Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Makarskiej autobusem ...błąd ?????

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 25.05.2008 10:36

Inde napisał(a):
Edit: RobCRO dopiero doczytałem końcówkę Twojego posta. Dobrze rozumiem, że pół dnia siedzimy na walizach i czekamy aż autobusiarz łaskawie po nas podjedzie?

Pozdrav :papa:


Nie do końca...przekażą Wam, o której macie powrót - wtedy to było ok. 19, jest zbiórka przed tym garażem, skąd bagaże są zabierane na przyczepkę i podwożone na miejsce odjazdu - w sumie nie tak daleko. Ten dzień można można spędzić na plaży...miłego wyjazdu. :lol:
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 25.05.2008 11:47

Eva 2 Dojedziecie bez problemu kilka lat temu przerabiałem to i zapewniam że da się przeżyć drogę.:D
Eva 2
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eva 2 » 25.05.2008 15:01

Witam bardzo serdecznie :)
Bardzo, bardzo pięknie dziękuję wszystkim za wskazówki i rady.
Jestem uspokojona juz :))
Pozdrawiam Was -forumowicze i życzę udanych wakacji- gdziekolwiek zawędrujecie :)))
Ewa
norbertz90
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) norbertz90 » 08.07.2010 14:49

Odnośnie biura GandalfTravel.com
Jechałem autobusem do Makarskiej 26.08.2009. Do Chorwacji jechaliśmy 26 godzin. Droga powrotna zajęła 20 h. Różnica w liczbie godzin spowodowana była tym, że w drodze do Chorwacji przez Polskę przejeżdzalismy w godzinach szczytowych. Wiadomo korki Janki, Raszyn, przejazd przez Częstochowę, Katowice, Bielsko-Białą. W drodze do kierowcy robili często postoje co równało się z wydłużeniem czasu dojazdu. Jechaliśmy Czechy Słowacja Węgry jechaliśmy jakimiś drogami przez lasy. Kierowcy chcieli chyba zaoszczedzic na opłatach. O godz. 24 postój na "obiad" w Słowacji w miejscu gzie własciciele lokalu chyba byli zaprzyjaźnieni z kierowcami. Z powrotem byli konkretniejsi kierowcy. mniej postojów, jazda przez Słowenię.
Autobusy nowoczesne z 2008 roku, klimatyzacja działala sprawnie. Jeśli miałbym coś polecić to proszę nie siadać na ostatnich i przedostatnich miejscach w autokarze ponieważ ostatnich siedzien nie da się praktycznie rozłożyc a ludzie z końca nie pozwalają osobą z przedostanich rzędów rozłozyc siedzień ponieważ nie mają zadnego miejsca z tyłu.

Ogólnie przejazd dobry ( w wyjątkiem niektórych sytuacji w dordze do Chorwacji postój na Słowacji, boczne trasy), puszczane filmy na 3 odbiornika które znajdowały się w autkokarze. Co do zakwaterowania w Villi nie mam żadnych zastrzeżeń
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Do Makarskiej autobusem ...błąd ????? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone