Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji z Kotem

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maratha
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.06.2010
Do Chorwacji z Kotem

Nieprzeczytany postnapisał(a) maratha » 18.06.2010 15:06

O pieskach było i to sporo, ale nie doczytałam, czy ktoś z Was był już w Chorwacji z kotem. Ja mam dwa brytyjczyki z którymi nie chcę się rozstawać, więc szukałam miejsca w którym akceptują zwierzęta. Może warto było by zrobić jakąś listę sprawdzonych miejsc, gdzie zwierzę jest akceptowane? Priorytetem była też dla mnie kuchnia z lodówką i zamrażalnikiem, gdzie mogłabym przechowywać "mokrą" karmę dla zwierząt i mięso.
Ja podaję ten, do którego sama się wybieram: Cikada
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 18.06.2010 15:23

:)

Ja od 5 lat podróżuję z 2 kotkami :) Dachowcami :) W końcu nauczyły się spać w aucie, a nie baraszkować po cąłym samochodzie. Tylko, że ja z nimi tu nie przyjeżdżam na wczasy :)

Gdybyś była zainteresowana, to w naszych apartamentach można mieszkać ze zwierzętami. Mamy wielu Gości z pieskami - z kotkami, ani innymi zwierzakami jeszcze nikogo nie było. Możesz być pierwsza :P
Człowiek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 19.06.2010
Nie!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Człowiek » 20.06.2010 21:33

Jeżdżenie z kotem nie ma sensu ludzie pomyście!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Człowiek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 19.06.2010
Tak???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Człowiek » 20.06.2010 21:35

Jeśli ktoś ma takie poglądy to można jeździć z kotem gdzie się tylko chce ale uważaj żeby cię nie pobrudził!!! :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2010 21:41

Wystarczy, że tam już i tak roi się od kotów...
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005
Re: Tak???

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.06.2010 21:41

Człowiek napisał(a):Jeśli ktoś ma takie poglądy to można jeździć z kotem gdzie się tylko chce ale uważaj żeby cię nie pobrudził!!! :D

Spadaj trollu!
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 27.06.2010 00:23

O co chodzi! O kota? mój zawsze jedzie ze mną! A, że mam go w głowie żadne papiry są nie potrzebne. Kot ma na imię Croatial !!!!!! :lol:

Pozdravki!!!!

P.S. Psiarek jestem :lol:

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Do Chorwacji z Kotem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone