Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dokad pojechac ?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 28.02.2011 17:39

Jacek S napisał(a):Minister Polaczek obiecuje: z Gdańska do Cieszyna pojedziemy autostradą w 2010 roku

:lol:

No a w czym problem?
Wystarczy, żebyś do Szczecina sobie popłynął i ... jedziesz ... :wink:
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 28.02.2011 17:40

Jacek S napisał(a):Minister Polaczek obiecuje: z Gdańska do Cieszyna pojedziemy autostradą w 2010 roku

:lol:



Obiecanki cacanki - chyba obiecywał - zabrakło mi tu czasu przeszłego :P
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.02.2011 17:44

kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14587
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 28.02.2011 18:41

Piszę z pamięci, więc nie traktujcie tego dosłownie, ale A1 na odcinku Gdańsk- Łódź i odcinek śląski mają być gotowe na Euro a odcinek Łódź- A4 w 2013 roku. Nawet się nie obejrzymy.

Niedawno rozstawiali baraki w Rusocinie pod Gdańskiem a już są pod Toruniem.

Więcej wiary panowie. Będzie dobrze.
:lol:
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 28.02.2011 19:27

kaszubskiexpress napisał(a):Piszę z pamięci, więc nie traktujcie tego dosłownie, ale A1 na odcinku Gdańsk- Łódź i odcinek śląski mają być gotowe na Euro a odcinek Łódź- A4 w 2013 roku. Nawet się nie obejrzymy.

Niedawno rozstawiali baraki w Rusocinie pod Gdańskiem a już są pod Toruniem.

Więcej wiary panowie. Będzie dobrze.
:lol:



Dokładnie. Zwłaszcza że nie jezdżę tamtędy codziennie, wtedy dopiero by mi sie czekanie dłużyło - a tak to pewnie szybko zleci
OlciaB
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 17.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlciaB » 14.04.2011 23:43

Witam Was :)
Mam takie pytanko do Was. Do tej pory jeździłam co roku do Chorwacji w region Dalmacji. W tym roku z uwagi głównie na ograniczony czas i finanse chciałam zatrzymać się gdzieś w okolicach północnej części. Raczej wolę ciche małe miejscowości, jakiś apartamencik przy plaży bez większego hałasu. Jako, że jedziemy autkiem może być coś w okolicach ciekawych miasteczek, żeby móc pojechać i pozwiedzać. Szukanie w necie to trochę szukanie w ciemno :/ i ciut się zmęczyłam :)). Może Wy kochani coś mi polecicie? W ubiegłym roku byliśmy w Żivogoscie Blato - genialna miejscówa - może jakiś odpowiednik na północy?? Oczywiście pomijam krajobrazy - bo się różnią - raczej chodzi mi o wielkość i urok!
Pozdrawiam gorąco.
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 15.04.2011 07:22

Może Riwiera Opatijska?
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3688
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 25.04.2011 20:01

Proponuję Istrie :)
która zgodne z NG jest wśród 10 Best Trips of Summer 2011

:roll:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Dokad pojechac ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone