Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czym sobie zaskarbic sympatie gospodarzy??

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.10.2006 22:06

Leon i Maciek1956 - szczera prawda. Cztery lata po redu byliśmy u tych samych ludzi. Poznaliśmy cała rodzinę , gratulowaliśmy narodzin córeczki Luciji , piszemy mejle , nie ma świąt bez wspólnych życzeń. Biesiadujemy razem , staramy się śpiewać chorwackie piosenki (Ivo prawie zawodowo śpiewa KLAPE) , staramy się z nimi rozmawiać w ich jezyku i za samo to mamy bonus:):) Pływam z Bobo co rano na ryby i super jest jak nie trzeba siedzieć jak burak albo rozmawiać ręcamy! Miło jest usłyszeć : ti si najbolji prijatelj! I płacone im pieniądze uważam nie grają tu roli!
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 07.10.2006 22:32

Takiej super gościnności Hrvatskiej doświadczyliśmy na Bracz w roku ubiegłym -małzeństwo chorwacko-polskie -mamy kontakt z nimi do dziś-przez znajomych którzy pojechali w tym sezonie posyłaliśmy sobie jakies drobne suvenirki/jakie to miłe/.Jednak w tym sezonie nie mogłem tego klimatu odnalezc w Dubie w której odpoczywaliśmy-tam większość miejscowych polizała Ameryki-i to od razu sie czuło-miejsce super ,pogoda super ....tylko...no właśnie tylko to że klimat tworzą ludzie nie miejsca.....a po za tym było naprawdę lux:lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.10.2006 22:39

Trza było sieknąc do Bobo i Fani!! Jestem ciekaw czy Hania zadowolona? Miała namiar od nas!
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 07.10.2006 22:59

Ha ,myślę że na pewno -przecież namiar sprawdzony
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 08.10.2006 01:08

Sławomir Wocial napisał(a):Miło jest usłyszeć : ti si najbolji prijatelj! I płacone im pieniądze uważam nie grają tu roli!

Dokładnie tak, najlepsze co usłyszałem od naszych gazdów z kampu pod Karlobagiem, z którymi już niejedno razem przeszliśmy, to "ti si naš!" :)
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 08.10.2006 22:23

zawodowiec napisał(a):
Sławomir Wocial napisał(a):Miło jest usłyszeć : ti si najbolji prijatelj! I płacone im pieniądze uważam nie grają tu roli!

Dokładnie tak, najlepsze co usłyszałem od naszych gazdów z kampu pod Karlobagiem, z którymi już niejedno razem przeszliśmy, to "ti si naš!" :)

Na całym swiecie uczciwość popłaca.Ty jesteś w porządku ,inni też.
Po prostu bądżmy uczciwi wobec innych.
Dziekan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziekan » 26.10.2006 17:48

Ja przed wyjazdem do domu zostawiłem gospodarzom połówkę Pana Tadeusza, za co w zamian dostałem butelkę wina domowej roboty. :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Czym sobie zaskarbic sympatie gospodarzy?? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone