Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Droga nr 512 z Makarskiej do Vrgorac znacie?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 14.02.2010 09:16

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):A propos tej "spoko lutowej pogody", co to niby "w sam raz" na rower...[/url]

Pozdrawiam


Aha, jeszcze jedno:
Zamiast mnie zachęcić to mnie dołujesz......masz jakąś pozytywną wiadomość dla mnie...????np. że od czwartku temp. powyżej 12stC.....
albo że euro spada......
No a dzisiaj pada?mocno wieje?
Pozdrav!
ps.
a niektórzy już po obozie treningowym......
http://www.kk.walbrzych.pl/
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 14.02.2010 18:43

Nie o to chodzi, by zachęcać, czy zniechęcać dla własnego "widzimisię"; przynajmniej ja nie robię takich rzeczy.. W dalszym ciągu obstaję przy swoim, że luty to nie jest czas na wycieczki rowerowe po hr wybrzeżu.. poprostu nie jest to rozsądne (czy zaczęcałbyś obcokrajowca do kąpieli w Bałtyku w kwietniu czy maju.. i tylko po to, by nie dołować gościa przed wyjazdem opowiadałbyś mu bajki o tym, że majowe kąpiele w Bałtyku to super pomysł?). Informuję o stanie rzeczy, byś miał świadomość, co Cię tu czeka (a fakty chyba potwierdzają moją opinię). Ale jak widzę, Ty wiesz lepiej jak jest... lepiej niż ci, którzy tu mieszkają...
Nawet jeśli dziś (czy wczoraj) podaje się informacje, że droga zamknięta do poniedziału, to nie znaczy, że od poniedziałku będzie pogoda cud malina i sytuacja zmieni się diametralnie na plus... Tutaj ocieplenie w zimie to zazwyczaj znaczy deszczowa, pochmurna pogoda ....Poza tym w tym regionie i w tym klimacie prognozy pogody zwłaszcza zimą to psu na budę (najczęściej nie sprawdzają się i te na 12 najbliższych godzin).
Dziś w końcu miało być pogodnie (taką prognozę usłyszałam dla naszej wyspy jeszcze wczoraj wieczorem). I co z tego? Rzeczywistość mocno zweryfikowała prognozy... Leje od samego rana (jak zresztą cały poprzedni tydzień z wyjątkiem wczorajszego dnia...) bez względu na to, jakie są czy były prognozy. Tak tutaj wygląda zima i już; nie ma na to rady! Nadal twierdzisz, że to czas na turystykę rowerową???
Pozdrawiam
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 14.02.2010 19:31

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Nie o to chodzi, by zachęcać, czy zniechęcać dla własnego "widzimisię"; przynajmniej ja nie robię takich rzeczy.. W dalszym ciągu obstaję przy swoim, że luty to nie jest czas na wycieczki rowerowe po hr wybrzeżu.. poprostu nie jest to rozsądne (czy zaczęcałbyś obcokrajowca do kąpieli w Bałtyku w kwietniu czy maju.. i tylko po to, by nie dołować gościa przed wyjazdem opowiadałbyś mu bajki o tym, że majowe kąpiele w Bałtyku to super pomysł?). Informuję o stanie rzeczy, byś miał świadomość, co Cię tu czeka (a fakty chyba potwierdzają moją opinię). Ale jak widzę, Ty wiesz lepiej jak jest... lepiej niż ci, którzy tu mieszkają...
Nawet jeśli dziś (czy wczoraj) podaje się informacje, że droga zamknięta do poniedziału, to nie znaczy, że od poniedziałku będzie pogoda cud malina i sytuacja zmieni się diametralnie na plus... Tutaj ocieplenie w zimie to zazwyczaj znaczy deszczowa, pochmurna pogoda ....Poza tym w tym regionie i w tym klimacie prognozy pogody zwłaszcza zimą to psu na budę (najczęściej nie sprawdzają się i te na 12 najbliższych godzin).
Dziś w końcu miało być pogodnie (taką prognozę usłyszałam dla naszej wyspy jeszcze wczoraj wieczorem). I co z tego? Rzeczywistość mocno zweryfikowała prognozy... Leje od samego rana (jak zresztą cały poprzedni tydzień z wyjątkiem wczorajszego dnia...) bez względu na to, jakie są czy były prognozy. Tak tutaj wygląda zima i już; nie ma na to rady! Nadal twierdzisz, że to czas na turystykę rowerową???
Pozdrawiam


przynajmniej chyba lepiej niż PL, tutaj to wogóle nie da się jeździć....
Jestem nastawiony optymistycznie.... 8)
pzdr
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Droga nr 512 z Makarskiej do Vrgorac znacie? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone