Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dokąd na wakacje???

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Likoss
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.01.2008
dokąd na wakacje???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Likoss » 31.01.2008 16:29

Cześć:) wybieramy sie (4 dorosłe i jedno dziecko-2 latka) do Chorwacji - pierwszy raz, myśleliśmy o wynajęciu domku gdzieś w Istrii ,jedyne co jest pewne to termin; polowa września. Co chcielibyśmy :) cieple morze , ładne widoki i relaks, totalny odpoczynek. Moze jakies propozycje bylebym bardzo wdzięczny. Wiem jest wiele poradników i stron w necie ale myślę, ze doświadczenia ludzi ktorzy Chorwację przeżyli będą najlepsze ... Dziękuje i obiecuje napisać jak było :)))
PS. zamierzamy ( raczej ) lecieć samolotem wiec w gre wchodzi jeszcze dojast z lotniska na miejsce. Nie wiem :?:
Ostatnio edytowano 02.02.2008 13:44 przez Likoss, łącznie edytowano 1 raz
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 01.02.2008 09:51

Jeśli chodzi o Istrię to z czystym sumieniem polecam przecudowne, magiczne Rovinj :)
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 01.02.2008 13:35

Och, jakby tak prześledzić wszystkie posty, to na Istrii miasto Rovinji bije wszelkie rekordy popularności

pozdrav
:papa: :hut:
Likoss
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Likoss » 01.02.2008 14:53

:D dziękuje poszperam w necie i napewno cos jeszcze znajde o tym miasteczku , dziekuje za typ:)
Jeszcze jedno hotel czy bungalow ? (jakby nie było jedziemy -chcemy jechać w dwie pary :)
Pozdrawiam gorąco
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 01.02.2008 15:31

Hotel w żadnym razie!!! Po pierwsze ceny "wyjechane w kosmos" i wierzcie mi, przeważnie nieadekwatne do standardu; po drugie nie będzie łatwo o miejsce w hotelu, bo one przeważnie "zakontraktowane" (agencje turystyczne i biura podróży).
Bungalowy to już lepszy pomysł, ale też nie tani - wszystko zależy od tego, czy bungalowy w kompleksie hotelowym czy też na kompingu (standard bywa różny).
Zdecydowanie najbardziej godne polecenia są kwatery prywatne!!! Pod każdym względem!!!
Pozdawiam
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 01.02.2008 15:33

Likoss nie obraź się i nie żebym się czepiała, ale czy możesz poprawić temat? Bo w oczy razi :wink:
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 01.02.2008 16:31

:D :D :D

pozdrav :papa: :hut:
Likoss
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.01.2008
Re: dokąd na wakacje???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Likoss » 02.02.2008 13:40

Likoss napisał(a):Cześć:) wybieramy sie (4 dorosłe i jedno dziecko-2 latka) do Chorwacji - pierwszy raz, myśleliśmy o wynajęciu domku gdzieś w Istrii ,jedyne co jest pewne to termin; polowa września. Co chcielibyśmy :) cieple morze , ładne widoki i relaks, totalny odpoczynek. Moze jakies propozycje bylebym bardzo wdzięczny. Wiem jest wiele poradników i stron w necie ale myślę, ze doświadczenia ludzi ktorzy Chorwację przeżyli będą najlepsze ... Dziękuje i obiecuje napisać jak było :)))
PS. zamierzamy ( raczej ) lecieć samolotem wiec w gre wchodzi jeszcze dojast z lotniska na miejsce. Nie wiem :?:

już poprawilem temat :) wybaczcie za bledy ale nie mam polskich liter (tz mamale musze przestawiac a nie zawsze o tym pamietam a i ortografia moja ...hm zawsze wolalem dodawanie :)
Jeszcze raz dziekuje za wszystkie porady wow to mile Dziekuje
pozdrawiam

Powrót do Chorwackie ABC



cron
dokąd na wakacje???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone