży z klimą + duży taras.Było OK.
Jak dobrze pamiętam to plaża była mała i kamienista.Odchodząc dalej od hotelu plaża skalista bez betonowych podestów (dla mnie utrudnienie).Teraz basen rozwiązuje sprawę plaży.
Okolica mało ciekawa / nie ma gdzie spacerować.Do Puli to chyba jakieś 20 km.
Pozdrawiam życząc udanego wypoczynku.
Bayo
James
dorcia1234
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorcia1234 » 05.06.2007 16:52

dzieki, dawno tu nie zagladalam, dopiero dzis
wyjazd juz za tydzien
hurra
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 05.06.2007 19:35

Osena napisał(a):Cześć!
W tym roku po raz pierwszy wybieramy się z mężem i synem na wakacje samochodem. I padło na Chorwację. Jedziemy na Istrię, do małej miejscowości koło Puli - DUGA UVALA. Jedziemy na 7 dni. Na miejsce mamy się zgłosić 15 lipca, a opuścić je 22 lipca. Jako, że jedziemy z Gdańska nasza podróż będzie trwała parę dni dłużej. Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące trasy i samej miejscowości. Byłoby miło, gdyby okazało się, że ktoś również wybiera się w tym czasie do w/w miejscowości i chciałby podróżować i zwiedzać razem.
Hej mam takie pytanie to ile dni chcesz jechać do CRO skoro napisałaś że (będzie trwała parę dni dłużej)? :roll: :roll: :roll: :?:
Osena
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 02.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Osena » 23.01.2008 03:38

Zupełnie zapomniałam o moim pytaniu dotyczącym Duga Uvala. Byliśmy bardzo zadowolenii z tych wakacji. Podróż trwała prawie tydzień, ale nie dlatego, że tyle się jedzie do Chorwacji. Po drodze zwiedzaliśmy co się da, a jest co. Jak do tej pory, to były to były jedyne wakacje na które wybrałam się samochodem. Ponieważ jednak Cro baaardzo mi się spodobała, to prawdopodobnie znowu się tam wybiorę. Może nawet w tym roku.
sonny
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 03.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) sonny » 13.04.2008 21:07

Osena napisał(a): Podróż trwała prawie tydzień, ale nie dlatego, że tyle się jedzie do Chorwacji. Po drodze zwiedzaliśmy co się da, a jest co.

Witam.
A możesz napisać co dokładnie zwiedzaliście po drodze? Pytam bo dla mnie również wakacje zaczynają się po wyjechaniu z domu, i lubię dużo zwiedzać po drodze.
Pozdrowienia.

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Duga Uvala - Istria - Pula
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone